מח"פ - מכונה לשאיבת תשומת לב

"הגם אתה, ברוטוס?"

-יוליוס קיסר, ה-15 במרץ, 44 לפני הספירה, למניינם.
אני מזמן כבר לא נאמן לך,אז קשה לקרוא לזה סכין בגב.

סורי.

בינתיים הדבר היחיד שאתה מצטייין בו זה שאיבת תשומת לב אין סופית דרך

מלל אין סופי(ולפעמים גם תמונות.)

לנשים זה במיוחד מפריע שהם "נכנסות לאירוע" ולא מקבלות תשומת לב כי

הכל הולך למח"פ הצעיר(יחסית).

WYam

Well-known member

סורי.

מספיק עם סיפורי המעשיות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

סורי.
אתה עוד תהיה נאמן לי שוב. אתה עוד תשוב ותהיה אחד החסידים והמעריצים, אני מודיע לך כבר מעכשיו.

אין מה להגיד בני,

אתה סטית מדרך הישר.

אבל זה בסדר, באמצעות הוכחות נוספות שעוד בואו יבואו ליכולותיי,

אתה תמצא את דרכך מחדש אליי ואל שאר החסידים והמעריצים ואני אמחל לך על בגידתך זאת.

לדעתך. אתה פשוט לא מודע כמו שצריך אל ההישגים הכה רבים שלי, שהגעתי אליהם הודות לחוכמתי האדירה.

אולי יש דברים ששכחת לאורך הדרך ואתה צריך תזכורת.

זוכר כשחזיתי את הקריסות בבורסות ב-2022?

זוכר כשחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר?

זוכר כשזיהיתי התעוררות של הר הגעש ילוסטון, וחזיתי שהוא יתפרץ בין ה-21 במאי של 2022 ל-21 ביולי של 2022 ואמנם זה לא קרה, אבל ביוני ההתעוררות שזיהיתי עדיין באה לידי ביטוי באמצעות פליטת גזים מאסיבית של ההר שגירתה את העננים, גרמה להמון גשם ולכן להצפות שגרמו לסגירת הפארק לראשונה מאז 1988, פינויים של עשרת אלפים מבקרים, ונזק במיליוני דולרים?

ואני מודיע לך כבר מעכשיו שב-2024 ילוסטון יתפרץ ויהרוג בין מינימום משוער של מאות אלפי אנשים למקסימום משוער של מיליוני אנשים. כל-כך חבל שהאנשים שהולכים למות, הולכים למות. כבר ב-2022, במאי, כתבתי שאילו הייתי הנשיא ביידן, הייתי מפנה באופן מיידי את מדינות איידהו, מונטנה וויומינג בשלמותן.

באמת נראה לך שזה העיניין? מעולם לא חשבתי בכיוון הזה, אבל מצד שני אני באמת האדם הנאהב ביותר, הפופולארי ביותר והנערץ ביותר באתר.

וואלה, יכול להיות. גם בתיכון הייתי נאהב, פופולארי ונערץ על-ידי כמעט כולם, אך היה לי קומץ קטן ועקשני של מתנגדים, דווקא בגלל אותה אהבה, פופולאריות והערצה שזכיתי להן מכולם, בנות ובנים כאחד, על רקע המראה הנאה שלי, הבגדים היקרים שלי, כישרונותיי הרבים, קול המלאך שלי, וכמובן, איך לא, חוכמתי האדירה, שלעולם אינה נגמרת.

בגלל אותן מעלות אלו, זכיתי לכינויי חיבה מצידם של החברים.

הבנות קראו לי "סקסי", על רקע המראה הנאה במיוחד שלי (הייתי הבחור השני הכי חתיך בבית-ספר מהבנים, חוץ מילד אחד שהיה שכבה מעליי. כאשר עליתי לי"ב, והוא סיים את לימודיו, הייתי לתלמיד החתיך ביותר בבית-הספר). אמנם אני מודה, זה לא כינוי מתוחכם במיוחד, אבל היי, לפחות הכינוי הזה קלע אל המטרה.

הבנים, מנגד, קראו לי "הודיני", על רקע הישגיי האדירים שלא יאומנו כבר בימי חטיבת הביניים והתיכון, ושאליהם הגעתי הודות לכישרונותיי המרובים, חוכמתי האדירה שעולה אף על חוכמתם של אלברט איינשטיין וניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, וכוח הרצון שלי, הנחישות שלי וההתמדה שלי, שלעולם אינם אוזלים.

