מחשבות

softy

New member
מחשבות

הגענו לגיל ארבעים ומשהו, כמה זמן אנחנו כבר נשואים? חמש עשרה שמונה עשרה שנים בערך. הילדים כבר גדולים, לא מצטרפים אלינו יותר, נשארנו שנינו את ואני. עכשיו נשאר לנו רק לברר מה לעזאזל אנחנו עוד עושים ביחד? הרי כאשר התחתנו, לא ידענו לאן יתפתחו הדברים, הינו עסוקים בלשרוד, הינו עסוקים בלהוליד ילדים ולגדלם, הינו גם תאווי בשרים, לא חיפשנו רוחניות, לא היה זמן. ועכשיו נשארנו שנינו, אני מתבונן בך ואת נשארת אותו הדבר, תמיד עסוקה בכל מני מטלות, תמיד דואגת לכל מיני דברים ארציים ותמיד מדברת על צורכי הבית והילדים. ואני, אני בכלל לא אתך, אני נודד לי במחשבותי למחוזות רחוקים, אני חי בעולם אחר, עולם שבניתי לי בתוך ראשי, אין לך מושג שהעולם הזה קיים, אני גם לא יכול לספר לך על קיומו, כי הרי לא תביני, את הרי לא יודעת שיש עולמות כאלו. כן, פתחנו פער שלא ניתן לגישור, לעולם לא תביני איך אפשר לנדוד במחשבות, את הרי אישה רציונלית, את תמיד יודעת מה טוב עבורי, מה טוב בשביל הילדים, את תמיד עם שתי הרגלים על הקרקע, חייבת להרגיש את המוצקות של האדמה. ואני, אני, חושב וחושב וממלא את עולמי במחשבות, לא יותר מזה, רק מחשבות! כך אני אוסף מחשבות ועורם אותן אחת על גבי השניה, לאט לאט במשך כל שנות נישואינו הספקתי לאסוף מספיק מחשבות שאוכל לרצף בהן את שביל הבריחה. סופטי

mמוש

New member
נוגע ללב- אבל תגיד.....

אמרת לה את זה פעם? זה עניין ככה.. חצי פרקטי תסתכל על זה באופן הבא: אם היא רוצה באופן פרקטי להמשיך לקים את המערכת ולא להפרד , נכון: צריך למצוא מוצא. באופן פרקטי: אפשר לנסות בתור התחלה ללכת לייעוץ זוגי אפשר שם להתחיל ללמוד לדבר בתור חברים בחברות יש מקום גם לחלקים של הנשמה. אפשר למצוא גשר, ולשלב בין העולמות,יש אפילו שיכוי שחלקים מהעולם שלה הם גם העולם שלך וההפך... ואפשר גם להתחבר מחדש. יכול להיות שהדבר היחיד שאי אפשר לעשות שוב זה לייצר את המשיכה תחשוב על זה. :)

magy

New member
אהבתי לקרוא....

גרם לי לחשוב....לחשוב....לחשוב.........לחשוב....... מי לעזאזל צריך לחשוב כל כך הרבה ?????????????????.

magy

New member
תגיב, בבקשהההההההההההההה

תגיב, תגיב, תגיב...... מאחר ולא רואים באותיות......אני כותבת בחיוך ....... לא בפקודה........ רואים????????
PPPPPPPPPPPPPPPPPPP היי אדמורי.....

שביל הבריחה,

מוביל לאן? יש ארמון באופק ? אם יש דליפה בגג הבית, לא מנסים לתקן? ממרום מושבי ה"פנוי" למעלה מתריסר שנים. אין, מציאות. אנשים לא מסתובבים עם צידניות, ברחוב. סימן שהחיים לא פיקניק. לברוח, זה הכי קל. אבל אם השמיים לא נפלו על הראש. לגרש את המחשבות. חוץ מזה, יש דרך ביניים. לחפש מישהי במצב דומה. בלי לפרק מסגרות.

magy

New member
האין כולם עוברים מכלא אחד לשני?

שרק נראה מבחוץ כמו ארמון חדש? מסגרת היא מסגרת, היא מסגרת.......לטוב ולרע......... השאלה היא , מה הם האלמנטים המרכיבים את המסגרת..... אם היתרונות עולים על החסרונות.........זה הכל........ היתר היא התפשרות אחת גדולה .........ואין ברירה אחרת..... לא מקבלים כל מה שרוצים......אז מתפשרים.... ואם חיים בשלום עם הפשרה..........גם זו נחמה.........

magy

New member
נתת לי כמה שאלות לשאלות שלי

אדמור, הכיף לחלום......... כן . גם זו דרך בריחה..... לחלום.......... כמו שיש "אנשי הגשם" יש גם "אנשי החלומות" אבל לחלום רצוי לבד.... לא להעביר חלומות הלאה..... לא להפיל על אחרים ולאלץ אותם לחלום את החלומות שלך....... שכל אחד יחלום לעצמו בשקט בשקט............. חלום, הוא דבר פרטי בהחלט........ לא רכוש הכלל............. נכון?????

magy

New member
חשבת על זה??????????

