מיקה שלנו עשתה לנו סורפרייז

scorp30

New member
סוזילה, מיקה מקסימה ../images/Emo99.gif!!!!

מאחלת לכם המון אושר, החיים אולי השתנו אך רק לטובה ומעכשיו תתחילו חויות חדשות ומרגשות!!! כול כך שמחה שהלידה עברה בקלות, ממש גיבורה ובסוף גם בלי אפידורל! שהיה רק טוב ושכול משאלות לבכם יתגשמו!!! אמאל'ה חדשה!

yaam1

New member
ילדה מלכה לאמא מלכה ../images/Emo57.gif

כל כך שמחה לשמוע שעבר תיק תק, הלוואי על כולנו!! את מלכה אמיתית סוזי, מתה עלייך

../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

איזו לידה מפתיעה וטובה. מקווה שתעכלי במהרה את החיים החדשים ושתדעו המון נחת מהיפיפיה הזו

שי לי 24

New member
סוזי'לה- היא מדהימה !!!!!!!!

אני לא מאמינה - את אימא !!!! סיפור הלידה שלך ממש ממש משמח !!!! נשמע שהייתה לידה מאוד קלה- את מירב הצירים העברת בבית. לא מאמינה שעברת את זה בלי אפידורל !!!! כל הכבוד לך ולה !!! אני כל כך שמחה לשמוע שהכל בסדר, כל כך חיכיתי להודעה הזו שלך !!! השם שבחרת כ"כ יפה !!! והיא פשוט בובה !!!! ריגשת אותי, שימחת אותי, נתת לי כוח ! תודה רבה !!! ואל תיעלמי לנו כ"כ מהר.... ברוכה הבאה לאוויר העולם- מיקה , ובורכה הבאה לעולם האימהות סוזינקה !!!

Hילוש

New member
איזה סיפור לידה ../images/Emo49.gif

אחלה מתנה לחג השבועות המון המון מזל טוב

polypoly2

New member
אני דומעת פה בעבודה מול המחשב! איזו מתוקה!

כל כך מרגש ומדהים ומפחיד והכל.......... אין לי מילים! איזה יופי שהלידה היתה כזאת מהירה! אני לא מאמינה שזה יכול להיות כ"כ מהיר וזריז... מזל טוב מותק, היא מדהימה. תרגישו טוב שתיכן........והשם שבחרתם מקסים!

nush73

New member
סוזי מותק! כולי צמרמורת!

אני פשוט בשוק!!! כמה כיף ומרגש לשמוע על הלידה שעברה בקלות והעיקר ששתיכן מרגישות טוב!!!! אני ממש עם צמרמורת ודמעות בעיניים מהתרגשות!!! זוכרת את התקופה בפורום לקראת הריון ואת ההודעה המשמחת שלך על ההריון הנוכחי!!! מאחלת לכם המון המון אושר שמחה וכיף!!! יש לך ילדה מקסימה ולילדה יש אמא מדהימה!!! המון המון מזל טוב

במיה B

New member
וואו, וואו

זו אחת הלידות הכי מדהימות ששמעתי! אושר גדול לך ולמיקה - היא פשוט מהממת

pregy

New member
יקירתי היא מדהימה ../images/Emo57.gif

אני מתה לדבר אתכם אבל מעין עושה לי בית ספר ביומיים האחרונים ואני מתה מעייפות... אוהבת אתכם

מאהו

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

המון מזל טוב ומקווה שתצאו מהר מהפגיה.

ו שתי

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

שהשהות בפגיה תהיה נטולת סיבוכים ותעבור מהר, התאוששות קלילה לך, וסחטיין על הדילוג הקליל על חווית התשיעי ביולי (ועל חווית התשיעי בכלל
) ועל הלידה המהירה. ממליצה לך בחום להכנס לפורום הורים לפגים בפרדס (מס' 444) גם למידע פרקטי, וגם לתמיכה.

yaliya

New member
מזל טוב להולדת מיקה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

טולה21

New member
מזל טוב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif

מיקה-תינוקת מקסימה.הרבה אושר והצלחה.

סוזי, לא חיכית לי../images/Emo8.gif

אני כל הזמן הזכרתי לך על התל"מ הקרב ובא, יקירתי המון מזל טוב, היא מתוקה אמיתית, נראית שלווה כל כך בע"ה שתצא במהרה מבית החולים ואת - אלופה. תגדלי אותה בנחת.

dinn1

New member
סוזי - שוב מזל טוב - ועוד משהו

גם אני ילדתי בשבוע 34 והקטנה שלי היתה חודש בפגיה מקווה שתשתחררו מהר , אבל בכל מקרה כדאי לך להכנס לפורום הורים לפגים ולהוריד משם את החוברת שמיועדת להורי פגים- לי היא מאוד עזרה כשהיינו בפגיה והכי חשוב - אם את מתכוונת להניק, לשתות הרבה למרות הריצות פגיה - בית - פגיה , ולשאוב כל 3 שעות כדי שיהיה מספיק לקטנה ואם את צריכה משאבה- את זכאית להשכיר מיד שרה משאבה שניתנת רק עם אישור שהקטנה בפגיה (מדלה לקטינה) והיא נהדרת לשאיבות בבית עד שהטנה תשתחרר בכל מקרה - אם אוכל לעזור - מאוד אשמח

למעלה