מחר אני אספר לכם,כי אני לא מצליחה

מחר אני אספר לכם,כי אני לא מצליחה

להרדם. אני נוהגת בסך הכל חודשיים בלי מלווה,אני נהגת חדשה...אין לי מושג מה עושים במצבים כאלה. מחר אני אבוא אחרי בית ספר,ואני אספר לכם ששיפשפתי לכם את האוטו בלילה. אני כ"כ מצטערת,לא רציתי להעיר אתכם בגלל זה...רק שריטה קטנה..אבל בכל זאת. בא לי להקיא,לא אכפת לי שדפקתי חלק מהאוטו של אמא,המצפון שלי לא נותן לי לישון,כי שיקרתי ואמרתי לה שנתקעתי בעמוד. ונתקעתי באוטו שלכם. אני באמת לא יכולה לישון...לא חשבתי שאני כזאת,אבל באמת..אני לא מסוגלת לנשום יציב,לא מסוגלת לסדר את הדופק..וכבר עברה שעה. אני מצטערת,ואני אגיד לכם את זה גם מחר.. "אני מצטערת,אני שפשפתי לכם את האוטו בלילה..באמת שטיפה,לא ידעתי מה לעשות באותו הרגע והייתי מבוהלת עם דמעות בעיניים... אני אעשה מה שתרצו,אני אשלם על הנזק,הקל אבל עדיין נזק. אני באמת מצטערת..לא התכוונתי". זה לא סוף העולם, אבל כרגע בא לי לקפוץ מאיזה גג. אני לא נוהגת יותר בחיים.. אני מצטערת.

רעוּת

New member
../images/Emo131.gif

אני יודעת שזה לא ינחם אותך כ"כ כרגע, אבל את לא נהגת חדשה אמיתית עד שלא דפקת את האוטו של ההורים.. יומיים אחרי שנגמר לי המלווה, נכנס בי עמוד [זאת הגרסה שלי לפחות] ומאז קישטתי את האוטו בכל מיני שריטות יפות וארוכות, שלא לדבר על הטוטאל לוס שעשיתי פעם אחת.. אבל עם הזמן משתפרים, ואולי צריך את השריטה/ דפיקה הזאת בשביל ללמוד להיות זהירים יותר, לשים לב יותר....זה לוקח זמן אבל בסוף לומדים. ההורים יסלחו לך, גם אם הם יכעסו קצת, בסוף זה יישכח [עדיין נותנים לי את האוטו אחרי כל מה שעשיתי] ואת תראי שאת כן תנהגי עוד.. היום, אחרי שנתיים וחצי עם רשיון, אני כבר לא שורטת את האוטו, אני אפילו יודעת לחנות ברוורס, ואם קורה שיש פתאום שריטה על האוטו אני תמיד מאשימה את אמא, כי היא אישה ונשים לא יודעות לנהוג! יהיה בסדר, את תראי. זה באמת לא סוף העולם, את בעצמך אמרת

ZAMIR89

New member
../images/Emo140.gifלאור הנצח כנסי בבקשה../images/Emo8.gif../images/Emo199.gif

כנראה שלא סתם נכנסתי אחרי חודשים רבים שלא ביקרתי. נערה חמודה אני רוצה להרגיעה אותך במעט הני אם לבחור מבוגר ממך ונערה שכמעט בגילך גם אני אישית הוצאתי רישיון בגיל הנעורים ופעם הראשונה שנהגתי לבד שפשפתי את מכוניתו של אבי לכל אורכה ועוד על גשר בית מעריב בתל-אביב כשהיה חדש לגמרי. בני חייל ולא בבית אחרת ההיתי שואלת אותו מה לומר לך, אך אני כאם יכולה להבין אותך. אינני חושבת שהוריך יכעסו אם כבר בוקר תספרי להם בחצי חיוך ובמלא הרצינות - כן אני שפשפתי את המכונית ביחד עם זאת נראה לי שאני חייבת לקחת עוד מספר שעורים לחיזוק הבטחון העצמי על הכביש. זה שיש את נייר הרשיון ביד אינו מעיד כי השליטה היא מלאה. קיימים מורים לנהיגה שלוקחים בכוונה את התלמידים בשעות החשיכה, בשעות של פקקי תנועה ובעיקר במיוחד לעבוד על כל שיטות הרוורסים מעבר לשעורים המקובלים. נראה לי שאם תודיעי להם מראש שאת מעוניינת בעוד 2-3 שעורים כאלה הדבר יהיה מקובל יותר מהתעלמות, שסתם גורמת לך לעצמך עגמת נפש לא רצויה שביחד עם זאת לוקחת לך את שמחת הנעורים. עצה קטנה לפיצוי חינני - להכין מעדן טעים שאת יודעת שהם התלהבו או לקשט את מאכלי השבת לנקות משהו שאת יודעת שאמך רוצה ולא מספיקה להגיעה, מבלי להודיעה מראש, גם אחרי שיחה שתנהלו - לא לסבפר פשוט לעשות - אפילו אם השיחה גולשת לפסים של כעס, יש דרכים שאפשר להגיעה בהם מצבים שונים. את השפשוף
אינני יודעת אם את יודעת אפשר אפילו לנסות למתן עם 'קטשופ' אחד הדברים הנהדרים לטשטוש שפשופי מתכת. והדבר החשוב מכל - מחר את נוהגת ב
כדי לא לאבד את הבטחוןן העצמי לנהיגה. תחשבי על זה מכוון אחר, לא זורקים דבר שלא מצליחים - אלא ממשיכים להתאמן. לילה טוב נערה חביבה והחשוב מכל זאת באמת לא סיבה לקפוץ מגג ה
והחשוב מכל נהיגה זהירה הביטי אל החיים בחיוך - הם יחייכו אליך בחזרה

