מירי רגב, הדור הבא

evglev1

Well-known member
מנהל
רק בער יכול לכתוב דבר כזה
היא תיארה את עצמה כמפלצת, אז למחוא כפיים על כך שהיא מודה שהיא התעללה בבנה מתוך כוונה לרפא מחלה מולדת. מילא שאתם תומכים בטיפולי המרה, אבל גם להילחם באוטיזם בשיטות של אילוף חיות?

שחר 676

Well-known member
מנהל
היא תיארה את עצמה כמפלצת, אז למחוא כפיים על כך שהיא מודה שהיא התעללה בבנה מתוך כוונה לרפא מחלה מולדת. מילא שאתם תומכים בטיפולי המרה, אבל גם להילחם באוטיזם בשיטות של אילוף חיות?
אני חושב שהורה טוב צריך להכין את צאצאיו לחיים בדרך הטובה ביותר שהוא יכול - ועובדה שזה הצליח לה.

in bal1

Well-known member
אני חושב שהורה טוב צריך להכין את צאצאיו לחיים בדרך הטובה ביותר שהוא יכול - ועובדה שזה הצליח לה.
שחר אתה זוכר שסיפרת על הבן שלך? אני לא מגלה פה כלום כי אתה עצמך כתבת על זה בעבר.
וסיפרת שעבדת איתו בדכים מאד מיוחדות ע"י צפייה בסרטים ועוד כמה דברים שצר לי לא זוכרת.
והצלחת ללא הרעבה,ללא לסגור אותו בחדר ועוד דברים איומים שהיא מספרת.
אתה יודע מה מקומם אותי? הצביעות הזו! הרי אם היא היתה חברת הכנסת מהשמאל אתה בטח היית אומר שצריך לקחת ממנה את הילד.
זה שהוא גדל והתבגר והצליח הכל טוב ויפה.השאלה אלו צלקות יישארו לו?

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחר אתה זוכר שסיפרת על הבן שלך? אני לא מגלה פה כלום כי אתה עצמך כתבת על זה בעבר.
וסיפרת שעבדת איתו בדכים מאד מיוחדות ע"י צפייה בסרטים ועוד כמה דברים שצר לי לא זוכרת.
אתה יודע מה מקומם אותי? הצביעות הזו! הרי אם היא היתה חברת הכנסת מהשמאל אתה בטח היית אומר שצריך לקחת ממנה את הילד.
שום צביעות ושום דבר אחר.
ואם היא הייתה חברת כנסת מהשמאל הייתי אומר בדיוק את מה שאני חושב כעת.

כל מקרה לגופו - את הילד צריך לדחוף קדימה ואני מניח שלפני שהגיעה לאמצעים שהגיעה היא ניסתה אמצעים פחות דרמטים ועובדה שהצליח לה.

המומחים לא תמיד מבינים הכל ואחריותו של הורה לנסות ולשלב את ילדו עם המציאות באופן מיטבי....היא לא התכופפה בפני "המקובל" וגרמה לבנה להתאמץ מעבר למקובל...ובסוף זה הצליח לה - בהחלט יתכן שאני הייתי פועל באופן דומה.

את הבן שלי ניסו לדחוף בכח לכיתת תקשורת עם ילדים ברמות תפקוד שונות ואני התעקשתי שילמד בכיתה רגילה עם סייעת ....בוועדת ההשמה "הפכתי להם שולחן" - כל המומחים טענו שאני טועה ובסוף הוכחתי להם שהם טועים.

שוב - כל מקרה ישפט לגופו והיא לא בנעליי ואני לא בנעליה אבל אם הייתי בנעליה בהחלט יתכן שהייתי פועל בדרך דומה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איני מסכים עם הביטוי "אין דבר כזה אוטיזם" אבל אני מאמין בהתמודדות "יוצאת מן הקופסא" בנוגע ללקות הזאת.

וכשאני כותב "אין נוסחא מתמטית" אני מתכוון שניתן להשיג שיפור לא קטן בתפקוד אם דוחפים את הילד להתמודדות מגיל צעיר ובשיטות לא שגרתיות שאולי יכולות להראות מעט אכזריות לצופה מן הצד.