נו, גמרת? - הוצא מאתר "ביפ" בחורות, זה לא סוד, מזייפות אורגזמה לפעמים. כך תגלה אם בת זוגך למיטה באמת גמרה או שמדובר בשחקנית דרמטית מוכשרת האם היא הרימה עליך פסטיגל קטן? מאת: לרית לוי נשים מזייפות אורגזמות. כן, כן. הן מרימות פרויקט פסטיגל על המיטה, הן צורחות, הן מתפתלות, הן רועדות, מזיעות וכן - לפעמים הן גם משקרות, אם צריך. במקום שאתם, הגברים, תכעסו או תמחו בקול על ההונאה האיומה שלנו ותבכו על המלכודת הנוראית שנפלתם בה, זכרו - שבדרך כלל אנחנו עושות את זה בשבילכם ובשביל השקט הנפשי שלכם (או שסתם התעייפנו. מה זה משנה?). כך או כך, בצעד שבוודאי נצטרך לכפר עליו בתענית הקרובה, החלטנו בביפ לחשוף בפניכם את הדרכים הבדוקות ביותר לדעת, האם בת זוגך למיטה באמת גמרה, או שגם אתה נפלת קורבן למזימה האכזרית של נשים בכל העולם: אם היא אקטיבית מדי אחרי בתום האקט היא "חוזרת לשיגרה", וממהרת לנטוש את זירת הפשע לטובת פעילויות אחרות? כדאי שתתחיל לחשוד. אם, למשל, היא מזנקת מהמיטה כמו בהשכמה צבאית ומתחילה לנקות, לסדר, לעשות כלים, סאלטות או לשייף ציפורניים, מותר לך לחשוש שלא עשית לה את זה באמת. אם הגברת באמת עברה את השיא, היא אמורה להתמוטט לך קלות בידיים, לפחות לדקות הקרובות, כדי להתאושש ולהחזיר לעצמה את סירקולציית הדם לאיברים הפנימיים. היא בטח לא אמורה להתנהג כמו השפן של "אנרג’ייזר". אם היא נראית חיוורת יכול להיות שהבחורה שאיתך סובלת מבעיות פיגמנטציה, אבל בהנחה שלא - אחרי אורגזמה הלחיים שלה אמורות להאדים מעט ולקבל גוון וורדרד, בגלל זרימת הדם המוגברת בגוף. אם הבחורה נטולת צבע בלחיים, ושוב - במידה שהיא אינה מבועתת ממשהו או שאין לה קשר משפחתי לאלי לוזון, יש יסוד סביר להניח שהיא הרימה עליך הפקת תיאטרון מרשימה. אם היא אינה חווה כיווצי שרירים מבחינה פיזית, הדבר הכי מובחן באורגזמה הנשית הוא התכווצויות השרירים. החדשות הטובות הן, שבניגוד להתלהבות שבת זוגך מפגינה לנוכח סיפורי תקופתך בצופים, את ההתכווצויות אי אפשר לזייף. החדשות הרעות הן, שמאחר וכל לחיצת שרירים כזאת נמשכת רק שבריר שנייה, יהיה קשה יותר להבחין בהן מאשר למצוא מעריצים של סי היימן. אתה תוכל לגלות שהיא גמרה, באופן כמעט וודאי לחלוטין, אם הלחיצות בנרתיק יהיו מספיק חזקות כדי להעיף את האיבר שלך החוצה בטיל, או כדי למעוך לך אותו כמו פיתה. אם אין לה בעייה שתמשיך החלקיקים הנחשבים של הבחורה שחוותה כרגע אורגזמה רגישים להחריד, ואם אתה תמשיך לפמפם אותה כמו בוכנה של מכונית מירוץ, היא תרצה מאוד שתפסיק. אז איך תוכל להבחין, אם היא באמת חוותה הארה פנימית עוצמתית או שהיא גילתה ש"סיטי טאוור" משודרת עכשיו בטלוויזיה? הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת, היא לראות אם היא סתם נעה בחוסר נוחות ומחכה שהסיוט ייגמר, או שהיא מעיפה אותך מיידית מעליה. אם אופציה ב’ היא הרלוונטית, סביר מאוד להניח שהיא גמרה, כי במצב כזה השרירים שלה לא ממש יכולים לסבול עוד גירוי. כנראה, שהכושי עשה את שלו. אם היא אומרת לך שהיא לא גמרה במקרה שעוד לא הבנת אם היא מתנשמת בכבדות בגלל שהיא אסמטית או שבגלל שהיא כרגע ראתה את אלוהים, הדרך הבטוחה והטובה ביותר לדעת היא פשוט לשאול אותה. אבל, כמו בפירוק מטען חבלה, גם כאן צריך להיות מאוד זהירים: קודם כל, חכה כמה דקות - היא בטח תרצה להתכרבל קלות. אז, שאל אותה, אבל לא באופן שייראה כאילו מדובר בעניין של חיים ומוות. נסה להיראות בטוח בעצמך אך גם פגיע במידה מסוימת ואמור לה, שאתה לא תיעלב אם היא תאמר לך שאורגזמה לא הייתה בנמצא, אבל שחשוב לך מאוד לספק אותה. כך, היא תענה לך בלי לחשוב, שכל מה שמנחה אותך הוא האגו שלך (למרות שאנחנו יודעים שזה בדיוק מה שקורה).

magy

New member
להתראות מתוק

נורית גלרון להתראות מתוק להתראות מתוק שמור על עצמך תן לשמיים לחבק אותך פעם ברוח פעם בחום אולי פעם תזכור איך אהבנו היום להתראות מתוק שמור על עצמך תן לשמיים לכסות אותך פעם בגשם - פעם בטל אולי פעם תחשוב - אם אהבנו בכלל מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגללך מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגלללך להתראות מתוק שמור על עצמך איפה שתהיה יהיו שמים בשבילך פעם בחושך פעם באור אולי פעם תשכח אולי תמיד תזכור מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגללך מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגלללך אני יודעת שלא היה כמו שחשבנו ולא פעם אני נזכרת איך פעם אהבנו להתראות מתוק ועל חייך שמור אולי פעם תשכח אולי פעם תחזר מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגללך מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגלללך

למעלה