מי יושן בלילה?

מי יושן בלילה?

רוב חיי התרגלתי לישון עם ,,,,, ולא לבד , הינו מדברים עד שנרדמים , זה נחמד יותר שהייתי קטנה אמי הניחה אותי עטופה בשמיכה, ואחי עטף בשמיכה לצידי , אז לא ישנתי לבד במיטה ודברנו עד שנרדמנו אחי גדל, עבר למיטה משלו, ואחותי הצטרפה לצידי קטנה ושברירית ,פחדתי להתהפך ולמחוץ אותה , אז ישנתי שינה קלה מאד ויותר מאוחר עברנו למיטה רחבה יותר והיא נתלטה על גבי ,שהיא הלכה לחברות אמא באה לישון לידי , כי לא הצלחתי לישון לבד בגיל 30 עברתי לבסיס בצפון ואז ישנתי לבד בחדר תמיד בלילה הסתובבתי עם השומרים לא הצלחתי לישון ישבתי דברתי איתם עד שהתעייפתי מזלי שסביבי גרו קורסים קצרים יותר שהתחלפו , אז היה לי מעניין התחלפו האנשים שהצטרפה לחדר חיילת נוספת היה לי נעים יותר היה עם מי לדבר אל תוך הלילה חזרתי הביתה בסיום הקורס אבל היה קשה לישון בלילה , ובבוקר עבדתי שעות ארוכות עד השעות הערב המאוחרות מדי פעם הייתי לוקחת חופש וישנה ביום כדי להשלים שעות שינה , בלילות השינה שלי קלה מאד מתעוררת מכל רעש קטן שפרשתי מעבודה , בלילות ישבתי קראתי ספרים התחברתי לרדיו , לישון ישנתי בבוקר שאמי עזבה את הבית לבית האבות הסיעודי, בהתחלה פחדתי לישון לבד בבית , התהפכתי לגמרי, כל הלילה עירנית משוטטת באינטרנט , שידיד סידר לי ללילות לבנים , רק בבוקר ישנה. כיום יש לילות כאילו או כאילו כיום לא פוחדת להיות לבד ,אבל משעמם לי לבד במיטה , אין עם מי לקשקש לפני השינה , לפעמים מוצאת שותף לשיחות ליליות וזה תענוג עבורי שובר את הבדידות בלילות שאני עירנית , ואני לבד , אז אני מול המחשב עד אור ראשון , אז ישנה את הבוקר עד 10 בבוקר

הממ...

שקלת אולי לאמץ חתול או כלב, או להשכיר חדר בדירה ואז יהיה איתך מישהו. ההרגשה שלי היא שאת ממש בודדה ואולי זה יקל עלייך
.

לאחרונה זה קשה יותר

כי אני יותר פעילה חברתית , אז לאחרונה זה קשה יותר אז מצאתי בצט ציפורי לילה הבודדים כמוני ואולי כי הרצון להיות בחברת בני אדם עלה לאחר ההחלמה שלי ועכשיו אפשר וניתן לתכנן עתיד מה שלא היה בטוח לפני כמה חודשים פעם הכנסתי אלי הביתה בחורה צעירה , רציתי עזרה לא עבד למעשה אני עזרתי לה בחגים שציפיתי שהיא תשאר היא נסעה למשפחתה, וגם הפרטיות שלי נפגעה ואז במקרה גיליתי אצלה תכשיט שלי עגיל שאני קנתה לי ליום ההולדת 40 , מצאתי רק עגיל אחד , לא ניתן לשחר את העגיל כי הוא מיוחד מאד ובאותו היום הודעתי לילדה את עוזבת את הבית שלי ,

למעלה