מחפש ספרים על פיתוח האישיות/מנהיגות

SHOVAVI23

New member
מחפש ספרים על פיתוח האישיות/מנהיגות

אני מחפש ספרים על פיתוח אישיות מנהיגות ואומנות המכירה 1. שם של הספרים והסופרים 2. קישור לאתרים שיש שם את הספרים שאפשר לקרוא אותם בתודה מראש זה דחוף!!

Boo9ie

New member
מה עם...."אם אין לך את זה - אז אין"

תתגבר על זה, ותתחפף מכאן? סליחה מראש לריווי,
פשוט מנהיגות מתוך ספר נשמע לי מגוחך. (ובצדק)

Rivendell

New member
משעשע, אבל לא יפה ../images/Emo13.gif

למבקש העזרה - אולי "חוכמת המנהיגות" של שארמה? לא קראתי אותו, אבל השם נשמע לי מתאים
. ובוגי: יש הרבה דברים שאני לא ממש בטוחה שאפשר ללמוד מתוך ספר (או בכלל), ביניהם מנהיגות. אבל אם זה עוזר למישהו - קטונתי.

SHOVAVI23

New member
קטונתי

אגב היום אפשר לפתח יכולות רק מספרים בלבד כי לכל דבר יצא עליו ספר

Rivendell

New member
זה שקיים ספר זה עוד לא אומר

שהוא באמת יעיל
. יש יכולות שקשה מאוד לרכוש.

Ungareska

New member
מזכיר לי...

בראיון העבודה האחרון שלי, ראיתי על שולחנה של מרכזת הכח אדם ספר בשם "המדריך למראיין - מצא את המועמד המושלם" (או משהו כזה). אמרתי לה (בלב כמובן) "אם את צריכה ספר שילמד אותך דבר כזה, את בבעיה חמודה". אבל הבחור צודק, היום יש ספרי הדרכה פשוט לה-כ-ל. איך להתלבש, איך להתנהג בדייט, איך להיות אסרטיבי, ועוד ועוד... ומה עם עצמאות מחשבתית?

עופר D

New member
20 טיפים לעצמאות מחשבתית

לא יצא עדיין? וספר העצות המלא לרעיונות מקוריים, באיזו הוצאה יצא?

Rivendell

New member
לגיל הראבן יש סיפור מקסים

בספר "ארוחת צהריים עם אמא". אני לא זוכרת איך נקרא הסיפור הספציפי, רק שהוא מצויין. מדובר על עולם מתקדם מאוד ואחד המאפיינים שם הוא שכשמגיעים למסעדה מקבלים "תפריט שיח" לפיו בוחרים על איזה נושא תדברו. במידה ואתם ממש מתקשים ויש לכם כסף, אתם יכולים לקבל מלצר שיח שיעזור לכם לשאול את השאלות הנכונות ולפתח שיחה מעניינת. סתם אסוציאציה שלי
.

Rivendell

New member
אגב, אני דורשת שמישהו ייזכר בשם

הסיפור, כי אני משתגעת כאן
. זה לא ירפה ממני עד שלא אדע.

Boojie

New member
אומ, זה היה מערכון של מונטי פייתון

הרבה קודם. אם אני זוכרת נכון (כן, גוגל אומר שכן), אפשר למצוא אותו ב"The meaning of life".

Rivendell

New member
מעניין, לא זוכרת את זה...

ודווקא ראיתי את הסרט לא מזמן... ובכל מקרה מישהו חייב להזכר בשם הסיפור כדי לעזור לי לשמור על שפיותי.

gilgalad

New member
אומנם בוג'י כבר אמרה את זה אבל

אני חייבת להגיד שוב שמונתי פייטון כתבו את זה קודם ופלייגאט (או איך שלא כותבים את זה) נורא מעצבן אותי. (אני יכולה להמשיך ולהשתפך ולציין שזה בעיקר מעצבן אותי כאשר מדובר על חבורה של קומיקאים כל כך מוצלחת שלדעתי לא יהיו כמוהם יותר...אבל אני לא אגיד את זה...
)

Rivendell

New member
אין ספק שהם מעולים

ובסיפור של הראבן יש לזה חשיבות מעטה. סתם נזכרתי בזה בגלל הדיון למעלה.

למעלה