מירב מכאלי

מירב מיכאלי אנחנו מחליטים ומחליטות, ממליצים וממליצות.
הורה 1 הורה 2.
שמחה שממשלת שינוי יצא מסדר היום.
ואתם?

dory30

Well-known member
ממש לא, למרות שאני חושב שהיא די מטומטמת והייתי מעדיף כל ממשלה בלעדיה.

בלעדיה הסיכויים קלושיים יותר.
לכן טוב שהתוכנית יוקפא, חבל על כול יום שאין ממשחה יציבה.
ואם להיות כן, לממשלת שינוי אין על מה להתמך, ראינו שבזמן מצב חירום, ח"כ הערבי לא דן בנושא,
תאר לך שבזמן ממשלת שינוי, יתעורר בלגאן בן ערבים ליהודים, או טיל נגד ישראל יצא מעזה? ח"כ הערבי יהיה לטובת המדינה? או לטובת עמו?.

לי ברור ששום חבר כנסת ערבי מהמשותפת לא יכנס לממשלת ישראל, בדיוק כפי שהחמאס לא יקבל מדינה אחת ל2 עמים.
אשמח לדעתך.

מקסים 45

Well-known member
בלעדיה הסיכויים קלושיים יותר.
לכן טוב שהתוכנית יוקפא, חבל על כול יום שאין ממשחה יציבה.
ואם להיות כן, לממשלת שינוי אין על מה להתמך, ראינו שבזמן מצב חירום, ח"כ הערבי לא דן בנושא,
תאר לך שבזמן ממשלת שינוי, יתעורר בלגאן בן ערבים ליהודים, או טיל נגד ישראל יצא מעזה? ח"כ הערבי יהיה לטובת המדינה? או לטובת עמו?.

לי ברור ששום חבר כנסת ערבי מהמשותפת לא יכנס לממשלת ישראל, בדיוק כפי שהחמאס לא יקבל מדינה אחת ל2 עמים.
אשמח לדעתך.
לדעתי היא מגזימה כדי להכנס לתודעה.

dory30

Well-known member
אשמח לדעתך.
היה גם ברור שגנץ רוצה להחליף את נתניהו והוא הפך להיות שר ביטחון שלו. נתניהו אמר על ליברמן פעם ש "הכדורים היחידים ששרקו לידו הם כדורי טניס" וכעבור יומיים מינה אותו לשר הביטחון. מופז הצהיר שבית לא עוזבים, תוך פחות משבוע עבר מקדימה לליכוד. הכל אפשרי.

פנינה10כחולה

Well-known member
היה גם ברור שגנץ רוצה להחליף את נתניהו והוא הפך להיות שר ביטחון שלו. נתניהו אמר על ליברמן פעם ש "הכדורים היחידים ששרקו לידו הם כדורי טניס" וכעבור יומיים מינה אותו לשר הביטחון. מופז הצהיר שבית לא עוזבים, תוך פחות משבוע עבר מקדימה לליכוד. הכל אפשרי.
אכן בית לא עוזבים
מי שעזב את הבית נשאר בחוץ
מדיין ועד מופז

למעלה