מחר יבוטל התו הירוק והחולים יחגגו בקניונים באין מפריע .

סתוונית333

Well-known member
שיהנו
ממילא אני לא מבקר שם
באותה הזדמנות שיבדוק אותם הרופאים החולים שמשרד הבריאות רוצה שיעבדו בבתי החולים
אני חושבת שאנשים גם ימעטו להיבדק בבדיקות הביתיות שמזייפות ולא אמינות.
בקיצור, 3 מליון חולים בשבוע הבא.

סתוונית333

Well-known member
ומה קרה עד עכשיו? לא מחוסנים יכלו להיות בקניון. רק לא להיות בקניון בחנויות הגדולות. אבל בתנאי שהם לא חיוניות. בחנויות גדולות חיוניות יכלו להיות. :ROFLMAO:

מה קורה?
אני קוראת
להתרחק מהקניונים כי הממשלה הרימה ידיים ולכן כל אחד צריך לדאוג לעצמו .

רוב הזמן נח

Well-known member
מה קורה?
אני קוראת
להתרחק מהקניונים כי הממשלה הרימה ידיים ולכן כל אחד צריך לדאוג לעצמו .
אבל את מסרבת להבין שמבחינת הדבקות מה שיהיה עכשיו זה קצת יותר טוב ממה שהיה קודם.

קום כולם היו בקניון יחד מלבד בכמה חנויות. דבר שלחלוטין לא יעיל. עכשיו תהיה הגבלת כמות לכל זמן נתון בכל החנויות וכולם יכולים להיכנס. שזה יותר מועיל להוריד הדבקות.

סתוונית333

Well-known member
אבל את מסרבת להבין שמבחינת הדבקות מה שיהיה עכשיו זה קצת יותר טוב ממה שהיה קודם.

קום כולם היו בקניון יחד מלבד בכמה חנויות. דבר שלחלוטין לא יעיל. עכשיו תהיה הקבלת כמות לכל זמן נתון בכל החנויות וכולם יכולים להיכנס. שזה יותר מועיל להוריד הדבקות.

תהיה הגבלה בחנות עצמה, אבל בתוך הקניון יסתובבו המונים ובתורים מחוץ לחנויות לא ישמרו על ריחוק . אז מה עשינו?
הדבקה המונית.

רוב הזמן נח

Well-known member
תהיה הגבלה בחנות עצמה, אבל בתוך הקניון יסתובבו המונים ובתורים מחוץ לחנויות לא ישמרו על ריחוק . אז מה עשינו?
הדבקה המונית.
אם עושים הגבלת כמות זה צריך להיות גם בקניון עצמו. ובקניון יש להם מערכות שמחליפות את האוויר, מה שגם מאוד עוזר למנוע הדבקות.

סתוונית333

Well-known member
אם עושים הגבלת כמות זה צריך להיות גם בקניון עצמו. ובקניון יש להם מערכות שמחליפות את האוויר, מה שגם מאוד עוזר למנוע הדבקות.

ההגבלות של התו הסגול חלות על החנויות ומיזוג אוויר לא מונע הדבקה. האומיקרון מניאק מדבק הרבה יותר מנגיפי קורונה אחרים.

רוב הזמן נח

Well-known member
ההגבלות של התו הסגול חלות על החנויות ומיזוג אוויר לא מונע הדבקה. האומיקרון מניאק מדבק הרבה יותר מנגיפי קורונה אחרים.
זה לא סתם מיזוג. זאת מערכת שמחליפה את האוויר במקום הסגור. זה הכי יעיל. אפילו יותר ממסכות.

סתוונית333

Well-known member
לא נראה לי שבמטוס האוויר מתחלף. צריך לשמור על לחץ ואין שום כניסה או יציאה של אוויר במטוס.

ואתה טועה .
הסיכוי לחטוף מחלה ויראלית רצינית על מטוס הוא נמוך. אספקת האוויר למטוס מודרני שונה מזו של קולנוע או בניין משרדים: האוויר הוא שילוב בין חצי כמות אוויר חדש מבחוץ וחצי כמות של אוויר ממוחזר. האוויר הממוחזר עובר דרך פילטרים מאותו סוג שבהם משתמשים בחדרי ניתוח, וככזה הוא נקי מווירוסים או מחלקיקים אחרים ב-99.97% (ואולי אפילו יותר). כך שהסיכון, אם ישנו, לא מגיע מפתחי האוורור. הוא מגיע מאנשים שמורידים מסכות בזמן שאוכלים או שותים.

dory30

Well-known member

מחר יבוטל התו הירוק והחולים יחגגו בקניונים באין מפריע .​

יש לי חדשות בשבילך. אולי גם את חולה ואני חולה - ואין לנו מושג.

dory30

Well-known member
באותה הזדמנות שיבדוק אותם הרופאים החולים שמשרד הבריאות רוצה שיעבדו בבתי החולים
אם הרופאים שחלו בקורונה הם א-סימפטומטים (ללא תסמינים) ומרגישים בסדר, אין כל מניעה שיעבדו. כנ"ל, בכל תפקיד, חיוני לבטח ואפילו חיוניים פחות.

למעלה