היא השיגה תוצאות מדהימות עם הבן שלה , היא לא הרימה ידיים ואני בטוח שאלמלא גישתה בנה לא היה מגיע לאן שהגיע.

ולגבי צלקות נפשיות - התפקוד המיטבי ותחושות הסיפוק מהווים פיצוי אדיר לכל "צלקות" שאולי ונותרו בנפשו ... ואם אכן כן... יש פסיכולוגים נהדרים שיעניקו לו פרספקטיבה נפלאה להתמודדות איתן.

נערך לאחרונה ב:

ai27

Well-known member
קודם כל - צריך להפסיק עם השקרים.
היא סגרה אותו בחדר - היא נסגרה איתו בחדר.
את יכולה לטנף ולהמציא שקרים כמה שתרצי - אבל אל תהיי שקרנית,
תודי שאת עושה את זה רק בגלל שמדובר בפוליטיקאית ש"סומנה".
לא - כי על השיטה הנכלולית של חטיפת ילדים לצרכים מסחריים - השמאלנים חתומים בלעדית.
אנחנו רואים בכל הקונספט הזה - אסון והתעללות בחסרי ישע.
החל מהקמת המדינה כשחטפו לתימנים את הילדים ומכרו אותם לאימוץ, ועד היום.
תמיד אותם שקרים על "צלקות", כשבפועל דווקא הנחטפים גדלים עם הכי הרבה צלקות.

בוא נדבר על האופציות שעומדות בפני הורה לילד אוטיסטי:
הוא יכול להגיד "בוא נזרום עם הילד" העיקר שלא יסבול, שיהיה נכה 100 אחוז לכל החיים מצדנו,
כמו הילדה של לפיד למשל,
הוא יכול לשלוח ילד לקבל טיפול בגן מיוחד של כמה? 10 שעות בשבוע במקרה הטוב, עדיין יצא נכה אבל לפחות נספר שעשינו משהו,
ויש את הטיפול המלא עם 40 שעות שבועיות (במימון ההורה כמובן), שמוכח כאפקטיבי.

אבל מה?
אפילו השיטה הכי יקרה, של 40 שעות בשבוע עי מומחים סופר-יקרים - מתעלמת מנוכחותו של ההורה,
שמשתוקק לעזור לילד.
אז יש שיטה, "תוכנית ביתית בגישת ה- "ABA" שבה במקום להזניח את הילד או להעביר אותו "לטיפול המומחים",
מדריכים את ההורים איך לקחת אחריות - ולסייע לילד בעצמם.
וגלית - עשתה בדיוק את זה.
ואז כתבה על זה ספר - שזכה להערכה עצומה.

ופתאום חלאות המין האנושי החליטו לסמן אותה - כי זה מסתדר להם עם הצורך הפוליטי המיידי של ממשלה מתפרקת, שחייבת הסחת דעת.
מעניין שאת הצטרפת לקמפיין החלאתי הזה.

נערך לאחרונה ב:

in bal1

Well-known member
קודם כל - צריך להפסיק עם השקרים.
היא סגרה אותו בחדר - היא נסגרה איתו בחדר.
את יכולה לטנף ולהמציא שקרים כמה שתרצי - אבל אל תהיי שקרנית,
תודי שאת עושה את זה רק בגלל שמדובר בפוליטיקאית ש"סומנה".

לא - כי על השיטה הנכלולית של חטיפת ילדים לצרכים מסחריים - השמאלנים חתומים בלעדית.
אנחנו רואים בכל הקונספט הזה - אסון והתעללות בחסרי ישע.
החל מהקמת המדינה כשחטפו לתימנים את הילדים ומכרו אותם לאימוץ, ועד היום.
תמיד אותם שקרים על "צלקות", כשבפועל דווקא הנחטפים גדלים עם הכי הרבה צלקות.

