מחלקת גנים ונוף 🌻צפיה קבוצתית🏡🌹🌻 - חלק 2

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הי, ג'ון סינה מופיע בפרק הזה. אני חושב שכשראיתי את זה בפעם הראשונה לא היה לי מושג מי זה. עכשיו יש לי קצת מושג.

חוץ מזה יש גם פרד האפלי, הלורד האנגלי ההוא, וחברי להקת MouseRat (שאחד מהם הפך לרב)
*לעומת זאת טום לא נמצא זה הפרק השלישי ברציפות.

אז כל הפרק הוא כאילו פרק הסיום של התוכנית של ג'וני קראטה. כולל זה שבקרידיטים המיוחדים שיש בהתחלה מופיעים שמות הדמויות ולא שמות השחקנים.
כבר ידענו בעבר שלגארי יש תפקיד בסדרה (בתור הדוור בארי), אבל בפרק הזה גילינו שגם ללזלי, רון, ובן היו פינות בתוכנית שלו ולא ברור לי איך היה להם זמן לזה בין עבודה וילדים.
זה במיוחד מגוחך כשחושבים על כך שבן עכשיו בקמפיין בחירות (קמפיין שבפרקים מסויימים לא מציינים)

הפרק המיוחד כולל גם הפסקות פרסומות שכביכול משודרות במהלך הפרק של ג'וני קארטה ובשנה העתידית 2017. בינהם:
פרסומת לחברת בניה של רון
פרסומת של הקזינו האינדיאני של פאוני
פרסומת של פאנץ' בורגר
ופרסומת לחברה שכוללת שילוב של חברה של נפט, חברה של תקשורת וחברת מזון. כשהבדיחה היא שזאת אחת מ8 החברות היחידות שקיימות בארה"ב בגלל שחברות קונות אחת את השניה ומתאחדות. יש באמת המון קניות גדולות כאלו, אבל לרוב לא משלבים שמות אלא שומרים את השם המקורי, והחברה האחרת היא פשוט חלק מהדבר הגדול (כמו שמארוול היא חלק מדיסני).

אז יש קטעים "רגילים" של הפרק שבהם ג'וני קרטה עושה דברים "רגילים", חלק מהזמן בתור ברט מאקלין.
אבל חלק הופך להיות שעת הוקרה לאנדי בהנחיית לזלי.
זה נחמד כשלזלי מציינת שהקטליסט לעלילה גדולה של הסדרה היה זה שאנדי נפל לבור ושבר את שני הרגליים שלו.
(אם כי לזלי כנראה בחוכמה לא מציינת שהוא היה אז חבר של אן שהפכה להיות החברה הכי טובה שלה)
ואז היא מתארת את ההתקדמות שלו בקריירה.
וזה כולל ביקור של הלורד האנגלי שמעניק לאנדי תואר אצילות. וכשבן מבין שהוא באמת יכול לעשות את זה הוא מתרגש ומבקש גם לקבל.

תוך כדי הפרק גם אפשר לראות שאפריל מרגישה יותר ויותר רע על כך שהיא גורמת לכך שאנדי צריך לעזוב איתה לוושינגטון ולכן נאלץ להפסיק את התוכנית שלו.
אז יש רגע חמוד מאוד כשאנדי מרגיע את אפריל ואומר לה שהוא שמח בעיקר להיות איתה.

*בIMDB חוץ מפרטי טריוויה יש גם Goofs שזה כולל כל מיני טעויות , בין היתר טעויות המשכיות כמו זאת:
When John Cena walks onto the Johnny Karate set, a small light-blond-haired boy wearing a red shirt is shown sitting between a girl wearing a blue shirt and a boy wearing a yellow shirt. A few seconds later, when the children are shown again, that child is missing and the space in the bench where he was sitting is empty.
רק שזאת נשמעת יותר כמו הקונספט לסרט מתח.

