מישהי יודעת איפה מוכרים אולסטר גבוהות?

ShiRa1101

New member
הממ

במקום המסורה את יכולה לכתוב בעלת ניסיון חוץ מזה הכל סבבה ;] מנסיון המודעות לא ממש עוזרות כי שנה שעברה תליתי בכל עמוד שכונה שלי ואחרי יומיים ראיתי שתלשו ה-כ-ל .. אבל תליתי בגן ילדים ברחוב שלי ואחת צלצלה אליי .. בעיקרון זה עדיף מכלום, אז בהצלחה

יש לי בייביסיטרים זה לא שאין לי...

אני עוזרת למישהו בשיעורי בית (כיתה ג') קבוע.. ועוד מעט הולך להיות לי עוד אחד קבוע.. פשוט...גם ככה אני בבית ואין לי מה לעשות.. וגם ככה אני רוצה להרוויח כסף.. אז גם מישהו אחד שאני אבוא אליו ואקבל 60-100 ש"ח והוא יפיץ לחברים שלו יספיק לי.. חחח חפרתי
תודה, נראלי אני באמת אוסיף בעלת ניסיון

ממ חפשי בגוגל

אבל את צריכה אורז מסויים, אצות, ואת המחצלת הזאת או אנערף. בישראל מוכרים בסופרים מסויימים אני בטוחה שגם אצלכם תריצי "סושי אבוקדו מתכון" או משהו כזה, ותקני גם רוטב טריאקי. ~נעלמת מההודעה הזאת חח~

ShiRa1101

New member
../images/Emo28.gifאני אנסה

לפי זיכרוני: את צריכה אורז מיוחד שכתוב עליו את המתכון.. ב"מזרח-מערב" לפחות.. צריך לשטוף ולסנן את האורז בקערה עד שלא יוצאים מים לבנים משטיפה של האורז.. זה יכול לקחת הרבה זמן אבל זה חשוב ואז מבשלים אותו .. שמים 2 כפות חוץ אורז,2 כפיות מלח [זה לא ב100 אחוז] בקערה, מערבבים עד שיוצא אחיד ומוסיפים לאורז מורידים מהגז כשהוא מוכן ומחכים עד שהוא יתקרר . לבפנים של הסושי את יכולה לשים: אבוקדו,מלפפון,גזר,סלמון
וחביתה יפנית[אחד ה-דברים] כדי להכין חביתה יפנית אני לא ממש זוכרת אבל כעיקרון מטגנים ביצה על הגז שמים סויה מלח ונוזל שקוראים לו "מיריון" . זה יוצא ממש נחמד !! כשהכל מוכן לוקחים את האצה וקצת מחממים אותה על הגז.. ממש כמה שניות . לוקחים קערת מים ועוטפים את המחצלת עץ בנייר נצמד כדי שלא ישארו לך שאריות את אצות בין השלבים. אממ עכשיו שמים את האצה ומורחים אורז עד האמצע או קצת לפני [הכל לאורך] על האורז שמים את כל המילוי ומתחילים לגלגל מהצד של האורז . בכל סיבוב ובמהלכו מהדקים טוב טוב את האצות ומה שבפנים .. אם את רוצה אינסייד-אאוט [שהאורז מבחוץ;] אז מורחים על האצה אורז עד האמצע או אפילו הרבה יותר מהאמצע והופכים את האורז ללמטה כך שהצד השני של האצה הוא זה שאת רואה. עכשיו את שמה את כל מה שאת רוצה על האצה ומתחילה לגלגל!! אחר כך, חותכים כמובן. אין לי מושג איך מכינים טריאקי אבל אני חושבת שפשוט מצפים את הסושי החתוך בטריאקי על האש וזהו ..:] את יכולה להוסיף וואסבי שזה הדבר הכי מגעיל ומוזר שראיתי . יש קופסא שהיא אבקת וואסבי ובעיקרון היא לבנה, אבל מערביים אותה טוב עם מים וזה נהיה ירוק
וכמובן שטובלים בסויה .. ווהוו אני לא מאמינה שכרגע אמרתי מתכון למשהו !!
גאה בעצמי !:))) ובהצלחה !..מקווה שעזרתי