שילוב תכונות כה קטלני, כה קיצוני, וכה מדויק, שהוא הביא אותי מאז ועד היום לאותם הישגים אדירים, כאמור, כבר בימי בית-הספר. כמו כשהגיתי את הרעיון הפילוסופי-פוליטי המבריק שלפיו דמוקרטיות עקיפות הן לא דמוקרטיות אמיתיות בגיל 14, כתבתי ספר רומנטי כשהייתי בן 15 באורך 100,000 מילה, כתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה כשהייתי בן 16 במקביל לזה שלמדתי ועברתי בהצלחה באותה השנה 12 מבחני בגרות, ועוד ועוד. הישגים לא הגיוניים ברמתם ועל-אנושיים באופיים, שכמובן שיתפתי בהם את חבריי הקרובים, מה שהוביל לכינוי "הודיני" עד מהרה, שנהגה על-ידי אחד מהחברים הקרובים במעגל האקסקלוסיבי והמצומצם של אנשים שהקפתי את עצמי בו, תוך כדי שאני בוחר את החברים בו כמו עם פינצטה ומתוך מועמדים רבים.

מטבע הדברים כמובן שבמעגל הזה לא היו חברות בנות רבות במיוחד, שאילו היו נבחרות, בוודאי אלו שהיו מאוהבות בי, רק היו מפשיטות אותי במבטיהן בעודן מעבירות עליי את מבטן כל היום מלמעלה למטה ומלמטה למעלה בצורה שהייתה גורמת לי להרגיש שלא בנוח ושהייתה גורמת להן לייסורים תמידיים של "הוא כל-כך קרוב, ובאותה המידה הוא היה יכול להיות במרחק של מיליון קילומטרים".

אני עצמי מכיר את התחושה, וזה לא משהו שהייתי עושה אותו לאף-אחת, בוודאי שלא בכוונה וביודיעין. אני לא טיזר.

בכל מקרה, בחזרה לעניינינו.

אני לא מסכים איתך כמעט על כלום, אבל כאן, יכול להיות שאתה צודק.

הא. אני לא זוכר מי זה היה בדיוק, אבל אלפיני או דיברגנט או מי שזה לא היה בדיוק צדק, כאשר טען שאתה כן צודק, בערך באחד לכל אלף מקרים.

על החתום,

מאור,

סקסי,

הודיני,

מלך.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

זוכר כשחזיתי את הקריסות בבורסות ב-2022?
לא,

ירד אחוזים בודדים אחרי שאמרת - 8 אחוז - סה"כ רכבת על הגל.

אתה חזית עשרות אחוזים - יחי ההבדל הקטן.

אתה חזית את הקריסה הגדולה וטעית בענק.

זוכר כשחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר?
לא,חזית משהו אחר - איזה קשקוש עם לבה שתהרוס כלכלה.

להגיד רעידת אדמה זה לא תופס כי לא חזית שם - תמיד יש רעידות אדמה איפה שהוא.

שילוב תכונות כה קטלני, כה קיצוני, וכה מדויק, שהוא הביא אותי מאז ועד היום לאותם הישגים אדירים, כאמור, כבר בימי בית-הספר. כמו כשהגיתי את הרעיון הפילוסופי-פוליטי המבריק שלפיו דמוקרטיות עקיפות הן לא דמוקרטיות אמיתיות בגיל 14, כתבתי ספר רומנטי כשהייתי בן 15 באורך 100,000 מילה, כתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה כשהייתי בן 16 במקביל לזה שלמדתי ועברתי בהצלחה באותה השנה 12 מבחני בגרות, ועוד ועוד. הישגים לא הגיוניים ברמתם ועל-אנושיים באופיים, שכמובן שיתפתי בהם את חבריי הקרובים, מה שהוביל לכינוי "הודיני" עד מהרה, שנהגה על-ידי אחד מהחברים הקרובים במעגל האקסקלוסיבי והמצומצם של אנשים שהקפתי את עצמי בו, תוך כדי שאני בוחר את החברים בו כמו עם פינצטה ומתוך מועמדים רבים.

מטבע הדברים כמובן שבמעגל הזה לא היו חברות בנות רבות במיוחד, שאילו היו נבחרות, בוודאי אלו שהיו מאוהבות בי, רק היו מפשיטות אותי במבטיהן בעודן מעבירות עליי את מבטן כל היום מלמעלה למטה ומלמטה למעלה בצורה שהייתה גורמת לי להרגיש שלא בנוח ושהייתה גורמת להן לייסורים תמידיים של "הוא כל-כך קרוב, ובאותה המידה הוא היה יכול להיות במרחק של מיליון קילומטרים".
בשביל להוכיח משהו מזה,אנא צרף חשבונות ברשתות החברתיות,

אחרת אני נוטה להאמין שהכל שקרים ו/או הגזמה פרועה לחלוטין.

כמו שאומר השיר "תמו נעורי".