הפרק מלא כוכבים אורחים, רובם חוזרים, אבל אחד מיוחד שרואים לראשונה:
בתפקיד ראש העיר גאנדרסון ששמענו עליו הרבה לאורך העונות אבל אף פעם לא ראינו מככב ביל מאריי.
מה שמוזר לי זה שלחלוטין לא זכרתי שהוא הופיע בסדרה.
אבל גם בכלל לא זכרתי את ההפתעה הנהדרת שהייתה ההופעה החוזרת של פול ראד בתפקיד בובי ניופורט.
חוץ ממנו חזרו גם: רון השני, ז'אן ראלפיו, מונה ליסה, אבא שלהם, ג'ואן קלאמזו, שדרן הרדיו הדוש, את'ל ביברס ולוסי
וכן אחרי 3 פרקים שהוא לא היה גם מופיע שום טום.

אז ראש העיר מת ובן צריך לבחור ראש עיר חדש (זמני רק לחודשיים עד שיהיו בחירות) ולכן הוא מראיין המון אנשים חשובים בעיר, אבל רובם לא מעוניינים.
בסוף אפריל משכנעת אותו שימנה את עצמו לראש עיר כי זה יהיה לו חוויה מתקנת לאסון שהיה הזמן שלו בתור ראש עיר בגיל 18.
אבל בסוף הוא מחליט שלא לעשות את זה ודי משום מקום ממנה את גארי.
מאוד חמוד שבסוף עושים טקס שלם וגדול בשביל ההשבעה של גארי לראשות העיר

*מוזר לי מאוד שגם בפרק הזה בכלל לא ציינו את זה שבן נמצא בקמפיין לקונגרס. זה מרגיש כמו משהו שיהיה משמעותי בהקשר לשאלה אם הוא יהפוך את עצמו לראש עיר זמני.

בעלילה נוספת רון מתאבל על הספר שלו שמת והוא אף פעם לא ממש דיבר איתו (וזה מה שהוא אהב)
דונה לוקחת אותה לספר שלה טייפון (גם דמות שחוזרת בפרק הזה) שאיכשהו באופן מוזר רון מחבב למרות שהוא מקשקש תוך כדי שהוא מספר.

חוץ מזה לזלי מודיע רשמית שהיא מתחילה בקרוב עבודה בוושינגטון ולכן הם יצטרכו לעזוב לשם לפחות חלקית. גם אפריל ואנדי עוזבים לשם. וחוץ מזה דונה מודיע שהיא ובעלה עוזבים לסיאטל (לא מציינים סיבה לזה)
לזלי עצובה מכך שיש כל כך הרבה סיומים ולכן לוחצת על טום שיציע נישואים ללוסי. טום מסכים והם מתכננים אירוע ענק עם קטעים מצולמים. אבל ברגע האחרון טום מחליט לשחזר את הדייט הראשון שלהם וככ מציע לה נישואים ברגע חמוד.

Lhuna3

Well-known member
טוב לא סיכמתי הרבה על הפרקים האחרונים והם היו נחמדים סה"כ אבל אני חייבת להודות שלא יותר מזה, בגדול זה היה מאוד עונת "סיכום" כזאת ואני פחות מתלהבת מכאלה ופה זה גם סופר קיטשי כי זאת סדרת פיל-גוד כזאת, שזה דבר טוב בעקרון, אבל אובר-קיטשיות בד"כ בא על חשבון המצחיק.
אבל בכל זאת היו כמה רגעים נחמדים.
בכל מקרה בפרק 12 אנחנו רואים את העתיד המאושר והמושלם של:

דונה וג'ו בסיאטל 2023 - היא מתווכת נדל"ן סופר מצליחה והוא עדיין מורה מסור, היא לוקחת אותם להמון טיולים נפלאים במקומות בעולם כמו "קוריאה התיכונה" והוא מקטר שהפסיקו ללמד מתמטיקה בבתי ספר והיא בסוף מממנת עבורו תוכנית של חוגי העשרה לילדים (דרך הארגון שאפריל עובדת בו, וכמובן רואים שאפריל שם בהריון).

קרייג ב-2019 שר במסעדה של טום ואז מתחתן עם טייפון ורון סוונסון הוא השושבין שלהם והם מזדקנים יחד באושר ועושר.

אנדי ואפריל ב-2022 - אנדי מת לילדים ואפריל לא, אבל בסוף משתכנעת ויולדת בן ששמו ג'ק (פחות אהבתי אבל יאללה פסדר).

