מישל...

אנרית

New member
מישל...

לפני דיי הרבה זמן, היא גילתה שמישהו שהיה מאוד קרוב אליה, נהרג. באותו היום, היא והחבר לאותה התקופה, נפרדו. ההורים סיפרו לה שהם מתגרשים, ושתי מראותיה נשברו. ליד הבית שלה, היה יער קסום. היער הכי דמיוני בעולם, כזה...- קסום..! ירוק, פרחים צבעוניים, ונחל קסום ונקי שעובר דרכו. באותו היום, היא הלכה ליער הזה. היא התיישבה על הדשא, והתחילה לכתוב. פשוט לכתוב. לא משנה מה, העיקר שהיד שלה לא תעצור. היא כתבה וכתבה, במשך שעה. בסוף קראה את הכל... היא קראה את האמת. כל האמת. כל הרגשות, וכל המחשבות שלה, על דף נייר. ואז היא החלה לצעוק... צעקה על הפרחים, ועל העצים, ועל הציפורים הבנות זונות שיסתמו את הפה... ועל הנחל... למה הוא צריך ליהיות כזה מושלם??? אז היא זרקה אבן על הנחל, וקטפה פרח, ובעטה בעץ. עזר? לא. אחרי שהיא סיימה להעצבן על כל אבן וציפור, נשכבה על הדשא, ונרדמה. אחרי 4 וחצי שעות היא התעוררה ביער קסום... והמשיכה לשבת עוד שעה שלמה, פשוט בוהה ביופי הזה. אח"כ היא חזרה הבייתה. והיא הבינה משהו מאוד משמעותי. היא סוף סוף הבינה שאין תרופה טובה כמו הטבע. תן לטבע לעשות את שלו. היא המשיכה בחייה... והיום היא אישה מדהימה.

em17

New member
אהבתי

"תן לטבע לעשות את שלו" כי לפעמים אף אחד אחר לא יכול לעשות כלום.. ובטבע יש משהו מיוחד, קסום, לא?

אנרית

New member
תודה לשאנל ולך... ו....

עוד משהו קטן...מהשעה הקודמת.. לאלוהים/לריצ'י... ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ סלח לי אבי כי חטאתי. או שמא עליי להגיד, סלח לי אלוהים, כי חטאתי? מה ההבדל...? האם תסלח לי בכלל? יצאתי החוצה, לשאוף אוויר. ראיתי במרפסת שלי את ריצ'י הקטן, הכלב של השכנים, שבאור יום הייתי מעיפה משם. הוא התכרבל בחולצת ערב חגיגית של אמא שלי, על הרצפה... לידו היה מונח סל כביסה עם מס' בגדים. לא ידעתי אם הכביסה נקייה או מלוכלכת... אך באתי להזיז אותו מהחולצה. התקרבתי, אך אז הבחנתי בו רועד.. הוא רעד מקור. מסכן. לא הכניסו אותו הבייתה, והוא קפא מקור. המעלות היו מקסימום 15. ואני ריחמתי עליו... הרמתי עוד חולצה מהסל, וכיסיתי אותו. ידעתי שאמא תכעס, אני יודעת... אבל אני אכחיש. מקווה שחם לו עכשיו...
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ה מוזה

New member
../images/Emo20.gifתן לטבע לעשות את שלו../images/Emo20.gif

כל כך פשוט כל כך נכון ..
יש בטבע יכולות ריפוי הן לגוף והן לנפש הטבע הוא עוצמתי ומלטף סופג דמעות ומכאובים אין דבר שמשתווה לכמה שעות של טבע ירוק כתבת מקסים

למעלה