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא,

ירד אחוזים בודדים אחרי שאמרת - 8 אחוז - סה"כ רכבת על הגל.
לא. אחרי שאמרתי ירדו שלושים אחוז. אנשים פה לא הקשיבו לי בזמן אמיתי והפסידו מאות אלפי שקלים המצטברים לכדי סכום כולל של מיליונים. אם נכניס בחישוב גם את כל מי שרק ראה את שרשור הגאון הפיננסי שלי על השפל המתקרב ולא מכרו, אז בהתחשב בכך שהיו לו 7,000 צפיות לפני שמדה מחק אותו, אנחנו יכולים לדבר על עשרות מיליוני שקלים שאבדו כי לא הקשיבו לי.
אתה חזית עשרות אחוזים - יחי ההבדל הקטן.
וירד בעשרות אחוזים. ההבדל הוא הבדל של 40 אחוז בין ה-30 אחוז שירד ל-70 אחוז שאמרתי שירד. גם כשבאמת לא ירד ב-70 אחוז, והפער שקיים, זה לא כי אני טעיתי, אלא כי השוק טעה, כי השוק כל-כך חולה וחולני שהוא אפילו לא יודע למות כשצריך, כי הוא עד כדי כך רגיל לחולי של עצמו, ועד כדי כך רגיל "להחזיק מעמד".

אני ידעתי שירד בשלושים אחוז. אם לא הייתי הגאון היחיד, כולם היו יודעים את זה, ואז כולם היו מוכרים והייתה את הירידה של השבעים עד תשעים אחוז שדיברתי עליה. אני יודע שזה בטח נשמע מטומטם ולא הגיוני, אבל האמת הפשוטה היא, שטיפשותם של המשקיעים הצילה אותם. נשמע הזוי כי טיפשות בדרך כלל גורמת לנזק, לא לתועלת, אבל זה מה שקרה. למרות שבעצם הטיפשות שלהם כן גרמה לנזק. הם הפסידו 30 אחוז. זאת טיפשותם ההמונית והקולקטיבית ש"הצילה את השוק", ביחד עם עוד כל מיני רעות חולות שלו כמו ניפוח הבורסות על-ידי הממשל, שהצילה את המשקיעים מלהפסיד עוד 40 עד 60 אחוז נוספים.

כמובן גם ששום דבר מכל זה לא משנה כלום כי השפל ממילא בוא יבוא, והבורסות אכן יתרסקו ב-70 עד 90 אחוז, ולכן כמובן שלא טעיתי בתרחיש, אלא טעיתי בזמן, כאשר עיקר התחזית זה התרחיש ולא הזמן, ועל כן בשעה שטעיתי בזמן, צדקתי בתרחיש, ולכן, בעיקרון, בתחזית.
אתה חזית את הקריסה הגדולה וטעית בענק.
לא. לא נכון. זה עוד יקרה.
אז אני אזכיר לך.
חזית משהו אחר - איזה קשקוש עם לבה שתהרוס כלכלה
גם זה יקרה. התפרצות הר הגעש ילוסטון של שנת 2024.
להגיד רעידת אדמה זה לא תופס כי לא חזית שם - תמיד יש רעידות אדמה איפה שהוא.
אז זהו, שכן חזיתי "שם". אמרתי במפורש: תהיה רעידת אדמה חזקה בקליפורניה ואחרי יומיים זה קרה. גם הראיתי לך את כל התמונות. פעמיים. זוכר?
לצערך הקומץ גדל עם הזמן
לא נכון.
מה שמראה שאתה בכיוון הלא נכון.
לא. מה שמראה שמקנאים בי ולכן אני בהחלט בכיוון הנכון.
בשביל להוכיח משהו מזה,אנא צרף חשבונות ברשתות החברתיות,

אחרת אני נוטה להאמין שהכל שקרים ו/או הגזמה פרועה לחלוטין.

כמו שאומר השיר "תמו נעורי".

לא מעניין אותי אם אתה מאמין או לא.

תהיה רעידת אדמה חזקה בקליפורניה ואחרי יומיים זה קרה. גם הראיתי לך את כל התמונות. פעמיים. זוכר?
אני לא זוכר כי זה לא היה.

בוודאות של 100 אחוז הייתי זוכר דבר כזה.

וכוכבית הייתה זוכרת.

לא מעניין אותי אם אתה מאמין או לא.
עלי אתה יכול לוותר אבל מה עם אחרים הרי כל השיטה שלך איך להתעשר זה להוציא כסף מאחרים

ולהשקיע אותו - בשביל זה אתה חייב שיאמינו לך.

בינתיים אף אחד לא מאמין לך.

אתה אמרת שתהיה ירידה 70 אחוז הייתה 20 אחוז ועכשיו השוק גבוה יותר מהנקודה שאז אמרת - זה אומר הכל.

כי את ה 20 אחוז בוודאות לא היית לוקח היית מחכה ל 70 שלא קרה ועכשיו היית בהפסד.

תודה שאתה לא טוב בזה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא זוכר כי זה לא היה.