חבר המועצה הנוראי ג'אם ב-2020 (נטולת קורונה) הוא שף במסעדה יפנית בפלורידה או משהו כזה.

טום שהתחתן עם לוסי, ב-2019 הפך את המסעדה שלו לרשת מסעדות ואז התרסק בגלל הכלכלה/מיתון אבל אחרי כמה שנים כתב ספר בשם "כישלון, סיפור הצלחה אמריקאי" שהפך לרב מכר גדול.

גארי - זה החלק שהכי אהבתי כמובן - שאחרי המינוי הזמני לראש העיר של פאוני הוא נבחר לתפקיד שוב ושוב ובסוף מת בשיבה טובה בשנתו בגיל 100 כאשר לצידו אישתו גייל, שאיכשהו נשארה יפה וחתיכה, ומשפחתו המושלמת עם המון נכדים ונינים אוהבים, ובלוויתו קיבל את הכבוד הגדול ביותר של אגודת הנוטריונים - הצדעת 21 חותמות על הארון והיו לו חיים מושלמים (למרות שאייתו עם טעות את שמו על המצבה שלו).
[וכן לא נעלם מעיני אנשי השירות החשאי מאחורי לזלי ובן בלוויה, אבל אני יודעת מראש על זה].

אהבתי שבבחירה ה-10 של גארי לראשות העיר אז יש מאחורה מבזק חדשות:
... on "alien gate": none of our players are aliens ...
וגם שהחבר מועצה שהכריז עליו אמר משהו מוזר כמו "שזה רק מוכיח שוב שבאמריקה התאגידית, בעלי הכוח האמיתיים הם ה-trenched forces". הייתי רוצה לדעת על זה עוד :p

Lhuna3

Well-known member
המשך סיפורי העתיד, והפעם: (חסר להם שלא תהיה אן!)

ז'אן-ראלפיו - 2022 - מזייף את מותו (לא בהצלחה רבה) בשביל לפתוח קזינו בטג'יקיסטאן אבל נחשף ומבטל את התוכנית.

רון סוונסון - 2022 - פורש מתפקידו כיו"ר החברה "בניה טובה מאוד בע"מ" אחרי הצלחה כלכלית ושני ילדים גדולים ומוצלחים עם דיאן, ומתייעץ עם לזלי מה לעשות הלאה, והיא הופכת אותו למנהל הפארק הלאומי של פאוני.

לזלי ובן - 2025 - בארוחת ערב אצל ג'ו ביידן (זה קצת מצחיק לצפות בזה ב-2022 כשהוא נשיא). גם לזלי וגם בן מוצעים כמועמדים לתפקיד מושל/ת אינדיאנה.
חוזרים לפאוני לאיחוד של כולם, וכשלזלי אומרת "לא חושבת שאני יכולה להיות יותר מאושרת" אז אני כבר ידעתי שאן הולכת להופיע... וגם כריס |כן|
(תודה לאל, אני כבר באמת חשבתי שהולכים לעשות לנו "פיונה"...)
יש להם ילדים בשם אוליבר ולזלי (אוליבר מתחבר עם הבת של לזלי ובן) והם חוזרים לפאוני.
אפריל שוב בהריון.
מחליטים בסוף שלזלי תרוץ למושל וכמובן שנבחרת וב-2035 אחרי 2 כהונות ולפני "האתגר הבא" שלה, קוראים על שמה ספריה (אבוי)

