מישהי יודעת איפה מוכרים אולסטר גבוהות?

מישהי יודעת איפה מוכרים אולסטר גבוהות?

חיפשתי בכל חנות אולסטאר אפשרית ומצאתי רק רגילות.

moruush

New member
../images/Emo90.gifבכל חנות נעליים שמוכרת אולסטאר

יהיו גם אולסטר גבוהות יש בפקטורי 54, אליטל, ובכל קניון.

svety

New member
אלנבי ../images/Emo13.gif../images/Emo190.gif

לא זוכרת מספר מדויק, זה יותר לכיוון המרכזית מאשר לכיוון הים... אזור נחלת בנימין ככה. יש שם חנות מלאה באולסטאר, גם גבוהות

../images/Emo203.gif../images/Emo32.gifעבודהעבודהעבודה.

אווף אני ממש רוצה. כאילו, אני יכולה להיות ממש טובה בזה וזה גם לא בעיה. בכל החנויות וזה בעיר? גלידריות ושטויות, אני יכולה להיות אחלה מוכרת ואני גם אוהבת את זה ולראות אנשים ולדבר איתם והכל. ויש לי זמן, בטח עכשיו בשביתה וגם בלימודים, אני יכולה לעבוד אחרי בית ספר ובשישי ובכללי, לא אכפת לי להיות מלא זמן בעיר ולא בבית. אני רק רוצה את זה! מצדי לחזור הביתה כל יום בלילה אחרי בית ספר ועבודה ביחד אבל זה ימלא לי את הזמן וזה מה שאני הכי רוצה כרגע, כי אם אני ככה כמו עכשיו אני פשוט נרקבת בבית. ואני גם רוצה כסף... אבל זה בעייתי כי אני ממש קטנה ואף אחד לא יקח אותי. מלצרות אני מבינה, אבל לעבוד בחנות! חחח למה אני צריכה להיות אחרי צבא לרוב או אפילו לא, אבל להיות יותר גדולה מעכשיו כדי למכור צעיפים או אוכל? ואני ממש רוצה! אני לא יודעת מה לעשות אוף חחח זה הכי מעצבן. יש למישהי הצעות לעבודה או משהו שתמלא לי הרבה שעות וגם תהיה כייפית באיזשהו מובן, וכמובן עם כסף?

GaloshiT

New member
תראי לרוב בחנויות מחפשים אחרי צבא כדי שתוכלי

להחזיק את המקום ולא להיות תלויה בבוס שלך. כאילו אם היית לפני צבא 18 וחצי ככה יש מצב שהיו לוקחים אותך, אבל זה פשוט שיש לך בצפר ואת יכולה לעבוד בטח רק אחרי בצפר ואת לא יכולה לנהל חנות לבד מבוקר אז הם מעדיפים מישהי בוגרת שתחזיק את המקום , תוכל לעבוד גם מהבוקר.. מבינה? גם לי יש את הבעיה הזו.. תבדקי בפיצריות בסופרים , בחומוסיות, כל המקומות של המזון המהיר... אולי בבאולינג אם יש לך באזור או קולנוע..

../images/Emo203.gifאת ממש צודקת וזה מעצבן חחח

אני אבדוק אבל גם לא יודעת לא נעים לי לשאול ואז יגידו לי כזה "נראה לך?" חחח טוב נסתדר איך שהוא

adiss90

New member
להוציא ילדים מהגן!

לכי לגן שקרוב לביתך עם דפים כאלה שתרשמי בהם שאת מוציאה ילדים מהגן וגם עושה בייביסיטר בשעות הערב ושאת אחראית עם ניסיון. ו...תעמדי בחוץ ותחלקי להורים, ככה הם גם זוכים לראות שאת בסדר. 20-25 ש"ח לשעה, מעביר לך בכיף כמה שעות ביום,

../images/Emo203.gifאני ממש גרועה עם ילדים

ואני שונאת אותם חחח הם כאלה מעצבנים קטנים ונודניקים. סתם, לא כולם אבל בכל מקרה אני לא יודעת לטפל בהם ואני גרועה בזה. וגם רציתי מקום עם אנשים... אם אני אצליח למצוא עבודה במרכז העיר זה יהיה כזה טוב כי אני כ"כ אוהבת את המקום ותמיד יש שם אנשים שמעניין אותי לראות, אני בטוח אהנה מהעבודה. אבל לא יקחו אותי... אבל אני אנסה בכל מקרה. תודה. :)