בוא נדבר על האופציות שעומדות בפני הורה לילד אוטיסטי:
הוא יכול להגיד "בוא נזרום עם הילד" העיקר שלא יסבול, שיהיה נכה 100 אחוז לכל החיים מצדנו,
כמו הילדה של לפיד למשל,
הוא יכול לשלוח ילד לקבל טיפול בגן מיוחד של כמה? 10 שעות בשבוע במקרה הטוב, עדיין יצא נכה אבל לפחות נספר שעשינו משהו,
ויש את הטיפול המלא עם 40 שעות שבועיות (במימון ההורה כמובן), שמוכח כאפקטיבי.

אבל מה?
אפילו השיטה הכי יקרה, של 40 שעות בשבוע עי מומחים סופר-יקרים - מתעלמת מנוכחותו של ההורה,
שמשתוקק לעזור לילד.
אז יש שיטה, "תוכנית ביתית בגישת ה- "ABA" שבה במקום להזניח את הילד או להעביר אותו "לטיפול המומחים",
מדריכים את ההורים איך לקחת אחריות - ולסייע לילד בעצמם.
וגלית - עשתה בדיוק את זה.
ואז כתבה על זה ספר - שזכה להערכה עצומה.

ופתאום חלאות המין האנושי החליטו לסמן אותה - כי זה מסתדר להם עם הצורך הפוליטי המיידי של ממשלה מתפרקת, שחייבת הסחת דעת.
מעניין שאת הצטרפת לקמפיין החלאתי הזה.
אולי כדאי שנשמור בנינו על כבוד מינמלי.בבקשה לא לקרוא לי שקרנית.אני בניגוד לאחרים פה. לא מערבבת פוליטקה.כן מוסיפה משהו בעקבות דברים אחרים שמישהו אמר.גם אם מישהי מהשמאל היתה נוהגת כך הייתי מגיבה בדיוק אותו דבר!

ai27

Well-known member
אולי כדאי שנשמור בנינו על כבוד מינמלי.בבקשה לא לקרוא לי שקרנית.אני בניגוד לאחרים פה. לא מערבבת פוליטקה.כן מוסיפה משהו בעקבות דברים אחרים שמישהו אמר.גם אם מישהי מהשמאל היתה נוהגת כך הייתי מגיבה בדיוק אותו דבר!
כשאת לוקחת חלק בקמפיין ההכפשה הפוליטי - את לא יכולה לטעון לתמימות.

אז קודם כל - די עם השקרים:
היא לא "סגרה אותו" - אלא "נסגרה איתו",
ABA זו לא שיטה שהיא המציאה - אלא חלק משיטה האפקטיבית והמוכחת, היחידה שמגיעה עם קבלות לשיקום.
וזו לא הזנחה - אלא ההפך ממנה: ויתור מוחלט על החיים האישיים - כדי לסייע לילד שזקוק נואשות לעזרה.

ולכן הספר שהיא כתבה, שמתאר במעל 500 עמודים את התהליך הזה - זכה לביקורת נלהבת,
ולא בנסיון חטיפה של מפלצות הרווחה.

אם יש לך ביקורת עניינית ולא עוד שקרים כחלק מהקמפיין - את מוזמנת לדבר לעניין ולהציג אותה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שוב , אין מינימום צביעות מצידי..בטח ובטח כשמדובר בנושא כה קרוב לליבי.

ואני חוזר ומדגיש שאם הדברים היו נאמרים מפי פוליטיקאית שמאלנית הייתי אומר בדיוק את אותו הדבר - זה לא נושא פוליטי בכלל.

in bal1

Well-known member

ואני חוזר ומדגיש שאם הדברים היו נאמרים מפי פוליטיקאית שמאלנית הייתי אומר בדיוק את אותו הדבר - זה לא נושא פוליטי בכלל.
והנה המשפט.שאתה טוען שאינך מערב פוליטיקה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
והנה המשפט.שאתה טוען שאינך מערב פוליטיקה.
מבחינתי מעשיה של חברת הכנסת אטבריאן אינם נושא לענין פוליטי אבל יש שמאלנים/תקשורת שמשתמשים בנושא בכדי להוקיע חבר כנסת שלא בא להם טוב בעין ואין לי שום בעיה להציף זאת.

