מישהו רוכב ב...

מישהו רוכב ב...

...בחוות דובי או בחוות מכורה שליד זכרון יעקב והאזור שם??? אני מאוד אשמח להרבה תגובות אני צריכה את המידע ממש בימים אלו ואם אפשר את כל אבל כל המידע שאת יודעים תודה רבה רבה רבה שקם

PiKolulo

New member
אני מכירה אנשים מחוות דובי

והחווה שלי נמצאת קרוב לשם!

שיקמוש' בובית:

1. אני לא מכירה משמ את החוות אבל רוני המליצה על חוות דובי לטיולים.. ניראה לי אולי שאוהבי הווסטרן כאן יענו לך לגביהן. 2. החתימה- ענקייייייייית בובי!!!!!!! יו הפיל אותי מהכיסא!!!!

groolo

New member
אני מכיר

אני לא רוכב שם אבל אני מכיר את דובי יש לו חווה ע-צ-ו-מ-ה היו תקופות שהיו לו שם יותר מ-100 סוסים בקיצור הוא סוחר ידוע הוא עושה מלא טיולים וכללללל הסוסים מהחווה שאני רוכב בה הם ממנו מומלץ לבקר שם!!!

גם אצלנו רוב הסוסי הית ספר בחווה

הם ממנו.. אם לא כולם חוץ מכמה... וגם היו סוסים שמכרנו מהחווה שלנו לדובי..

TauraMan

New member
גם אנחנו..../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

שירי, אלפא, עוז וביג'יי נמכרו ממנו אליו מאלו שאני זוכרת.. בטוח היו יותר.. חחחח ואניטה, ואלפא הגיעו... גם מאלו שאני זוכרת.. חחחח

Vintage Queen

New member
מיסי משם!!!!!!!!!!!!!!!!

חח קראו לה שם יסמין.... אני לא מתה על החווה הזאתי אם תשאלו אותי ראיתי את העבודה שלהם ויצאתי איתם לכמה וכמה טיולים ולמרות שהוא מפורסם במה שהוא עושה אני עדין... לוידעת מפוקפק כזה

ILQHA

New member
תגידי...

בטיולים שלהם עושים גם קאנטר ואוליי גם פתיחות?

Vintage Queen

New member
בטיולים שאני הייתי

הם נתנו לנו לעשות קאנטר אבל רק בגלל שהם הכירו אותנו ובטחו בנו אין לי מושג איך זה בדרך כלל

PiKolulo

New member
תגידי סתיו

עד היום לא הצלחתי לפענח איזה שיר כתוב לך בחתימה.. תוכלי לת לי את השם שלו?

Vintage Queen

New member
חחחחח אלו שירים

(אני כל הזמן משנה אם לא שמת לב!) של הלהקה SUM41 והם מעולים היו לי גם שירים של בלינק182 ו- GoLdFiNgEr :)

למעלה