מישהו מוכר גיטרה חשמלית??

aviol

New member
מישהו מוכר גיטרה חשמלית??

לא משנה איזו בפחות מ600 שקל

גילדורי

New member
אחי, כדאי שתחסוך יותר כסף

כי מה שאתה יכול לקבל במחיר כזה, זה הכי חרא שיש. יש סקיילארק חדשה באיזה 650-750, אבל כדאי שתתרחק מזה כמו מאש

dav1111

New member
אני אמכור לך

אני מוכן למכור את החשמלית הראשונה שלי ב- 500 שקל

גילדורי

New member
אתה באמת הולך למכור את הגיטרה

הראשונה שלך???????????????????? איזה גיטרה זאתי?

aviol

New member
הקטע הוא ש...

הגיטרה כמובן לא בשבילי אלא לחבר שלי. לדעתי, גיטרה ראשונה כדאי לקנות הכי זבל שיש, לראות אם אתה אכן תנגן והכל ואז ישר לעבור למשהו מכובד בכמה אלפים. יעני חבל לבזבז כסף על משהו שאתה לא בטוח בו...מה גם שבהתחלה אתה לא מבין בגיטרות..

DrunkGoat

New member
אז...

למה שלא יתחיל על קלאסית? העיקרון הוא אותו עיקרון והמוסיקה היא אותה מוסיקה. לא צריך לרוץ ולהתחיל ישר מחשמלית, אפשר להשיג קלאסית הגונה ב-500 ש"ח.

גילדורי

New member
DRUNKGOAT צודק

אם הוא ממש מתחיל אז שיתחיל על קלאסית, ואם הוא בכל זאת רוצה להתחיל על חשמלית, אז עדיף שכן יתחיל על משהו טוב כי אחרת יצא לו החשק לנגן. ובקשר לזה שהוא לא מבין כלום, בשביל זה יש מלא אתרים וגם פורומים כאלה ואנשים שיכולים להסביר וללמד.

aviol

New member
זה לא ממש נכון!!!!!!

אני מנגן על קלאסית ואני רוצה להגיד שזה ממממממממאאאאוווווד שונה מחשמלית. כמובן שלכאורה הוא אותו כלי, אבל הוא די שונה: הפריטות- יש בקלאסית מלא פריטות, בחשמלית רק אחד. האצבעות מתמקמות אחרת..אחרי קלאסית החשמלית מאוד צפופה, ויש עוד מלא הבדלים... bend למשל שאין בקלאסית. ובגלל שהסגנון נגינה שונה, אני חושב שכדאי לו לקנות חשמלית(כי יש לו קלאסית) כי יש די הרבה הבדלים...כמובן שאת האצבעות אפשר "לסדר" עם הקלאסית וכמובן שהקלאסית נותנת הרבה כשאתה עובר מקלאסית לחשמלית, אבל יש יותר מדי הבדלים כדי להתקמצן על 500 שקל

The Exorcist

New member
בחשמלית יש רק פריטה אחת?

זה חדש לי.. מתיחות יש בקלאסית, אמנם זה יותר קשה אבל עדיין יש.

aviol

New member
זהו...אני כתבתי ואני מפקפק...

באמת אני לא יודע בדיוק אם יש עוד... פשוט תיארתי לעצמי מפרט. ונגינה עם מפרט מצמצמם מאוד את הפריטות. אז אולי לא אחת, אבל פחות מקלאסית, והרבה פחות קשות מקלאסית זה בטוח. מתיחות- נו באמת... מי עושה מתיחות בקלאסית. עושים ויברטו כמו בכלי קשת (צ´לו, כינור...)

גילדורי

New member
שמנגנים עם מפרט גם לא תמיד מנגנים

רק עם המפרט, אפשר גם לשלב עם האצבעות, אז זה שטויות להגיד שאין הרבה פריטות עם מפרט, ואפשר לעשות גם פריטות יותר מסובכות.

DrunkGoat

New member
ובגלל שאין הרבה מתיחות...

בקלאסית זה עושה את הנגינה כ"כ שונה? נו באמת. מי שהתחיל לנגן בקלאסית יכול להתרגל לחשמלית ביומיים - ואותו דבר ההיפך.

למעלה