../images/Emo32.gif שלומי שבן~

כמעט-שעתיים של התרגשות דחוסה ומזוקקת, לימור בקדמת הקהל, לוכדת כל טיפת זיעה שנוטפת מהשבן במבטה (והיו אינספור, כך נדמה, אבל למרות המחשבה 'מעניין איך הגוף של כפרה מתנהג בזמן פעילות גופנית מסויימת', היה קסם גם בטיפות), מחליקה מתרדמת ארוכה שדומה שסוף השבוע רק טרח להעצים. כשהגעתי, המון אדם התלכד לגוש אימתני ולא ברור ברחבת הכניסה ונאלצתי לעמול קשות כדי למצוא את הבחורה שלי להערב ובו זמנית לא לאפשר לטמפרטורת הגוף לצנוח באופן דרסטי (העדר הפלאפון בחיי יוצר בעיות קשות מאין כמותן, ללא ספק), עד שזו נמצאה, התחככתי במספר אנשים שנוטים להבליח בחיי לעיתים רחוקות (הפתעה-הפתעה, זה מה שקרה הערב), ואחר כך נלקחתי לסשן החלפת בגדים בסמטה. כשזה הסתיים בהצלחה, טפטפנו עצמנו אל תוך המועדון, אל עבר הבאר וכמה דקות אחר כך אל עבר הבמה, קרוב-קרוב, לנסות להביט לשלומי באישונים בין כל החושך. והו, שלומי זרח. אני מאמינה שנשביתי לחלוטין בתוך פחות מחמש דקות וזה בהחלט לא עניין של מה בכך- בדרך כלל עוברות דקות ארוכות עד שאני בתוך ההופעה ולא רק הבחורה הזו, המתנועעת בחוסר פוקוס מוחלט. מה אומר, למאנייק יש כריזמה והוא בהחלט יודע לתת לה לנבוע מתוכו ולהאיר אולם ומשבצות-נפש השייכות לנקבות תועות, תוהות וגם כמה יכולות נעימות כאלה, שמתלבשות היטב על הפסנתר וגם ריסים יפים יש לו, הבעתיים והוא לא דומה לבני סלע בכלל, בתוך כל הספק-הזייה הזו וכן, אני חושבת שהרחקתי לכת, אז-- הייתה הופעה נהדרת, כזו שמתהלכת לה בתוכי גם ביום שאחרי ותגרום לי לחייך בחולמניות בכל פעם שאזכר בה, מסוג ההופעות שגורמות להכל להיות הרבה פחות נשכני, שגורמות לי להיות הרבה יותר סלחנית ואשכרה לצאת מהמבצר הבלתי חדיר שנכנסתי אליו לאחרונה ולהתמלא חיוביות כאילו הייתי חסידת ניו-אייג' נלהבת ולחייך-ולחייך-ולחייך ואני אוהבת את הבחורה הזו שלי, עד כדי כך שניתן לה התואר ובכלל, אמש כמעט נצרבתי כולי באלימות, אבל הנוכחת של אותה מדוברת, נהדרת והווירטואוזיות הכמעט פושעת של שבן מנעו מהדליקה להתרגש. בבוקר שאחריי, נטולת שעות שינה כמעט לחלוטין ורוויית שעות של טעם, אני שמחה. על ההתעקשות שלה עליי, על כך שלא נכנעתי לאותן רעות חולות שבדרך כלל מחזיקות לי את היד ויושבות קרוב מידי, קרוב כל כך עד שהעור מצטמרר, על הסימנים הקטנים שטוענים שאיבוד עדיין ממוקם קצת רחוק מכאן, ועל היותו של שלומי שבן כותב בחסד, מלחין ופרפורמר ענק שמקיז עצמו על הקהל. היה כיף.

../images/Emo32.gif אוףף איך לעזאזל הופכים דף בוורד../images/Emo35.gif

איך אני הופכת דף כאילו משהוא לגובה לרוחב..
תודה

Liraz 6q

New member
אם הבנתי אותך נכון..

אז נכנסת לקובץ,הגדרת עמוד ויש לך שם אופציה לרוחב או לאורך.. משנה את לחצן לרוחב..

איך זה כתוב אנגלית../images/Emo35.gif חח

ואני לא מוצאת...אולי "propertis" כי אין שם=/ ויש לי וורד דפוק ..שמתי לך תמונה..

למעלה