מישהו מכיר ולי

suki da yo

New member
מישהו מכיר ולי

ספר בשם לא על מגש של כסף, או משהו דומה, שכנראה ממנו לוקחים את השאלות במבחן הכניסה לקורס קצונה. בכל מקרה, מישהו יודע מי כתב אותו או איך אני משיגה אותו?

Rivendell

New member
"לא על מגש של כסף"/ יהודה ואלך

הדרך הכי קלה להשיג אותו לדעתי זה למצוא איזה איש קבע, או איש קבע במיל'
. אבא שלי קיבל את זה מ"חבר" בעבר, יחד עם עוד כמה ספרים גדולים לא פחות (גדולים פיזית, לא ספרותית) ומאז הם נחים יחד על המדף וצוברים אבק.

gordiwow

New member
זה אטלס מצויין

אני קניתי אותו בלי להיות איש קבע או משהו כזה,והוא ממש לא צובר אצלי אבק: כשישבתי לקרא את בני מוריס, אילן פפה ושויים ישבתי עם האטלס הזה ובדקתי את הפרטים. מצד שני - אין ספק שעורך האטלס הוא ציוני בכל רמ"ח אבריו, האטלס מתאפיין בפרו-ציונות חד משמעית וברורה. אבל - כאמור, הוא מצויין, במיוחד למפות התיישבות, מפות אוכלוסיה, וכולי. מאד מעניין לראות את הקוים המקבילים של האטלס עם ספרי הפוסט-ציונות.

rigoletto111

New member
כיון שהצבא גורס שאמיל גרינצוויג

נרצח בידי איש שמאל, שלא לדבר על שגיאות כתיב בשמות של סופרים ידועים (עמוס אוז) יש לי ספקות קשים בשאלה אם תעברי את המבחן, המפקדת!

Boojie

New member
אויש, זה מזכיר לי

את אחד מביקוריי בלשכת הגיוס, כשאיזו חיילונת חביבה עשתה לי "מבחן". היא נתנה לי לאיית לה מילים, ובין השאר את המילה "כמה" (כמו ב"לעתים הלב כמה..."). רק שהיא ביטאה אותה "kameh". תיקנתי אותה ואמרתי לה שזה "Kameha", והיא התעקשה שלא נכון, זה "Kameh". אייתתי לה את המילה, והיא נראתה מאוכזבת מאד.

rigoletto111

New member
<ריגולטו נזכר בטירונות>

המ"מ הסביר מה זה אב"כ: "חיידקים אטומיים, חיידקים ביולוגיים, חיידקים כימיים..."

neta2

New member
../images/Emo6.gif אני מתה על אלו שמנפנפים

בבורותם.

tomerit

New member
מגש הכסף/ עופר שלח

ספר שדן בנושאי הצבא בישראל. כנראה שלזה הכוונה