מייקל יכול לנצח!!!!

gabi16

New member
מייקל יכול לנצח!!!!

מייקל גקסון בדרכו להיות מלך הפופ, גבר על להקת אהה, על פרינס, על טינה טרנר הגדולה, על ויטני יוסטון המרשימה, השתווה למדונה המדהימה ולמה? כי הוא עבד קשה ועשה דברים ששום אמנים לא יכלו לעשות.... אז מה ההבדל? שמייקל ניהיה עצלן!!! מישהו צריך לקרוא לאבא ולאמא שלו לשיחה עם המנהלת שתגיד להם: הילד שלכם צריך לעבוד יותר קשה, לעשות יותר הליכות ירח, משמע יותר קליפים, וחזור לתודעה הציבורית. תפנימו: לא אן סינק, לא בריטני לא כריסטינה ובטח ובטח שלא אנריקה יכולים לשיר כמו שמייקל שר, לגוון את הקול כמו שמייקל מגוון, ובטח שלא לרקוד כמו שמייקל עדיין רוקד והוא רוקד בגדול!!! ברגע שמייקל גקסון יחליט שהוא רוצה להשקיע, הוא יצליח ואל תופתעו אם בנות 15-16 למרות שיש מלא כאלה, גם בישראל אז בטח שבאמריקה, יתחילו או ישובו להעריץ את מלך הפופ. כמו שאמרו חכמים ממני : he did it before and if he want to he do it again

Marty McFly

New member
נכון...

והוא צריך לשחרר יותר קליפים, ולא קליפים לשירים כמו cry, אלא שירים כמו HeartBreaker, 2000 whatts וכאלה! לא שירים שאפילו מעריצים מוכנים להעביר בלי לחשוב פעמיים...

AS2000

New member
מה רע ב-CRY ?

אני דווקא אהבתי את השיר שיר מאוד יפה

earth song

New member
שום דבר לא רע

השיר cry שיר נורא יפה, לדעתי אחד השירים היותר יפים באלבום, אבל הקליפ משעמם רצח... למי יש סבלנות לשבת לראות חמש דקות אנשים מחזקים ידיים ובכלל לא מראים את מייקל.. קליפ משעמם, נקווה ש unbreakuble יהיה יותר מוצלח

Marty McFly

New member
שיר יפה,

אבל יש שירים יותר טובים ממנו באלבום, ולדעתי הם אלו שצריכים לקדם את האלבום, ולא השיר cry.

AS2000

New member
עדיין

אתם לא מצפים שכל קליפ של מייקל יהיה מושקע ב כמויות גדולות של כסף אז מידי פעם אם יש קליפ צנוע זה לא נורא .

Marty McFly

New member
שיהיה צנוע, אבל זה לא הזמן המתאים!

מייקל מנסה לחזור עכשיו לעסקי המוסיקה, וקליפ כזה שלא מושך בכלל כמעט אף צופה, לא יעזור לו בדרך להצלחה מחדש.

AS2000

New member
cry מזכיר לי מאוד את heal the world

בסיגנון של השיר בשני הקליפים לא רואים את מייקל ! ושניהם מדברים על אותו עיקרון (בערך)

AS2000

New member
אולי הוא עושה קצת קיצוצים

אחרי הכל כבר דיווחו על כך שלמייקל היו הרבה הפסדים כספיים כך שעדיף לו לצמצם ולקצץ קצת ... וחוץ מזה אתה קונה את הסינגל כדי לשמוע את השיר לא כדי לראות את הקליף שמעת אהבת לך ספר למעריצים אחרים שיקנו את הסינגל !

KING OF POP

New member
לא נראה לי שיאהבו את UNBREAKABLE

זה שיר ארוך ומייגע , עם אותו קצב אחיד שחוזר על עצמו 100 פעם. הוא צריך להוציא שירי פופ משהו שיהיה קלאסי כמו: HEARTBREAKER, 2000WAATS, WHATEVER HAPPENDS, BREAKOFDOWN,

i love MJ

New member
למה?

למה ללכלך?? Unbreakable זה בין השירים היפים שבדיסק... לפי דעתי הוא יצליח מאוד, למרות שהייתי מעדיפה את השיר Invincible

earth song

New member
גם אם הוא עושה קיצוצים אז..

לפחות שיראו אותו בקליפ, או לפחות שלא יהיה כזה משעמם...

i love MJ

New member
נראה לי...

שלא עדיך שיוציא קליפ ל-Speechless, לא בגלל שזה שיר דוחה או משהו, אולי זה השיר הכי יפה בדיסק, אבל גם הכי קצר... ונראה לי שגם השיר הכי קצר שמייקל עשה.

gabi16

New member
אז תקשיבו לזה ותבינו....

