מחר אני הולך למחבוש 10יום,מה לעשות?

shmulikdge

New member
מחר אני הולך למחבוש 10יום,מה לעשות?

מחר בבוקר אני ביחידה עושה טופס טיולים לשם.. במרפאה אני עושה בדיקת כשירות כלא.. מה להביא. על מה להקפיד? מה לוקחים לי? מה הזכויות שלי? אני מביא בגדים וכלי רחצה.. זהו, נכון? מה הולך שם? יש לכם טיפים כלשהם?

תביא:

עטים נובעים בצבעים אדום/סגול/ורוד ובצבע ירוק (סמוך עליי...אתה הולך להכין פרחים...) אל תשכח שמיכה... תבוא עם הרבה מצב רוח... תביא דברים שקופים בלבד...אם לא יקחו לך את זה ולא נעים...לדוגמא דאורדאורנט שקוף... תביא איתך כמה שקלים ותחביא אותם...למקרה שתצא לאיזה מיון בחר"פ...יהיה לך מה לקנות במכונות אל תשכח טלכרד ואם יש לך מדים של חיל האויר שבא לך ללכלך תביא גם אותם...כי המדים של הכלא הם אותו הדבר (רק ישנים והרוסים) תהנה

shmulikdge

New member
חח תודה.. יחסית ישלי מצברוח לא רע

מכל מיני סיבות.. חששתי שזה יהיה הרבה יותר גרוע.. ועוד כמה דברים.. תסביר בבקשה את הקטע של הצבעים.. מה לעזזל...?!?! ולא הבנתי גם את הקטע של הדברים השקופים... עוד דוגמאות.. אין לי דואדורנט שצובע אותי.. נגיד התיק שלי, מה לעשות איתו? מנעול? מה לעשות שלא יגנבו לי?

אז ככה

את הקטע עם העטים הנובעים...אני לא יסביר לך כי זה מסובך...וזה גם מצחיק לראות את זה פעם ראשונה שאתה נכנס לכלא... הדברים השקופים זה כדי שלא תכניס דברים לא חוקיים לכלא... מנעול לא ממש יעזור והוא גם לא ייכנס לכלא כי אסור...אתה תצטרך להפקיד אותו בכניסה...אז עזוב... לגנוב...לא יגנבו מהסיבה שלא ממש יש לך לאן ללכת...חוץ מהמקלחת והשירותים וחדר אוכל...ובדברים האלה אתה יכול לבקש ממישהו שישמרו ואל תתן לאף אחד את הקידבג שלך...כי אתה משתחרר תוך זמן קצר אז יהיה לך קשה אחר כך להשיג קידבג...יש כאלה שיבואו אלייך ויבקשו כי הם משתחררים אהה...ויעשו עלייך חיפוש עם גלאי מתכות אז אל תהיה אידיוט ותחביא דברים ממתכת עלייך...

shmulikdge

New member
כמו שקלים שאמרת לי להחביא..חח

תודה ולהיות מדוגם כל הזמן שלא יחפשו סיבה להאריך לי תכלא, חבר שיי אמר לי..

למעלה