ו...זהו? אוקיי אני משום מה חשבתי שבסוף נראה אותה נבחרת לנשיאות ארה"ב.
זה היה הרמז בלוויה של גארי או שלא הבנתי נכון?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עכשיו פתאום נזכרתי שבעצם בשביל לסיים את הצפיה החוזרת שלנו צריך גם לראות את הספיישל קורונה שיצא ב2020
טוב לא סיכמתי הרבה על הפרקים האחרונים והם היו נחמדים סה"כ אבל אני חייבת להודות שלא יותר מזה, בגדול זה היה מאוד עונת "סיכום" כזאת ואני פחות מתלהבת מכאלה ופה זה גם סופר קיטשי כי זאת סדרת פיל-גוד כזאת, שזה דבר טוב בעקרון, אבל אובר-קיטשיות בד"כ בא על חשבון המצחיק.
אבל בכל זאת היו כמה רגעים נחמדים.
אני דווקא די אהבתי את הפרקים האלו. זכרתי שעונה 7 נחשבה פחות טובה אבל לא הרגשתי את זה.
דווקא הפעם פחות אהבתי את שני פרקי הסיום. איכשהו זכרתי את זה חמוד יותר ומרגש יותר ממה שהרגשתי הפעם.
חבר המועצה הנוראי ג'אם ב-2020 (נטולת קורונה) הוא שף במסעדה יפנית בפלורידה או משהו כזה.
אוקי, אני ראיתי את זה רק לפני כמה ימים, אז איך זה שאני בכלל לא זוכר את זה?
אולי לא קלטתי שזה הוא? אבל הייתי שם לב שמשהו מתרחש שאני לא מבין על מי הוא.
גארי - זה החלק שהכי אהבתי כמובן - שאחרי המינוי הזמני לראש העיר של פאוני הוא נבחר לתפקיד שוב ושוב ובסוף מת בשיבה טובה בשנתו בגיל 100 כאשר לצידו אישתו גייל, שאיכשהו נשארה יפה וחתיכה, ומשפחתו המושלמת עם המון נכדים ונינים אוהבים, ובלוויתו קיבל את הכבוד הגדול ביותר של אגודת הנוטריונים - הצדעת 21 חותמות על הארון והיו לו חיים מושלמים (למרות שאייתו עם טעות את שמו על המצבה שלו).
כן, זה חלק מאוד משמח.
נראה לי שהשאירו את זה בכוונה פתוח לפרשנות כזה, אבל שהשומרי ראש בהלוויה של גארי באמת היו רמיזה שאחרי שהיא הייתה מושלת היא הפכה באמת לנשיאה.
אם כי חלק מהעניין אולי זה שהשאירו את זה פתוח לגבי אם היא הפכה לנשיאה או שהוא הפך לנשיא. (או היא הייתה נשיאה שתי כהונות ואז הוא היה נשיא שתי כהונות)(זה נראה לי הכי הגיוני)

