מיקה שלנו עשתה לנו סורפרייז

מיקה שלנו עשתה לנו סורפרייז ../images/Emo99.gif

אז לפני שאני ניגשת לקרוא את כולכם..
(דיווחו לי על פתיחת השרשור בבית חולים - הוסיף להלם שכבר הייתי בו) חייבת לכם מעין תקצירון...כל עוד אני בצמרמורות ושוק שאני אמא... הכל התחיל ביום שישי..אחרי הרבה סידורים רגילים כמו העברת בעלות על הרכב, תשלום לבאני-בי, ביקור אצל חמותי.. הלכנו לנוח קצת לשנ"צ. קמתי כי רציתי לח____...ואני מתיישבת בשירותים ואכן מוציאה מכל הלב...אבל הבטן עוד כואבת! ורבאק כבר לא יוצא כלום ממני ואני שעה וחצי על האסלה בעירום מלא..מנסה להבין מה זה הקלקול קיבה הזה?! הפסטה מאיקאה מאתמול?? רפי קם כולו סהרורי ובוה בי על האסלה. אני אומרת לו שאני לא מרגישה טוב ושכואבת לי הבטן התחתונה (לכי תדעי שזה צירים!!!) הוא שואל אם זה זה?! ואני אומרת אולי כדאי שנלך ומקסימום ישלחו אותנו הביתה? בינתיים הכאבים נהיים ממש תכופים ומשתקים ואני מבינה שאולי זה באמת זה... אני מצליחה בקושי רב לזרוק תחתונים חד פעמיים וספריי אלופירסט לתיק ורצים החוצה. המונית כבר עוצרת בחריקה ושואלת: לאיכילוב???!! ואנחנו כן כן תן גז. אנחנו מגיעיים למיון ב-18:00. אין אף אחד בקבלה ואני מנסה לשמור על קור רוח. רפי הלך לרשום אותי. מגיעה אחות הריונית בעצמה ואני אומרת לה שכואבת לי הבטן ואני בשבוע 33+5. היא אומרת לי לעשות שתן ואני בקושי רב מצליחה את הפעולה הזאת. בין נשימה לנשימה (נשמתי כמו
) מוצאת לי אטצון בשתן ואני לא מופתעת כי בכלל לא שתיתי (נו סופשבוע נו). מובילים אותי למוניטור...ובאה מיילדת ומכניסה יד. "גיברת את בלידה פעילה! פתיחה 4!" (אני בשוק טוטאלי! מה לידה מה?!!..מה עם אפידורל?!) העלו אותי במהירות למעלה שם כבר הייתי בפתיחה 8.5!!!!! התחילו לי עירוי ואמרו לי שכשנגמרת השקית יתחילו עם האפידורל. מיקה חשבה אחרת ואני הודעתי שאני דוחפת. בצרחות אימים: "אמא אמאאאאא" ו-2 פושים חזקים ב-mute..חזק מהתחת...מיקה יצאה ב-7 דקות.

מיקה מיקה מי כמוך..מיקל'ה שלי ../images/Emo57.gif

מיקה נולדה במשקל 2.200 אבל בשבוע 33+5 לכן היא תהיה בפגיה שבועיים.. היא הדבר הכי יפה שראיתי בחיי
כבר לא באינקובטור... במיטה מחוממת..שקטה ורגועה
אני כבר בבית (אחרי יום וחצי ב"ליס") מנסה להבין מה קורה פה ונקרעת כל שניה שאני לא איתה... החיים שלי השתנו טוטאלית! מיקה היא האור בחיי. תודה לכולכן ומצטערת מראש מכל אלה שעקפתי אותן

luli shabluli

New member
סוזי יקירתי המקסימה

המון מזל טוב להולדת הנסיכה!!! שתגדל ותתחזק במהרה ותשתחרר כמה שיותר מהר הביתה. מאחלת לך ולרפי שתזכו לגדלה בהמון נחת, אושר ואהבה. ברוכה הבאה למועדון האמהות
ודרך אגב בחרתם שם יפיפה לילדה יפיפיה
(ואני בכלל לא משוחדת
)

נאפי

New member
המון המון מזל טוב ../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

