מחשב נייד בכיתות

zuri2003

New member
מחשב נייד בכיתות

היי אני לומד באו"פ במכללת רמת גן. יש לי מחשב נייד ואני שוקל האם להביא אותו לשיעורים כי זה הרבה יותר נוח מלרשום (לדעתי לפחות..) מה אתם חושבים? זה נורמלי או שזה יהיה מוזר ?? תביעו דעות חופשי..

kawa

New member
הכי נורמלי שאפשר

אני מסכמת בכיתה ואחכ מעבירה לוורד. יש לך הזדמנות מצוינת לעשות סיכומים נקיים ויפים ( למשל אם אתה צריך למחוק משהו זה לא יהיה קשקוש או טיפקס זה פשוט יהיה אלגנטי ) גם יש מצב שסיכומים הולכים לאיבוד, מתקמטים , במחשב נייד לא. GO FOR IT

open source

New member
../images/Emo45.gif

נורמלי לחלוטין. חשבתי על זה בעצמי, רק שאני מקלידה הרבה יותר לאט מאשר כותבת, אז זה לא יהיה כ"כ מוצלח.

High Guy

New member
למה לא?

ממילא עוד שנה שנתיים או לא חשוב כמה כולם ישבו בכיתה עם הלפטופ שלהם.

zuri2003

New member
אני שואל את זה כי

כי כולם עם מחברות וזהו וזה דיי מעצבן שרק אני אהיה עם נייד. אני לומד ניהול כך כרגע יש לי מבוא לסטטיסטיקה ומיקרו כלכלה כך שלא ממש יעזור לי מחשב נייד זה הכל מתמתיקה. אבל כשיהיו נושאים יותר שרציך לרשום ולא לחשב אז אני רוצה להביא את הנייד. זה לא מעצבן שרק אתה תהיה עם מחשב וכל האחרים יסתפקו על השיטה הישנה?

להפך...

אתה היחיד שיוכל לשחק בסופר מאריו ברגע שהמורה יתחיל לחזור על עצמו! שלא לדבר על שאר האפשרויות...

angel 25

New member
כבר ראיתי כמה עם לפ טופים בשיעור

וזה לא נראה מוזר בכלל. להיפך, הלוואי שגם לי היה לפ טופ. רק נקודה שתיקח בחשבון - החיבור לחשמל יכול להיות בעייתי (כמה זמן לפ טופ מחזיק רק על הבטרייה? שעה בערך? לא נראה לי מספיק)

Fingertip

New member
../images/Emo26.gif

בתור סטודנט שהיה בכיתה עם סטודנטים שהביאו מחשב נייד: זה אחלה רעיון, השאלה אם אתה יודע ליישם אותו. כי הם הביאו את המחשב ובמקום לסכם הם שיחקו איתו והראו אחד לשני דברים וזה סתם הפריע
. אהד.

zuri2003

New member
חחח תודה לכולם

נראה לי שאני באמת אביא את הנייד.. דרך אגב.. למי שאמרה שזה מחזיק שעה על בטריה זה לא נכון.. אצלי לפחות, זה מחזיק כשלוש וחצי שעות.. זה פשוט תלוי באיזה מחשב מדובר. ושוב תודה לכולם על התמיכה!
)

לאטלאט

New member
אין בעיה בכלל

יש לך חיבורי חשמל, ואם אתה מקליד מספיק מהר זה אחלה ותוכל אח"כ לשלוח לכולם את הסיכומים שלך, וזה בכלל יהיה יפה.. יש כמה חברה שעושים את זה וזה עובד להם יופי. תצליח,

למעלה