בוודאות של 100 אחוז הייתי זוכר דבר כזה.
לא. אתה לא זוכר כי לא טרחת לקרוא מה שכתבתי לך וכי לא הסתכלת בכלל בתמונות שהראיתי לך. למרות שאת אותה השיחה ואת אותן התמונות, הראיתי לך פעמיים.

אבל אתה עוד יש לך מזל. אתה לא יודע מה העובדות כי לא ראית כי בחרת, פעמיים, שלא לראות למרות שהראו לך, אבל בניגוד אליך, יש בעולם הזה אנשים כל-כך טיפשים, או לחלופין כל-כך מנותקים מהמציאות, או לחלופין, שכל-כך כואב להם, שהם לא מאמינים אפילו לא למראה עיניהם אפילו כשהם כן רואים (מישהו אמר סופרמן?).

הכול התחיל ב-9 בדצמבר של שנת 2022, כאשר חזיתי באמצעות שיטותיי הייחודיות שתתרחש רעידת אדמה חזקה בקליפורניה בין הרגע ההוא ועד סוף דצמבר.

בגלל שאני אדם עסוק מאוד, לא התפניתי להודיע על תחזיתי עד ה-18 בדצמבר. יומיים מאוחר יותר וב-20 בדצמבר, התרחשה רעידת האדמה בקליפורניה.

ב-11 במרץ של שנת 2023 יצא לי לספר במקרה בשרשור שלך, "מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית?" שמו, ובתגובה להודעה של כוכבית מצויה, שחזיתי את אותה רעידת אדמה כולל צירוף תמונות כראיות, בהודעה שנכתבה מהחשבון "הוד מלכותו." בשעה 04:44 בבוקר, ושבו גם יצא לי לספר על איך שחזיתי את הקריסות המטורפות בשווקים ב-2022 וההצפות בילוסטון ביוני של 2022.

הנה השרשור:

מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והנה צילום של ההודעה המדוברת:

לכידת אינטרנט_27-10-2023_19238_www.tapuz.co.il.jpeg

אתה, עם התזמון המדהים שלך, בדיוק באותו הזמן ובשרשור מקביל שלך בשם "עוד סיוט שלטוני - הגבלת מהירות במכונית", הגבת להודעה שלי אל ai27 וכתבת לי, בתגובה לזה שכתבתי לו "תן 100,000, תקבל מיליארדים, מה פה לא ברור?", שאני "מטורף לגמרי". כתבתי לך איך שאהבתי את התזמון שלך ושזה עתה השארתי הודעה בשרשור אחר שלך, "מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית?", על איך שחזיתי רעידת אדמה בקליפורניה, את ההצפות בילוסטון ביוני של 2022 ואת הקריסות בבורסות ב-2022, והפצרתי בך ללכת להעיף מבט, מה שאתה כמובן "בחוכמתך הרבה", בחרת שלא לעשות.

הנה השרשור:

עוד סיוט שלטוני - הגבלת מהירות במכונית | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והנה הדין ודברים הרלוונטי שלנו מתוך השרשור, שבמסגרתם הפצרתי בך שוב ושוב ללכת לראות על מה אני מדבר בשרשור של ההתחממות הגלובאלית, אך אתה המשכת לסרב בתוקף:

לכידת אינטרנט_27-10-2023_194145_www.tapuz.co.il.jpeg

לאחר מספר שבועות, פתחתי שרשור על איך שבגלל כוכבית מחקו לי את השרשור על החיזוי שלי את רעידת האדמה בקליפורניה, מה שכמובן לא עזר לה כי הכול היה מגובה והעונש שלה היה שההוכחות רק הופצו לכל עבר בצירוף סיפור מעשה הנבלה שעשתה, מה שנקרא "מה שקורה כשמנסים לזיין את מאור פז".

הנה גרסתו של השרשור בפורום "ציפורי לילה":

כוכבית מצויה היא בן-אדם שקרן, תככן, חסר בושה ומלוכלך מאין כמוהו, ויש לי את המחויבות המוסרית והערכית להזהיר אנשים רבים ככל האפשר מפניה. הקשיבו לסיפורי. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

כמובן, איך לא, איזה יופי, ובגלל סירובך להעיף מבט קצר בהודעה שאמרתי לך להעיף בה מבט קצר בשרשור על ההתחממות הגלובאלית, ושבו ההוכחות לכך שחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר, כמובן שטענת שמעולם לא דיברתי על שום רעידת אדמה בקליפורניה, וכמובן שסופרמן כדרכו לפזר לייקים מטומטמים על ההודעות הכי טיפשיות שיכולות להיות, מיהר לסמן לייק על ההודעה הכי מטומטמת בשרשור ההוא שהוא הצליח למצוא, ההודעה שלך:

