מחשבי המילניום מבארשבע- הונאה!

מכשפה

New member
מחשבי המילניום מבארשבע- הונאה! ../images/Emo46.gif

שמעו מה קרה לי הבוקר! אני מדביקה לכאן מה ששלחתי למקומות אחרים, זה רק קצה הקרחון. אז ככה... שלום. אני חסרת אונים, קניתי מחשב במחשבי המילניום בבארשבע, הדיסק היה פגום, הרמקולים דפוקים ואין עם מי לדבר! שילמתי יותר מ-6000 ש"ח, וקיבלתי מותר דפוק. לקחו ממני 189 עבור דיסק של תוכנת החלונות, וטענו שאני טעיתי בחשבון! הדיסק הראשון היה פגום ואחרי חודש החליפו לי דיסק שבא ללא אריזה, ולא הייתה לי שום אפשרות לדעת אם הוא נגוע בוירוסים. כשהתקשרתי להתלונן טרקו לי את הטלפון בפרצוף עד שבסוף שלחו טכנאי. ההתקנה חינם, לפי הפרסום בחוברת הויזה והיארכארט, אבל מהרגע שהטכנאי נכנס אלי הבייתה, הטלפון שלו לא הפסיק לצלצל, ומנהל השרות הפריע לו ודחק בו למהר ללכת, ללקוחה אחרת, שמאיימת לבטל את העיסקה. גם לטכנאי הראשון הוא לא נתן לעבוד והתקשר כל רגע. הרמקולים נדפקו לאחר חודש, התחילו להרעיש בצורה שאי אפשר לעבוד איתם. כשהתקשרתי להתלונן, אותו יוסי, אלי, אבי, כל פעם הוא בשם אחר, הוא אמר שאין אחריות על הרמקולים. אמרתי לו שהוא מכר לי מוצר פגום, ואיימתי שאתלונן עליו בכל מקום אפשרי, אז הוא אמר שאני צריכה ללכת לפסיכיאטר! התקשרתי לישרכארט, סיפרתי את הסיפור, לפקידה, שאמרה שתעביר הלאה. אני לא יודעת מה לעשות. אני לא יודעת אם הדיסק שלי נגוע או לא. כל בדיקה של טכנאי עולה המון כסף, וגם ככה שילמתי הרבה. להתחיל משפטים זה לא לעניין, ואני רק רוצה שלא יקנו ממנו יותר! הפרסום שלהם מופיע בויזה ובישרכארט, כמחשבי המילניום, הסניף הראשי בבארשבע, ויש שלוחה בקניון. אל תקנו אצלהם! מה דעתכם? התחלתי פנייה למועצה לצרכנות, לעיתונות וכו´, לאט לאט.... ואני ממשיכה בשרשור למה שקרה לי אתמול בערב.....

מכשפה

New member
ההודעה ששלחתי בפורום פמיניזם.... ../images/Emo45.gif

שרשור הודעת מכשפה על ה"לפתן" הערב" - אני שוכרת דירה. לפני יומיים חתמתי על הארכת השכירות בשנה. אני משלמת בזמן ולא עושה שום בעיות. לפני שנכנסתי בדקתי את הדירה, הכל נראה תקין, חתמנו על חוזה , דרשתי שהדירה תסוייד, ונכנסתי לגור. די מהר התגלתה בעיית חשמל בדירה, שכאשר הייתי מדליקה את האור בהול, הפקק היה קופץ והיה מנתק את החשמל של חדר השינה ומחצית מחדר הילדים.הייתי מרימה את הפקק, הוצאתי את המנורה שנשרפה בינתיים, והחלטתי לא להדליק את האור. עברו מספר חודשים, ויום אחד, הדלקתי את האור בחדר, והפקק קפץ. הפעם הוא נשרף, כי לא רצה לעלות. לא דיווחתי לבעל הדירה, חשבתי שאדווח לו כשאסדר את העניין. בעייה נוספת שצצה, אותה גיליתי רק בחורף- שהתריס החשמלי של מרפסת הסלון- הפסיק לפעול!הודעתי לבעל הדירה, הוא אמר שאני אתקן, והוא ישלם! לא תיקנתי, והוא לא שילם. התגובה שלו לפני כן הייתה- איך זה יכול להיות, את קלקלת, איך זה שחמש שנים גרו בדירה והכל היה בסדר? התווכחתי, הסברתי שיכול להיות שזה עניין של בלאי, וזה יכול לקרות, וזה לא באשמתי! עוד שתי בעיות שצצו, ולא דיווחתי-נזילה קלה בשרותים, שלא ממש מורגשת בחשבון המים, ודלתות שקשה לסובב בתוכן את המפתח. אתמול כשהוא בא לגבות את הכסף- אמרתי לו על הבעייה בחשמל, והוא אמר שישלח לי חשמלאי שיבדוק מה הבעייה. הוא שוב שאל אותי איך זה ייתכן שלדייר הקודם לא היו שום בעיות, והאשים אותי. בערב הוא התקשר אליי, והתחיל לומר לי שכנראה שיש לי מכשיר שמקצר, ולכן הוא לא מתכוון לשלם על חשמלאי. גם לגבי התריס הוא ניסה לומר שקיבלתי תריס תקין וכך אצטרך להחזיר. או שהוא יקזז לי את התיקון. אמרתי לו על הנזילה ועל הדלתות, והוא ממש התרגז עלי. היה גם מקרה שהיה אצלינו פורץ בבניין, שאני ראיתי יורד מקומה מעליי, ובקשתי ממנו שיתקין בדירה סורגים- הוא התעלם ולא חזר אלי. היום אמר שהוא לא מתכוון לשפץ לי את הדירה, ושאקנה סורגים ניידים. אמרתי לו שגם לגבי הצביעה- גיליתי שהם לא סיידו את כל הדירה, כי במקום אחד התקלף הצבע, ורואים שיש שם רק שכבת צבע אחת! הוא אמר שהוא משכיר עוד דירות, ושאין לו בעיות כאלו, שהוא לא לשכת הסעד ולא עזרה סוציאלית ושאני יכולה לעזוב את הדירה, ושתוך יום הוא מוצא דייר חדש.לא יכולתי יותר והתפרצתי בבכי. אמרתי לו שהוא מנצל את החולשה שלי, שהוא מסתכל עליי מלמעלה, הוא עורך דין, והוא יודע שאני לא אתווכח איתו. הוא צעק עלי שזה הכסף שלו, והוא יעשה מה שהוא רוצה, ואני אמרתי לו שהוא פוגע בי בצורת ההתייחסות שלו, ושלא מעניין אותי הכסף! אמרתי לו שהוא משתמש בשיטת ההתקפה כהגנה, והוספתי שהחיים הם גלגל, ושהכל יחזור אליו!!! (עכשיו אתם מבינים למה אני קוראת לעצמי מכשפה? כי ברגעים כאלו- אני מפעילה אצ כוחות הכישוף שלי ו.......פוף)ואז -הוא ....נבהל! משהו בקולו השתנה! אולי הוא הבין שהגזים, ואולי לא. בכל אופן, אמרתי לו שלא מתאים לי היחס הזה וגם לא הריב, ואני לא מוכנה שזה יחזור על עצמו. סיימתי את השיחה, בטריקה... נכנסתי לשכנה שגם גרה בשכירות, סיפרתי לה...היא אמרה לי שבעלה יחליף לי את הפקק, ושהם מנו....(וגם סיפרה לי שהיא משלמת כמעט כמוני על דירה יותר גדולה משלי.....)ולגבי השאר- אמרה שהוא לא בסדר בכלל! בחוזה כתוב שכל קלקול שנראה בגדר הסביר- בעלי הדירה מתקנים- אז מה זה בגדר הסביר? מי מחליט?מהו בלאי טבעי אתם מוזמנים גם לפורום פמיניזם, לראות מה כותבים לי שם. תודה

