מחשבות פליליות - פרק 23 ואחרון לעונה

TheSegal

New member
מחשבות פליליות - פרק 23 ואחרון לעונה

לאחר 23 שבועות של עונה נהדרת אנחנו מגיעים היום לסיום העונה השניה של מחשבות פליליות. למי שלא יודע על מה הפרק היום בבקשה אל תקראו את התקציר, נראה לי שתהנו הרבה יותר אם לא תדעו
. צפייה נעימה לכולם! תקציר הפרק
כאשר פרנק, הרוצח הסדרתי שהצליח לחמוק מגדעון, חוזר ורוצח את הידידה של גדעון, גדעון מחליט לרדוף אחריו, אך זה בעייתי כיוון שהוא נחשד ברצח הידידה. צוות היחידה מחליטים לעזור לגדעון.

TheSegal

New member
וואו !!! ועוד פעם וואו !!!

איזה פרק מעולה ! רק בסוף חשבתי שיעשו לנו הפתעה והבלונדה תדבר עם גרסייה או משהו כזה כי אמילי היה צפוי מידי... אבל סיום עונה מרשים מאוד !!! חבל שצריך לחכות עוד חודש וחצי עד לעונה הבאה !!!!

4hilla4

New member
ואווו!!! איזה פרק! ע-נ-ק!+שאלה

היה ממש טוב שהחזירו ניצולים מהעבר! ביחוד את סטייסי!!
אני מאוד מקווה שארון הוצ'נר לא יעזוב!!!!!! לא הבנתי למה לעזעזל היא דברה עם אמילי!!! מה היא כאילו הולכת לשחד אותה?

Marg H

New member
../images/Emo2.gif פרק מעולה!

כל הכבוד, הם חזרו תיקים אחורה, הזכרו כל מה שקרה כל העונה. הסבירו על כל הדמיות ממש תענוג. היה קרוע לב לראות מה הם עשו לגידעון, אבל זה גאוני. גם אני כמו הילה לא הבנתי מה ההיא רצתה מאמילי, חשבתי אולי במקרה זאת תיהי אל. [אם כן זה היה מגניב]. נחמד לדעת שזה רק עוד חודש וחצי ולא יותר לחכות ו.. אני לא רוצה שגידעון יעזוב!!!!!!!!!

למה לא הבנת?

זה היה מאוד הגיוני שזאת תיהיה אמילי. היא הכניסה אותה ב'מרמה' ועכשיו היא מבקשת טובה חזרה.

adida33

New member
איזה פרק מושלם!!!!!!../images/Emo99.gif

בהתחלה הוצ'נר אמר לגדעון ששניהם יודעים על הבעיות של ריד.. מה הם יודעים שהוא מסומם?
(הוא מסומם בכלל?
) ואיזה זונה הבלונדה הזאת!
אני אוהבת את הוץ'

4hilla4

New member
שאלה לגבי הפרק!

למה האישה הזאת דיברה עם אמילי בסוף? מה היא רוצה ממנה?

TheSegal

New member
../images/Emo124.gifלכל מי שלא הבין את סוף הפרק....

הבלונדה רוצה להעיף את הוצ'נר מהתפקיד שלו, אבל הבעיה שלה היא שהוא באמת טוב בתפקיד שלו אז כדי לוודא שהוא יעוף היא רוצה שאמילי תהיה ה"חפרפרת" שלה בצוות ותוודא ע"י הלשנה, או הכשלה שהוצ'נר אכן יעוף...

4hilla4

New member
../images/Emo2.gif

אבל לא שמעתי שהוצ'נר עוזב.... רק גדעון... אז אולי גדעון יקריב את עצמו!!

LeRanch

New member
הילה זה לא קשור למה שקרה במציאות../images/Emo58.gif

השחקן מנדי פטינקין החליט לעזוב את הסדרה הרבהההה אחרי שהפרק הזה צולם, ככה שאין קשר בין העלילה (רוצים לפטר את הוצ'נר) לבין העזיבה של מנדי.. בעונה השלישית נקבל תשובות על מה יקרה עם הוצ'נר ואיך העזיבה של גדעון תשפיע על הסדרה..

4hilla4

New member
אהה.. אוקיי... תודה../images/Emo13.gif ועוד שאלה../images/Emo13.gif

מה כאילו אמילי הולכת להיות עכשיו חפרפרת?1

4hilla4

New member
מאוד נקווה../images/Emo10.gif אני לא יכולה

לסבול את זה שאמילי תהיה החפרפרת.. אולי כו, כי אז יהיו לה יותר קטעים אבל אני מעדיפה שיהיו לה יותר קטעים בלי שהיא תהיה החפרפרת. אני מקווה שיחטפו אותה או משהו ואז יהיה פרק שלם עליה
כנראה רק אני חושבת ככה....

GirlAnachronism

New member
היה פרק נהדר!

באמת, מאוד מתאים לסיום. והשמלה שגרסייה לבשה בהתחלה הייתה כל כך מכוערת. |: ואני שונאת את אמילי. ו, ו, מתי העונה החדשה מתחילה כבר? ;[

4hilla4

New member
מי שונא את אמילי?! ../images/Emo2.gif בקושי הכרנו אותה!

איך אפשר לשנוא אותה?!

4hilla4

New member
אההה.. אולי זה ישתנה../images/Emo13.gif

בינתיים את מוזמנת להצביע לחוליה החלשה

למעלה