ואני מביע את דעתי האישית על דורי מימים ימימה.

in bal1

Well-known member

שחר ההודעה לא היתה מכוונת אלייך.אך בכל זאת טוב שהגבת

in bal1

Well-known member
אפילו לחיות לא מתנהגים כך.

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון - כי זאת שיטה שפותחה למען בני אדם.

אבל עזבי,
למה לטפל באוטיסטים,
כשניתן להזניח אותם ולחלק להם קיצבאות נכות לכל החיים?
זה מזכיר מה שאבא שלי סיפר על מישהו שאני לא זוכר אם זאת מציאות או אגדה שפיתח שיטה ללימודי שחייה של השלכת אנשים למים העמוקים והם כבר ילמדו לשחות כדי לשרוד, מעניין כמה טבעו בשיטה כזאת ללימוד שחייה.

ai27

Well-known member
זה מזכיר מה שאבא שלי סיפר על מישהו שאני לא זוכר אם זאת מציאות או אגדה שפיתח שיטה ללימודי שחייה של השלכת אנשים למים העמוקים והם כבר ילמדו לשחות כדי לשרוד, מעניין כמה טבעו בשיטה כזאת ללימוד שחייה.
זאת שיטה ללימוד שחייה לתינוקות.
אז לא טבעו.

וגם תזכור - שבישראל מעודדים נכי צה"ל לשחות, או לעסוק בספורט אחר - כעניין שיקומי.
אתה מבין שההבדל עצום?
או שההתמכרות שלך לפרופוגנדה פסאודו-סובייטית - מחקה לך לחלוטין כל יכולת לחשיבה עצמאית?

זאת לא המצאה של חברת הכנסת שהחלטתם לפצוח במסע פרופוגנדה נגדה,
אלא שיטה טיפולית מובילה (ויקרה מאוד) לטיפול באוטיזם.
נקרא ABA
מכיוון שהמנהיגים שלך הם כאלו חלאות חסרי עכבות - לא מפריע להם כמה אוטיסטים יפגעו כתוצאה ממסע התעמולה החלאתי,
העיקר שהספין יקנה להם עוד כמה ימים בשלטון

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
למי שעוד היה לו ספק עד כמה בלתי ענייניות ההתקפות על נשות הליכוד ביחס לכל מילה שיוציאו מפיהן...
עובדה שלא עושים עניין מדבריה של גילה גמליאל, רק מכך שהיא שיקרה כשנדבקה בקורונה, אבל לא על הדברים שהיא אומרת בכנסת ובתקשורת, גם ח"כיות אחרות בליכוד לא מעוררות התקפות זה רק מירי רגב, מאי גולן וגלית דסטל שגם מחפשות שידברו עליהן בתקשורת ובתשקורת.

קצה11

Well-known member
מירי רגב לא קשורה לעסק הזה זו נבזות להכניס אותה לסיפור.
לגבי שיטות הטיפול של הגברת הם אכזריות מאוד וכנראה גם מטופשות אבל אני לא שופט אמא שרוצה לשפר את חיי בנה (לשיטתה) חיות ובני אדם יעשו הרבה דברים כדי לגונן על הגור שלהם גם מה שיראה לנו מוזר.
יצא לי להיכנס לכמה בתים בהם גר בן עשרה אוטיסט ואני יכול לכתוב רק 'של נעליך ' בכל הקשור להורים שלהם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מירי רגב לא קשורה לעסק הזה זו נבזות להכניס אותה לסיפור.
לגבי שיטות הטיפול של הגברת הם אכזריות מאוד וכנראה גם מטופשות אבל אני לא שופט אמא שרוצה לשפר את חיי בנה (לשיטתה) חיות ובני אדם יעשו הרבה דברים כדי לגונן על הגור שלהם גם מה שיראה לנו מוזר.
יצא לי להיכנס לכמה בתים בהם גר בן עשרה אוטיסט ואני יכול לכתוב רק 'של נעליך ' בכל הקשור להורים שלהם.

אוטיזם זה לא נוסחה מתמטית קבועה - עובדה שגישתה הצעידה את בנה להישגים.

למעלה