לכידת אינטרנט_27-10-2023_195151_www.tapuz.co.il.jpeg

כמובן שכבר אז, קיבלת ממני את השטיפה שהגיעה לך, על איך שאתה לא קורא את מה שכותבים לך ומסתכל בתמונות שמראים לך ואז טוען שלא היו דברים מעולם, ושעכשיו חוזרת על עצמה. הנה השטיפה של אז:

לכידת אינטרנט_27-10-2023_195336_www.tapuz.co.il.jpeg

את הודעה זאת, וכפי מה שניתן לראות בתמונה המצולמת, חתמתי בשאלה האם אתה וסופרמן מתכוונים להתעורר על החיים של עצמכם או שאתם צריכים שאעיר אתכם. שאלה חותמת של הודעה, והודעה בכלל, שאף-אחד משניכם לא טרח לקרוא.

לאחר זמן קצר, הבנתי את הדבר הלא מאוד מפתיע והמובן מאליו של עצם זה שברור שאתם לא הולכים להתעורר על החיים של עצמכם, אלא זה אני שצריך להעיר אתכם, וכך השתדלתי לעשות בהודעה נוספת זאת, שכוללת גם היא צירוף של התמונות של הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר, כמו ההודעה מהשרשור על ההתחממות הגלובאלית, ושגם אותה מעולם לא קראת, או הבטת בתמונות המצורפות:

לכידת אינטרנט_27-10-2023_195942_www.tapuz.co.il.jpeg

כפי מה שניתן לראות בצילום האחרון, לאחר מספר דקות כתבתי הודעה נוספת ושבה הבעתי את תקוותי שלפחות הפעם אתה תקרא ותביט בתמונות, שכבר הראיתי לך בעבר, אך שסירבת הן לקרוא והן להביט בתמונות המצורפות, באופן לא מאוד מפתיע.

כמובן שמיותר לצייין שמכיוון ששוב פעם מעולם לא קראת את הדברים האמורים, ושוב פעם לא העפת מבט קצר בתמונות, ומכיוון שגם סופרמן לא קרא ולא העיף מבט, אתה מעולם לא מחקת את הודעתך הטיפשית, שעד עצם היום הזה עדיין מצויה בשרשור המדובר, וסופרמן מעולם לא הסיר את הלייק הטיפשי מעל ההודעה הטיפשית שלך. כמובן בלי חלילה להעליב או לפגוע, כן? אני מדבר בעובדות, זה ברור לך, נכון?

כמובן שגם אילו סופרמן היה מוריד את הלייק ואתה היית מוחק את ההודעה, שום דבר מכל זה לא היה עוזר בדבר, מכיוון שהאתר הזה מלא בהודעות טיפשיות שלך ולייקים טיפשיים של סופרמן על כל ההודעות הכי טיפשיות. כמו לדוגמה אלו שמכחישות את גאונותו הפיננסית של אדם שסופרמן ראה אותו בעיניים שלו חוזה מראש מניות שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים. מדהים מה כאב לב וקנאה על הצלחתם של אחרים יכולה לעשות לאנשים, האין זה כך?

בנוסף, כמובן שמיותר לציין שלא אתה ולא סופרמן מעולם לא התנצלתם בפניי, לא שזה משנה כהוא זה, כי זה לא כאילו שנפגעתי או משהו, כי זה לא כאילו שהדעות שלך ושל סופרמן משנות, כי זאת בדיוק הנקודה, הן לא, וזה כי אתם לא חכמים מספיק בשביל שהדעות שלכם יהיו טובות מספיק בשביל שהן ייחשבו, ולכן דעותיכם לא משנות, ויותר גרוע מזה, אפילו לא נחשבות, בלי חלילה להעליב או לפגוע.

והנה שוב עברה תקופה, שוב אתה מכחיש את מה שהראו לך פעמיים כי פעמיים סירבת לראות למרות שניסו להראות לך, והנה שוב פעם כנראה לא תקרא ולא תתעניין ובוודאי שלא תעיף מבט אפילו לא קצר לא בתמונות ולא בשרשורים כי אלו באמת הרבה תמונות, הרבה שרשורים, והרבה מלל, מה שאומר שבסופו של דבר ולאחר תקופת זמן נוספת, פעם נוספת אדבר על הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה, ושוב פעם תטען שלא היו דברים מעולם, הפעם לאחר שהראיתי לך את הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה שלוש פעמים.

לא שזה משנה או משהו מה כן תחשוב או לא תחשוב או מה כן או לא תהיה דעתך, כי כמו סופרמן, מה שאתה חושב לא חשוב, ודעתך לא נחשבת, כי אתה פשוט לא חכם מספיק.

זה למה הדעות שלי נחשבות, בזמן ששלכם ושל נוספים, לא.

שאלות?