יש קצת....למה לשקר בעצם...יש הרבה הבדל בן cry ו heal the world... אני לא מדבר רק על אכות השיר. ולמה אני מתכוון? מייקל הוציא את "אייל דוורלד" בשיא שלו אבל ממש בשיא שלו שכולם הכירו אותו, שכולם ידעו למה הוא מסוגל מבחינת שירי פופ קיצביים ורועשים והאלבום dengerus כבר מיצא את עצמו ולא היה כמו השיר הזה כדיי לסיים את מסכת הקליפים של האלבום. לעמות זאת, השיר קריי שהוא שיר יפה בהחלט אבל נו די...... אל תשכנעו את עצמכם...לא כאילו אני מדבר ברצינות..... אייל דוורלד לא רואה ממטר את קריי!!!!! וחוז מזה, מייקל צריך להוכיח לדור היותר צעיר שאוהב פופ וריקודים למה הוא מסוגל וכולנו יודעים שמייקל גקסון, מלך הפופ יכול לתת לבני הנוער לדור החדש שאני בינהם בדיוק מה שהם רוצים ועוד בצורה הטובה ביותר אז במקום לתת להם ישר את בלתי שביר ובלתי מנוצח כדיי להוכיח לכולם מי זה מייקל גקסון, כדיי שידעו למה כולם מדברים עליו הוא בא ומוציא משהו כמו cry? זה לא העיתוי ולא הזמן הנכון....ככה אני מרגיש. אי אפשר לרקוד ב קריי, הוא לא מופיע בקריי, והסיבה החשובה ביותר: כולם מדברים עכשיו שגקסון צריך להוכיח את עצמו מחדש גם לפני בני הנוער שמעריצם את בריטני הבקסטרייט ואן סינק, אז מול "pop" ומול overprotected אתה בא ומוציא את קריי?.....קצת שאננות הייתי אומר...

Marty McFly

New member
יש בזה משהו... גם אני חושב ככה...

ולא היה יותר נוח לכתוב: "היל דה וורלד"?

AS2000

New member
אז מה?

גם ב - heal the world הוא לא מופיע . אני לא מבין את הקשר בכלל מה מייקל צריך להוכיח לדור הזה של הצעירים אני לא מבין ? רק ריקודים ושירי דאנס זה בראש של הצעירים ? ממש שטיות ! ואני חושב ש - CRY לא רואה ממטר את המוזיקה של אן סינק ושל בריטני ספירס (אם אפשר לקרוא לזה מוזיקה בכלל) . הקהל הצעיר אולי לא מוכן לקבל את CRY אבל אנשים שמבינים במוזיקה ומעריכים מוזיקה איכותית אהבו את השיר !

dgrwkl1

New member
אתה כל הזמן מדבר שטויות!!

על איזה בני נוער אתה מדבר??? אני מעריץ שנים את מייקל ג´קסון עוד בהיותו תינוק.חחחחח אבל יש גבול.הוא הזמר והיוצר מספר אחד שקיים בעולם.אבל... אתה חושב שבני הנוער של היום בארץ ובעולם יכולים לתת לו את אותה אהבה והערצה ,שהם נותנים לכל מלוקקי הפופ של היום?? על מה אתה מדבר??? אתה חי בפלנטה אחרת. היום כל מה שהולך זה יופי,סקס,ציצים,הורמונים,גוף שרירי ומרוח בשמן.. מייקל יכול להתחרות בבריטני ספירס ובכל מה שהיא מייצגת??? הנוער של היום זה לא הנוער של לפני 10 שנים.תקלוט את זה כבר. הנוער הוא מקולקל. מסתכלים רק על הויזואל מסביב בלי כל קשר לשירים. תראה מה זה. אחת בשם "שקירה" הוציאה שיר מעאפן.היא כוסית ברמה.יש לה את הגוף הכי יפה בעולם.פצצת מין.והנה....היא נהייתה יותר מפורסמת ממייקל ג´קסון.זה הרי בדיחה!!!! מייקל יכול להתחרות בבקסטריט בויז.?? כל מה שהנערות חושבות בזמן שניק קרטר שר, זה איך להשכיב אותו ולרדת לו. אז על מה אתה מדבר?? מייקל ,לשמחתי,נמצא מעבר לזה. ואני מקווה שכך זה יישאר. אני לא רוצה שהוא יהיה וימכור כמו בריטני. כי זה אומר שהוא יתחיל לדבר בשפה של כל בני הנוער הרדודים האלה. אז בבקשה ממך.אל תהיה תמים. מייקל לא יכול להתחרות בכל מה שהפופ המלוקק מייצג היום.. והגיע הזמן שתלמד קצת.

למעלה