מחשבות פליליות - פרק 23 ואחרון לעונה

Pink Floyd 117

New member
מה עובר עליכם אנשים?!?!

הפרק היה טוב יחסית לפרק רגיל, בשביל פרק סיום עונה הוא לא היה יותר מסביר... כמובן שיחסית לפרקי סיום עונה של סדרות אחרות הפרק היה מעולה!!! אבל יחסית לרמה הגבוהה של מחשבות פליליות (אני משווה לפרק סיום עונה הקודם) הפרק היה טוב ולא יותר מכך... לדעתי...

4hilla4

New member
נו.. בטח... כי עונה שעברה

זה היה פרק מחולק ל-2.... השאירו אותנו במתח אחרי הייריה שנשמעה מהבית של אל.. (שירו בה כאילו דההה!) אז היה מתח מסויים לראות מה קרה לה! בגלל שלא היה מתח בסוף הפרק חוץ מהסוף הממש מותח לפי דעתי שהבלונה מדברת עם אמילי
לא היה מתח כאילו מישהו בסכנה חיים או מוות... אני דווקא אהבתי שהחזירו קורבנות מהעבר!

Pink Floyd 117

New member
זה לא הפואנטה...

את האמת, בפרק סיום עונה הקודם זה בכלל לא מה שהכניס אותי למתח. כמובן שהירייה בבית של אל הלחיצה אותי מעט אבל כשאני נזכרת בפרק הזה אני לא חושבת קודם כול על הירייה. הדבר הראשון שאני נזכרת בו הוא שכול אחד קיבל חלק מהפאזל... וגם אני אהבתי מאוד שהחזירו קורבנות מהעבר, לא אמרתי שלא. אבל בהשוואה לפעם הקודמת הפרק די איכזב אותי...

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלא לקרוא?? לא לקרוא?????

אוקי.. לא קוראת... ממתינה למחר לשידור חוזר אוחתי. ד"א קייל XY ממש חמוד!! ד"א.. רן דנקר שלי!! אהה!! תעשה לי ילד!! אהה!! בדיחה פנימית, אל תנסו להבין...

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני אוהבת את קרן פלס!

"זה שיר אהבה פשווווט...."

למעלה