אני מתבדח כמובן. לא רק שלא תגיע עד לנקודה הזאת, אלא אתה תעיף מבט אחד באורך ההודעה הנ"ל, עם כל התמונות, השרשורים והמלל, ואתה לעולם אפילו לא תתחיל.

אבל היי, העיקר הוא רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר האחרון ואיך שמעולם לא חזיתי אותה, נכון?

giphy.gif

לא. אתה לא זוכר כי לא טרחת לקרוא מה שכתבתי לך וכי לא הסתכלת בכלל בתמונות שהראיתי לך. למרות שאת אותה השיחה ואת אותן התמונות, הראיתי לך פעמיים.

אבל אתה עוד יש לך מזל. אתה לא יודע מה העובדות כי לא ראית כי בחרת, פעמיים, שלא לראות למרות שהראו לך, אבל בניגוד אליך, יש בעולם הזה אנשים כל-כך טיפשים, או לחלופין כל-כך מנותקים מהמציאות, או לחלופין, שכל-כך כואב להם, שהם לא מאמינים אפילו לא למראה עיניהם אפילו כשהם כן רואים (מישהו אמר סופרמן?).

הכול התחיל ב-9 בדצמבר של שנת 2022, כאשר חזיתי באמצעות שיטותיי הייחודיות שתתרחש רעידת אדמה חזקה בקליפורניה בין הרגע ההוא ועד סוף דצמבר.

בגלל שאני אדם עסוק מאוד, לא התפניתי להודיע על תחזיתי עד ה-18 בדצמבר. יומיים מאוחר יותר וב-20 בדצמבר, התרחשה רעידת האדמה בקליפורניה.

ב-11 במרץ של שנת 2023 יצא לי לספר במקרה בשרשור שלך, "מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית?" שמו, ובתגובה להודעה של כוכבית מצויה, שחזיתי את אותה רעידת אדמה כולל צירוף תמונות כראיות, בהודעה שנכתבה מהחשבון "הוד מלכותו." בשעה 04:44 בבוקר, ושבו גם יצא לי לספר על איך שחזיתי את הקריסות המטורפות בשווקים ב-2022 וההצפות בילוסטון ביוני של 2022.

הנה השרשור:

מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והנה צילום של ההודעה המדוברת:

צפה בקובץ המצורף 93478

אתה, עם התזמון המדהים שלך, בדיוק באותו הזמן ובשרשור מקביל שלך בשם "עוד סיוט שלטוני - הגבלת מהירות במכונית", הגבת להודעה שלי אל ai27 וכתבת לי, בתגובה לזה שכתבתי לו "תן 100,000, תקבל מיליארדים, מה פה לא ברור?", שאני "מטורף לגמרי". כתבתי לך איך שאהבתי את התזמון שלך ושזה עתה השארתי הודעה בשרשור אחר שלך, "מי הטיפש שעדיין מאמין בהתחממות גלובאלית?", על איך שחזיתי רעידת אדמה בקליפורניה, את ההצפות בילוסטון ביוני של 2022 ואת הקריסות בבורסות ב-2022, והפצרתי בך ללכת להעיף מבט, מה שאתה כמובן "בחוכמתך הרבה", בחרת שלא לעשות.

הנה השרשור:

עוד סיוט שלטוני - הגבלת מהירות במכונית | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והנה הדין ודברים הרלוונטי שלנו מתוך השרשור, שבמסגרתם הפצרתי בך שוב ושוב ללכת לראות על מה אני מדבר בשרשור של ההתחממות הגלובאלית, אך אתה המשכת לסרב בתוקף:

צפה בקובץ המצורף 93481

לאחר מספר שבועות, פתחתי שרשור על איך שבגלל כוכבית מחקו לי את השרשור על החיזוי שלי את רעידת האדמה בקליפורניה, מה שכמובן לא עזר לה כי הכול היה מגובה והעונש שלה היה שההוכחות רק הופצו לכל עבר בצירוף סיפור מעשה הנבלה שעשתה, מה שנקרא "מה שקורה כשמנסים לזיין את מאור פז".

הנה גרסתו של השרשור בפורום "ציפורי לילה":

כוכבית מצויה היא בן-אדם שקרן, תככן, חסר בושה ומלוכלך מאין כמוהו, ויש לי את המחויבות המוסרית והערכית להזהיר אנשים רבים ככל האפשר מפניה. הקשיבו לסיפורי. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

כמובן, איך לא, איזה יופי, ובגלל סירובך להעיף מבט קצר בהודעה שאמרתי לך להעיף בה מבט קצר בשרשור על ההתחממות הגלובאלית, ושבו ההוכחות לכך שחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר, כמובן שטענת שמעולם לא דיברתי על שום רעידת אדמה בקליפורניה, וכמובן שסופרמן כדרכו לפזר לייקים מטומטמים על ההודעות הכי טיפשיות שיכולות להיות, מיהר לסמן לייק על ההודעה הכי מטומטמת בשרשור ההוא שהוא הצליח למצוא, ההודעה שלך:

צפה בקובץ המצורף 93482

כמובן שכבר אז, קיבלת ממני את השטיפה שהגיעה לך, על איך שאתה לא קורא את מה שכותבים לך ומסתכל בתמונות שמראים לך ואז טוען שלא היו דברים מעולם, ושעכשיו חוזרת על עצמה. הנה השטיפה של אז:

צפה בקובץ המצורף 93483

את הודעה זאת, וכפי מה שניתן לראות בתמונה המצולמת, חתמתי בשאלה האם אתה וסופרמן מתכוונים להתעורר על החיים של עצמכם או שאתם צריכים שאעיר אתכם. שאלה חותמת של הודעה, והודעה בכלל, שאף-אחד משניכם לא טרח לקרוא.

לאחר זמן קצר, הבנתי את הדבר הלא מאוד מפתיע והמובן מאליו של עצם זה שברור שאתם לא הולכים להתעורר על החיים של עצמכם, אלא זה אני שצריך להעיר אתכם, וכך השתדלתי לעשות בהודעה נוספת זאת, שכוללת גם היא צירוף של התמונות של הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר, כמו ההודעה מהשרשור על ההתחממות הגלובאלית, ושגם אותה מעולם לא קראת, או הבטת בתמונות המצורפות:

צפה בקובץ המצורף 93484

כפי מה שניתן לראות בצילום האחרון, לאחר מספר דקות כתבתי הודעה נוספת ושבה הבעתי את תקוותי שלפחות הפעם אתה תקרא ותביט בתמונות, שכבר הראיתי לך בעבר, אך שסירבת הן לקרוא והן להביט בתמונות המצורפות, באופן לא מאוד מפתיע.

כמובן שמיותר לצייין שמכיוון ששוב פעם מעולם לא קראת את הדברים האמורים, ושוב פעם לא העפת מבט קצר בתמונות, ומכיוון שגם סופרמן לא קרא ולא העיף מבט, אתה מעולם לא מחקת את הודעתך הטיפשית, שעד עצם היום הזה עדיין מצויה בשרשור המדובר, וסופרמן מעולם לא הסיר את הלייק הטיפשי מעל ההודעה הטיפשית שלך. כמובן בלי חלילה להעליב או לפגוע, כן? אני מדבר בעובדות, זה ברור לך, נכון?

כמובן שגם אילו סופרמן היה מוריד את הלייק ואתה היית מוחק את ההודעה, שום דבר מכל זה לא היה עוזר בדבר, מכיוון שהאתר הזה מלא בהודעות טיפשיות שלך ולייקים טיפשיים של סופרמן על כל ההודעות הכי טיפשיות. כמו לדוגמה אלו שמכחישות את גאונותו הפיננסית של אדם שסופרמן ראה אותו בעיניים שלו חוזה מראש מניות שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים. מדהים מה כאב לב וקנאה על הצלחתם של אחרים יכולה לעשות לאנשים, האין זה כך?

בנוסף, כמובן שמיותר לציין שלא אתה ולא סופרמן מעולם לא התנצלתם בפניי, לא שזה משנה כהוא זה, כי זה לא כאילו שנפגעתי או משהו, כי זה לא כאילו שהדעות שלך ושל סופרמן משנות, כי זאת בדיוק הנקודה, הן לא, וזה כי אתם לא חכמים מספיק בשביל שהדעות שלכם יהיו טובות מספיק בשביל שהן ייחשבו, ולכן דעותיכם לא משנות, ויותר גרוע מזה, אפילו לא נחשבות, בלי חלילה להעליב או לפגוע.

והנה שוב עברה תקופה, שוב אתה מכחיש את מה שהראו לך פעמיים כי פעמיים סירבת לראות למרות שניסו להראות לך, והנה שוב פעם כנראה לא תקרא ולא תתעניין ובוודאי שלא תעיף מבט אפילו לא קצר לא בתמונות ולא בשרשורים כי אלו באמת הרבה תמונות, הרבה שרשורים, והרבה מלל, מה שאומר שבסופו של דבר ולאחר תקופת זמן נוספת, פעם נוספת אדבר על הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה, ושוב פעם תטען שלא היו דברים מעולם, הפעם לאחר שהראיתי לך את הצלחתי לחזות את רעידת האדמה בקליפורניה שלוש פעמים.

לא שזה משנה או משהו מה כן תחשוב או לא תחשוב או מה כן או לא תהיה דעתך, כי כמו סופרמן, מה שאתה חושב לא חשוב, ודעתך לא נחשבת, כי אתה פשוט לא חכם מספיק.