seaגל

New member
../images/Emo73.gif

צריך להגיד תודה לאל שהרכב הוא זה שסופג את השריטות והמכות ושאת בסדר... את יודעת זה פשוט עוד שיעור בחיים ואל לך להרים ידיים ולהחליט שאת לא נוהגת יותר לאורך כל החיים אנחנו לומדים: משתפשפים נשרטים נשברים נופלים וכואבים אך ממשיכים הלאה... הכל עניין של התנסות ומיומנות אז אל תכעסי עלייך כל כך . מקווה שהבוקר תחושת האי נעימות והצער יתחלפו לחיוך כאשר תחובקי על ידי הוריך שילחשו לך שהעיקר שאת בסדר ולא קרה לך כלום....

ChulChul

New member
יש לי 3 ומשו שנים רישיון

והצלחתי כבר להכנס בעץ בעמוד להרוש את שתי המראות של האוטו מכל צד. (כל אחת בפעם אחרת
)בפעם בראשונה שזה קרה שיקרתי לאבא שלי והוא כעס לא בגלל הדפיקה בגלל ששיקרתי לו שבוע אז אני מציעה לך להגיד את האמת.

The Experience

New member
אין איזה גבר שיגיב בשרשור?...

שיגיד שהוא נוהג כבר יותר מ5 שנים ובחיים שלו לא שרט שום דבר לא את האוטו לא את עצמו ולא דבר אחר מסביב? בהחלט כל תאונה נגרמת....אבל לא בכוונה תחילה וגם לא בזהירות מיירבית. אני מציע לחשוב כמה ימים איך נגרמה השריטה ומה באמת היה הגורם ופשוט לשבת על ההגה...אפשר עם מלווה (כדי לתת קצת בטחון) ולעשות סיבובים בעיר,סיבובים איטיים שתורמים המון לביצועי הנהיגה של כולם.

חפיף ../images/Emo110.gif

זה קורה לכולם, וזה קירה לך גם עוד פעמים. כשתחני ותעריכי לנא נכון את מיקום המכונית מאחורייך ותגעי בה בטעות, כשתצאי מחנייה ובטעות תיכנסי באוטו אחר שחונה שם, רוב הפעמים אלו שריטות קטנות שאפילו בעלי המכוניות לא רואים. אין לך מה לדאוג, וגם אין לך מה להרגיש רע... אבל אל תשקרי להורים שלך, זה מראה על חוסר בגרות. תסבירי להם שזה היה בטעות, שלא שמת לב, אם את מרגישה טיפה חוסר בטחון על הכביש, תקחי חבר/ה שנוהגים כבר הרבה זמן ותבקשי מהם שיעירו לך על דברים שאת עושה לא טוב או שיתנו לך כל מיני עצות. אני למשל, הרגשתי שהחניות שלי במקביל על הפנים, יצאתי עם ידיד שלי לסיבוב של שעה וחצי ועבדנו ר-ק על חניות, ועכשיו אני מסתדרת עם זה אחלה... כנ"ל אליו, עזרתי לו בחניות בניצב
קיצר - אין לך מה להרגיש רע! לא קרה כלום! ותיזהרי על הכביש

AlwaysBelieve

New member
יש לי את הפיתרון בשבילך!

קצת הומור לא מזיק לסיטואציה שכזו. תבואי להורים שלך השכם בבוקר, ותגידי להם- אמא, אבא יש לי משהו לספר לכם. אני בהריון! לאחר תדהמה של 2 שניות סביר להניח שהם ממש יכעסו. ואז תגידי להם- לא נו.. סתם בצחוק. אבל שרטתי קצת את האוטו. ואז השריטה של הרכב תיראה קטנה לעומת העובדה שיכלת להיות אמא בעוד 9 חודשים. תסמכי עליי זה עובד
יהיה טוב אל תדאגי........ !

תודה לכם...../images/Emo13.gif

כשנכנסתי הביתה,אחרי שדפקתי לאמא את האוטו,ישר אמרתי לה על זה.. היא לא כעסה,גם אבא לא כעס למחרת בבקר.. מה שכן-שיקרתי להם שדפקתי אותו בעמוד,ודפקתי אותו באוטו של השכן... זאת הסיבה שלא הצלחתי להרדם בלילה,המצפון פשוט לא נתן לי מנוחה. כשקמתי בבקר אמא הבינה שדפקתי את האוטו באוטו של אחד השכנים,כי היה עליו הצבע של האוטו השני..וסיפרתי לה. הכל הסתדר..האוטו של השכנים הוא אוטו של העבודה,ולא רואים עליו שום סימן ל"פגישה" שלי איתו
. כולנו צוחקים על זה.. אמנם האוטו החדש והיפה שלנו טיפה נדפק
,וחבל לי.. מאוד..אבל זה בסדר,לומדים מטעויות..מעכשיו אני זהירה הרבה יותר,ואני לא שוכחת להעביר לDRIVE אחרי כל רוורס
יש לי בטחון על הכביש,ואתמול כבר נהגתי...אבל אחרי כל תאונה,הכי קטנה, אתה נכנס להלם כזה ונופול לך האסימון-אתה יכול לטעות ויכול להתנגש בכל אוטו ולסכן חיים של אנשים עם כל טעות הכי קטנה.. אתמול נהגתי למסיבה,והמחשבות האלה לא יצאו לי מהראש..אז לפחות דבר אחד טוב יצא מכל זה.. שיהיה שבוע טוב!

למעלה