רק אושר גדול לכל משפחת סורפרייז - סוזי, רפי, ומיקה החמודה !!!

noga30

New member
איזו לידה נהדרת ותינוקת מקסימה../images/Emo49.gif../images/Emo20.gif

ronchooli

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

ידעתי שזה השם עוד ממזמן ממזמן (זוכרת שכתבת את זה פעם...) היא נראית מתוקה אמיתית דומה לאבא שלה או שנדמה לי? העיקר הבריאות
מאחלת לכם שתגיעו מהר מהר הביתה בריאים ושלמים יאללה יש לך שבועיים לתקתק את החדר

טאקית24

New member
סוזילה!!!!../images/Emo24.gif

איזה תענוג של לידה, הלואי על כולנו, ואיזה מתוקונת קטנה... כנראה שהאינסטינקטים האימהיים גרמו לך להתארגן מראש מאושרת ומתרגשת בשבילך, שיהיה המון בהצלחה, ועכשיו החיים האמיתיים מתחילים! תהני, והמון המון מזל טוב~!!!

mich12345

New member
סוזי מזל טוב ../images/Emo9.gif

כותבת לך גם פה, מקווה (בשביל עצמי) לפגוש אותך בקרוב מאוד בליס... אני אחפש את מיקה עם אבא רפי
טוב לשמוע שהכול בסדר מלבד ההפתעה, מחזיקה לכם אצבעות להתאוששות מהירה והמון המון בריאות!

C a t o m

New member
איזו מדהימה היא!! ../images/Emo12.gif

צ'מעי מותק, זו נשמעת כזו חוויה...! פפפיייוו
מאחלת לך שהשבועיים האלו יחלפו להם בצ'יק ויעשו העברת בעלות על מיקה במהירות!
המון המון מזל טוב!!!

אור 777

New member
קודם כל המון מזל טוב!!! היתה

לך תחושה שתלדי לפני התל"מ. היתה לכך סיבה מסויימת או שסתם תחושת בטן?

queenieo

New member
מזל טוב!!!!! ../images/Emo6.gif ../images/Emo49.gif

מזל טוב על התינוקת המתוקונת, עם השם היפיפה! ואיזו לידה מהירה וכיפית! מגיע לך!

ואוו, סוזי גרמת לי ../images/Emo7.gif והיא בהחלט דבר מדהים

ויפה
. מה שחשוב שלך ולנסיכה בריאות. אין לי מושג איך מתארים דבר כזה, זה פשוט מטורף והתמונות אוי התמונות מדהיםםםםםםםם

choopi3

New member
המון המון מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

שם מדהים מיקה-המון אנרגיות טובות, גם מיקה שלי נולדה שבוע 36 , 2370 גרם של שמחה! שיהיה לכם רק טוב!

אניו סוזי אני כולי מצומררת

ההודעה שלך כל כך מקסימה, מרגשת. מיקה יפיפיה
וסוזי - אין עליך
כל כך הרבה מזל טוב יקירה

petit choux

New member
../images/Emo7.gif ריגשת אותי כל כך , מזל טוב ../images/Emo65.gif

איזה נסיכה מדהימה, המון המון אושר והנאה. אךךךךךךךך איזה כייף זה לראות אותה סוף סוף תרגישו טוב

די! אני בוכה בעבודה עכשיו../images/Emo7.gif

כל כך ריגשת אותי! מתוקה שלי, אמנם כבר דיברנו אבל שוב
... מאחלת לכם את כל האושר שבעולם היא יפהפיה
איך עקפת את כוווווווווווווווולם בסיבוב! נהיה לי עור ברווז מלראות את התמונות
תגדלו אותה בנחת ובאושר אינסופי אוהבת בהמונים
הילה (ותחליפי חתימה
)

עדי011

New member
../images/Emo99.gif וואו איזה מתוקה וורדרדה ...

המון מזל - טוב וגם ח"ח אחד גדול על הלידה !!! יאללה - שיעברו כבר השבועיים האלה ותיקחי אותה הביתה! המון אהבה, המון אושר המון נחת ואיחולים למשפחה החדשה!

למעלה