זה למה הדעות שלי נחשבות, בזמן ששלכם ושל נוספים, לא.

שאלות?

אני מתבדח כמובן. לא רק שלא תגיע עד לנקודה הזאת, אלא אתה תעיף מבט אחד באורך ההודעה הנ"ל, עם כל התמונות, השרשורים והמלל, ואתה לעולם אפילו לא תתחיל.

אבל היי, העיקר הוא רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר האחרון ואיך שמעולם לא חזיתי אותה, נכון?

צפה בקובץ המצורף 93485
טוב אחי אני פורש מהטירוף הזה.

מצטער, עברתי למחנה מיטלמן |נשיקה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
טוב אחי אני פורש מהטירוף הזה.
לרגע לא ציפיתי אחרת.
מצטער, עברתי למחנה מיטלמן |נשיקה|
אין ל מספיק מתנגדים בשביל שיהיה אפשר לקרוא לזה מחנה וגם אם כן מיטלמן לא הייתה המנהיגה שלו.

ואתה? אתה עוד תחזור אליי על ארבע.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שמע יש לה כריזמה,זה לא כמו כוכבית היבשושה,
לאף-אחת משתיהן אין כריזמה.
ובקצב הספאם שלך העתיד שלה בנושא מובטח.
ההודעות שלי הן לא ספאם. אני הכותב החכם ביותר, המוכשר ביותר, המוצלח ביותר והאהוב ביותר בהיסטוריה של אתר תפוז. ואני באמת-באמת כזה, כן? לא כמו כשמוטי היה כותב שסתוונית היא הגולשת "הכי חכמה הכי מוכשרת הכי רהוטה הכי משכילה הכי נאורה" בכל תפוז בגלל האינטליגנציה הנמוכה שלו. אתה רק מוכיח את אמרתו המפורסמת של איינשטיין על הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם.

לא כמו כשמוטי היה כותב שסתוונית היא הגולשת "הכי חכמה הכי מוכשרת הכי רהוטה הכי משכילה הכי נאורה" בכל תפוז בגלל האינטליגנציה הנמוכה שלו. אתה רק מוכיח את אמרתו המפורסמת של איינשטיין על הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם.
מוטי יודע שהוא טיפש לכן העריך את השנינות של סיתוונית(וגם בשביל

לא לריב איתה כי היא רבה עם כולם),במקרה שלך אף אחד לא אומר מילה טובה(חוץ מהכתיבה הזורמת והכיפית

זה אי אפשר לקחת ממך) אבל התוכן עצמו הוא זבל,כי אתה יותר מידי מרוכז בעצמך ושחצן בשביל לברר את האמת.

תראה ביבי גם מרוכז לעצמו לחלוטין אבל מה בשביל להרוויח הרבה כסף כמוהו חייבים לדעת מה האמת,

לא תקבל כסף בלי לדעת מה האמת.

כסף זה אמיתי זה לא דיבורים.

אז הוא הלך לאגודה סודית גילו לו את האמת מכאן אנחנו יודעים את ההמשך.

בדיוק כמוך...
אתה כועס בגלל שהוא פחות גרוע ממך?
מה ההבדל - אני כותב על נושאים רלוונטים לפורום שהוא אקטואליה.

הרי כל אחד רוצה תשומת לב,אבל השאלה איך עושים את זה בצורה נכונה

שלא פוגעת בשאר,למשל "ביבי השאיר את השער פתוח" בשביל לקבל חזרה את התשומת

לב לשליטה ולכוח שלו,ולזה שהוא לא סתם זקן שגמר את דרכו הפוליטית.

ואני עכשיו הפניתי את תשומת לבך להונאה הזאת...

בעיה נוספת 100 אחוז מהכותבים מסכימים שמח"פ מדבר שטויות ,לגבי רק 95 אחוז חושבים,

יש את ים שחושבת כמוני,שלא לדבר על אנשים מחוץ לפורום(ואני לא מדבר על הסכמות חלקיות כמו שרגא למשל).

ובדברים לא "קנונייתים" יש אחוז נאה שחושבים כמוני.

דרך אגב לי אין בעיה שמח"פ ימשיך עם השטויות שלו,וגם הוכחתי את זה בעבר שניסיתי לשכנע

את משה לא לפסול אותו בגלל שהוא כותב דברים שלא קשורים לפורום.

כמו שאמר ג'ו הוא מהווה אתנחתא קומית.

הכתיבה שלו גם זורמת וכיפית(היתרון היחיד שלו),אפילו שמה שהוא כותב זה שטויות במיץ עגבניות.

רק חבל לי עליו שהוא הורס את הנעורים שלו בלי להשיג שום דבר,שיגיע "לחורף"(הבגרות)

יהיה בלי כלום,רק עם זכרונות טיפשיים מהפורום.

נערך לאחרונה ב:
למעלה