מישהו יודע משהו על

naama17

New member
מישהו יודע משהו על

נשמות של מלאכים? בעולם הזה..? בעולם הבא..? משהו.. לא משנה מה אשמח אם תשתפו אותי בידע שלכם .. תודה

שיתוף

שאלתך יקירה עוררה בי תהיות רבות. מה זה לדעתך נשמות של מלאכים? עולם הזה, עולם הבא,,,למה הכוונה? משהו...?(אל תסתפקי בפירורים) בבקשה לעת עתה

לדעתי אין למלאכים נשמות

הנשמות ניתנו רק לבני אדם. כמובן שיש החושבים אחרת, וזו רק דעתי האישית. האם לדעתך מלאך הוא נצחי? מה תפקידו? לשם מה הוא נוצר? מה זה מלאך? למה מלאך זקוק לנשמה? במה הוא שונה מכל החי בעולם? למה אתה חושב שיש למלאך נשמה? אני חלילה לא מתנגד לחשיבתך, אני פשוט סקרן מה הביא אותך לחשוב שיש למלאכים נשמה? אוהב מיקי

למיקי הקורא

מלאך הוא מלאך בגלל שבחרת לקרוא לו מלאך, ה"מלאכים" הם בעצם יישויות אשר מכוונות את מהלך העולם.ישנן יישויות בדרגות שונות, אינני יודעת איך אפשר להגדיר אותן (האם הם שונות מהחי בעולם, האם יש להם נשמה וכו') כי היישויות האלו הן כל כך עצומות ומורכבות שבלתי אפשרי לגרום לך אפילו להתחיל ולהבין את העוצמה שבהן.אם אכן אתה קורא בקלפי הטארות כמו שרשום תחת שימך, וקיראותייך אכן מצליחות, אל תיקח את הקרדיט לעצמך, כי אותן היישויות הן שמכוונות אותך. יום אחד, כשרגעה של נשמתך יגיע לעזוב את גופך לטובת עלייתה מעלה, (מי ייתן וזה יקרה עוד שנים רבות מאוד) גם אתה תזכה לפגוש את אותן יישויות ותדהם לגלות שבעצם הכרת אותן כל חייך.

naama17

New member
אני יסביר לך למה התכוונתי -

אני התכוונתי לזה שהרי בכל בן אדם יש נשמה.. נשמה של משהו.. אני לא יודעת בדיוק של מה .. אבל כששאלתי בתקשור מה אני, כלומר איזה נשמה יש בי ראיתי מלאך.. כך גם קרה לחברה שלי שמתקשרת..

naama17

New member
ז"א

שכשחברה שלי תקשרה ושאלה את אותה שאלה היא ראתה שהנשמה בתוכי היא של מלאך

eyola

New member
שאלה לי אלייך

מה ואיך אתה מגדיר כנשמה? אני חושבת שזה הניצוץ האלוהי.. ואם ככה מבחינתי שאלתך היא "למה אתה חושב שיש במלאכים אנרגיה אלוהית"?

naama17

New member
ישנו הבדל דק

לא התכוונתי לכך שלמלאכים יש נשמה, התכוונתי שהנשמה עצמה היא מלאך הבנת!? אני ישמח אם תענה לי או תשתף אותי בכל מידע שיש לך על הנושא תודה מראש

למעלה