../images/Emo32.gifאני לא מסוגלת לחזור לשם

וזה עושה אותי חולה, והכל כואב לי ולוחץ לי, ונמאס לי לבכות והכל תקוע ומחניק, ולא האמנתי שאני אי פעם אגיע למצב הזה בגלל מערכת אטומה כ"כ. ואני לא יודעת מה לעשות, אני מפחדת ומצד שני לא וזה בלתי נסבל כי גם כשאני לא רוצה אני מצליחה בדברים והכל פה זה ג'יבריש ולא מובן בטח שקוראים, אבל אני מבינה. וחבל שלא סתמתי את הפה כשכאב לי והייתי במקום טוב. עכשיו לא אכפת לי להדרס אפילו בטעות כדי לצאת משם, אה ואפילו זה מסתבר לא יעזור ואין מוצא. אני לא קמה בבוקר ועולה על אוטובוס ורכבת מחר. ואבא אומר לי כל הזמן להפסיק להצהיר על דברים ועל כוונות, ובינתיים כל מה שאמרתי שאני אעשה לא עשיתי והמשכתי לסבול. זה מנקר לי בכל הגוף ושק הדמעות שלי מתמלא מחדש כמו נס פח השמן- רק שאצלי עברנו מזמן את מכסת שמונת הימים. ואני אכולת קנאה כשאני קוראת פה כמה כיף לבנות האחרות וכמה מזל יש להן שהן לא נפלו בין הכסאות כמוני. תמיד אני מבינה דברים מאוחר מדי, עכשיו רק קלטתי כמה חבל שלא יצאתי לשנת שירות ואחרי זה הייתי משרתת בחיל החינוך או משהו- כמה זילזלתי בחיל הזה, טמבלית. דירגתי אותו הכי נמוך נראה לי. למה אני לא בכושר למה כאב לי למה העזתי לדבר על זה שכאב לי למה לא הייתי חזקה יותר אני ומערכות תמיד לא נסתדר, תמיד משהו מתפקשש איכשהו אף פעם אין משהו מושלם, לא מושלם אף פעם פשוט לא מסתדר לי. אני לא מוכנה להשלים עם זה אז כלא? אני כבר לא יודעת בלאגן מערבולת אחת גדולה.

NoWords

New member
../images/Emo32.gif אויש.

הוא כזה בחור מקסים וחתיך. נקווה שלא יהיה משעמם. (אני כ"כ לא צריכה לצאת הערב אבל בא לי בטירוף. הוא מסקרן אותי.)

NoWords

New member
היה ממש כיף, שמחה שהלכתי

והוא הכי מושלם שאפשר לבקש.
פליז דונט מוב און פרום מי, פליז?? הוא חלומי כזה.. :]

../images/Emo32.gif מודעה לבייביסיטר, שאלה דחוףףףףף ../images/Emo13.gif

אני רוצה לתלות מודעות, מה לכתוב? ממה שחשבתי ושאלתי את ההורים הגעתי לזה, -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- נערה בת 15, אחראית (צריך להוסיף מסורה
כי חסר לי פה משהו) מעוניינת לעשות בייביסיטר על ילדיכם. לפניות, ירדן - (מספר טלפון) [ולמטה את אלה שאפשר לתלוש.] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מה אתם אומרים
מה להוסיף
להוריד

אמממ כן רעיון טוב ../images/Emo13.gif

אבל אני בת 15.. סה"כ מה שיש לי זה ניסיון של 3 שנים בייביסיטר...כאילו זה נשמע הרבה אבל רוב הזמן לא ממש היו לי.. רק השנה ממש התחלתי לעשות קבוע ולחפש בעיתון וכאלה.. בכל מקרה לכתוב

סבבה כתבתי ../images/Emo13.gif

אבל עכשיו אני נאבקת (ברצינות) עם הוורד...
הוא לא רוצה לשים לי את הדף ברוחב ולא באורך אוףףףףףף ואמא לא רואה את מה שכתבתי בתוכנת מצגות.. ואני שונאת OPEN OFFICE אני רוצה רגילללל
~הוצאתי עצבים~

למעלה