מי מכיר את הרגלו הזה

dudik5

New member
מי מכיר את הרגלו הזה

קניתי באשדוד במבצע עודפים , הראש עשוי מעופרת והגוף מסיליקון . ניסיתי אותו פעמיים - וכלום. (אבל זה לא חוכמה ולא מספיק זמן התנסות) כעיקרון לפי הצילום על האריזה הוא אמור לנוע מעלה ומטה כמו גל. מה דעתכם ? דודי.

הכי מזכיר לי צ'פרינות

לא בטוח בדברי ב 100 אחוז אבל נראה לי שזה בנוי לעבודה מסירה. מחברים כמה כאלו על חוט מוביל שתחתיתו משקולת ככדה וזורקים מסירה ללא פיתיון. אם יש טורפים כגון טרחונים לדוגמא הם נתפסים.

נוצה שליפפו אותה על קרס

משמש לתפיסת דגים טורפים. בעת שקיעת המשקולת הדגים תוקפים את הנוצה ונתפסים. ניתן לקנות סטים מוכנים וניתן לעשות לבד. הצלחתי להוציא מספר פעמים עם סט של 3 נוצות שרכשתי בח"ח אשדוד זריקה עם רולר ומצוף גדול לתוך הזרם. בין הנתפסים היו כחילות. בסירה בעומק היו יוצאים טרחונים מכובדים בשלשות

bushuka

New member
רגלו

טוב אז הייתי אתמול במיכלין ואחרי 8 חודשים סוף סוף מצאתי אותם היה לי אחד כזה בן 10 אולי והוא תמיד היה בקופסא אבל ללא שימוש לפני כשנה בז'ירז'ור בנמל ת"א היה ים מאד מעורבל עם הרבה רחף אני לבד עם כמה צופים מהצד הצלחתי לתפוס 22 לברקים אחרי מ"ס חודשים שוב אותו מקום כ-12 מג'רג'רים שוב ים מעורבל אף אחד לא מוציא כלום שמתי אותו את נשק יום הדין תוך זמן קצר תפסתי 2 גדולים מעל 1.5 ק"ג והלכתי הביתה אחרי כשבוע גנבו לי את הרכב עם כל הציוד והאביזרים ומאז אני מחפש אותם בכל מקום אפשרי גם בחו'ל ואתמול סוף סוף - קניתי 5 חבילות פשוט כנראה זהו נשק יום הדין.....

למעלה