איך לתקן את הקלקולים

תכתבי לו מכתב בו את מפרטת את כל הליקוים. תקציבי במכתב זמן לתיקונם. תבדקי אם בחוזה אין תנאי תוך כמה זמן עליו לתקן את הקלקול. אם הוא לא מתקן בפרק הזמן הזה, תזמיני חשמלאי מוסמך ולא חאפר, שיתקן את הדורש תיקון, קחי קבלות, תבקשי שיתעד את מהות הקלקולים, בואם הם נובעים מבלאי, ותקזזי את התשלום לחשמלאי משכה"ד הבא. כמובן שזה פתח לסכסוכים משמעותיים עם בעל הדירה, ואם הוא עו"ד (וסליחה כל הקולגות) הוא עוד עלול לחשוב שביודעו את החוק, הוא יצליח לחייב אותך לשלם.

ציפי ג

New member
רק עכשיו ראיתי

שהוא סייג את הזכות לקיזוז. חוצפה. (את רואה למה צריך עו"ד בחוזה שכירות?
) טוב אז את הרצון למשפטים כבר הבעת. בהיותי עו"ד ולא מכשפה אין לי דרך לפטור את הבעיה ללא ערוב גורמים שיפוטיים כלשהם.

לענין הדיסק הפגוע

כמו שעניתי לך בפמינזם, כל הדיסקים הקשיחים מגיעים ככה לארץ, באם מדובר במערכות לא ממותגות. אם את חוששת שהדיסק עלול לשאת וירוסים, תכתבי להם מכתב שהואיל והם לא ממציאים לך הוכחה שהדיסק חדש, באם יהיו וירוסים, את תתבעי אותם על הנזקים שיגרמו לך.(על הדיסק הקשיח אמורה להיות מדבקת אחריות של היבואן, ותאריך תפוגה של האחריות. לפי המדבקה את יכולה לדעת מתי הדיסק עזב את היבואן, ומיהו) כמובן שעליך גם להשתדל ולהקטין את נזקיך, כלומר לא להעלות תוכנות לא מוכרות על המחשב, וכו´. לגבי תנאי השירות, הם מן הסתם התחיבו לתת שירות ולא שירות טוב? בהכירי את התחום היטב, הסיפור לחלוטין לא מפתיע ואתי, ואני רקיכולה להגיד לך שלמיטב ידיעתי הם לא שונים מרבים אחרים. לגבי אחריות על רמקולים - גם זה לדעתי נכון - אם אני זוכרת את התנאים של האחריות המקובלים. מה שאת יכולה לעשות, זה להגיש תביעה בבימ"ש לתביעות קטנות, על הרמקולים, ולראות מה תהיה ההחלטה. אבל זה סכום זניח למדי ביחס למחשב כולו ואני לא בטוחה שהטרחה כדאית. אני רואה שאין לך כח למשפטים, והמטרה שלך היא בעיקר לפרסם את מעשיו ברבים. ובכן בזה את בודאי מצליחה.

למעלה