מילי08

Well-known member
אז מגיעים אליה כל מיני פסיכים כמו כומר בכנסיית ה-reasonablists שמאמינים שזה המקום שנשמות בני האדם יגיעו אליו אחרי שזורפ, אל הלטאות, יעבור דרך הסוגר של יופיטר.
hail zorp :-D :-D
חבל שלא היו יותר קטעים עם הכנסייה של זורפ במהלך הסדרה
זה היה יכול להיות מעולה
אני חושב שאת יודעת את זה, אבל למי שקורא ולא יודע - זה אדם אמיתי שבאמת היה נשיא רק ל32 יום. זה סיפור הזוי.
תודה על הטריוויה. תהיתי אם הוא אמיתי או לא אבל לא השקעתי בזה מחשבה
אבל החלק הכי מצחיק זה איך ארה"ב הייתה שונה אם הוא היה שורד לקדנציה מלאה - כמו למשל כותרת עיתון שלפיה הGreat Depression נגמר לאחר שבוע אחד. והכי מצחיק כותרת עיתון שלפיה הסדרה The Wire זוכה בהרבה פרסי אמי (כי באופן נוראי בעולם שלנו היא לא זכתה בפרסים)
כן :-D. בחלקים האלה החזרתי אחורה כדי לוודא שזה באמת מה שכתבו :-D
שמחתי קצת לראות שלפחות טום ודונה לא הרגישו כל כך נוח עם הצורה שהם נכנסים בלזלי (בכך שמסיבת העיתונאים שלה נקבעה מייד אחרי שלה). אבל רון מאוד נחוש לנצח אותה.
נכון אבל אז הם (כנראה עיקר תום כי זה הקטע שלו) שוב נדחפו באמצע המסיבת עיתונאים והשתלטו על האירוע. ריב או לא, זה בעיקר לא אתי
באמצע בן המסכן צריך להחתים גם את לזלי וגם את רון על איזה מסמך נוטריוני ובעזרת טרי שהוא כמובן נוטריון (הגשים חלום ילדות) הוא מתרוצץ כל היום בין שניהם כי הם מסרבים לשבת על זה יחד וכל פעם משהו משתבש עם החתימות שלהם.
ופה לזלי קצת אכזבה (פעם ראשונה) כי היא היתה כל כך מלאה בזעם ושנאה לרון שהיא אפילו לא ראתה את המצוקה של בן (ואת האושר של טרי)
בעלילת צד - אנדי מנסה לעזור לאפריל למצוא רעיון לקריירה חדשה שהיא באמת תאהב, ובסוף עולה על זה שהדרך היא למצוא מה הדברים המשותפים לכל מה שהיא כן אוהבת בחיים, ואז לחפש משהו שעונה על זה - שזה דרך דרך שאני מאוד מאמינה בה
כל תהליך המחשבה הזה היה מאוד יפה ובוגר מצידו. (על הנייר גם אני מאמינה בזה אבל זה נשמע כמו הרבה עבודה :-P:)
חשוב לי להבהיר שממש ממש לא צריכים לחכות לי בשביל לכתוב על הפרקים רק בגלל שאני צופה בעונה הזאת פעם ראשונה, ושאני לא מתחייבת לכתוב בפירוט על כולם.
אני ראיתי בעבר אבל חוץ מדברים בודדים, לא זכרתי כלום מהסדרה. גם שני הפרקים האלה (3-4) לא נראו לי מוכרים בשום דרך...
הוא מספר לה שאחרי שהיא עזבה וכל האחרים גם, הוא נשאר עם אנשים זרים במשרד ורצה לבקש ממנה עבודה אצלה, אבל היא היתה עסוקה מידי והבריזה לו מהפגישה ושכחה.
זה היה רגע מאוד עצוב והפעם השנייה שלזלי ממש אכזבה. חברוּת תמיד היתה ערך עליון אצלה אבל במקרה הזה נראה שגם בזמן השיחה הקצרה עם רון במשרד שלה היא לא היתה לגמרי שם והספיקה לשכוח מה הם דיברו תוך כדי שהם מדברים. ממש כאב לי על רון והייתי בעדו.
יש לי את השיר הזה בראש מאז שהתחלתם עונה 7:-D
:-D לא היה לי שום זכרון של זה
למשל כשטום מדבר על ריבים ידועים הוא מציין את הריב שיש בין שיילין וודלי ומורגן פרימן.
מי זה/זאת שיילין וודלי? לא משנה, חיפשתי. טוב שלא הזכירו מישהו יותר נידח :-D
זה דוגמה קלאסית לbottle episode
והוא פשוט עובד כל כך טוב שאפילו עכשיו כשאני צפיתי בו הגעתי כמעט לדמעות מהרגשות בסוף.
כשלזלי מבינה עד כמה רון היה פגוע ממנה. ודווקא זה שהוא לא ממש מוכן להודות שהוא נפגע, אבל לזלי מבינה את זה
|כן|
אבל כשחושבים על זה אז לטרי יש הכל בחיים, עבודה שהוא משום מה נהנה בה, משפחה מושלמת, אז אין לו באמת חלומות טובים לשאוף אליהם כי יש לו כבר הכל
מעניין. זה נכון. אבל גם יש אנשים שאין להם חלומות גרנדיוזים אלא דברים קטנים
באיזה משרד!!! באיזה משרד!!!:mad::mad:
לונה זה המשרד של מחלקת גנים ונוף, באמת, ממך ציפתי ליותר
:-D
אני לא סובלת את הבחורה הזו (בעיקר גם כי רון שונא אותה)
בדיוק, כבר בפרק ההוא היא עצבנה אותי
ההיא מבלוש
אני חושבת שזה הרעיון.. היא צריכה להיות מין וואנהבי מתלהבת מעצמה, שיש לה קהל מעריצים רק כי היא סלבריטאית
(וזה עוד יותר מעצבן כי הוא עושה דברים לטובת מחלקת גנים ונוף וזו בדיוק הסיבה שהיה אסור לבן ולזלי להיות זוג בהתחלה)
נכון.. אבל כנראה מתוקף תפקידו הוא שינה נהלים
היה בעונות הראשונות את הפרק שהבית ספר מסתובב בעירייה והוא מתחבר לילדה ומלמד אותה את האידאלוגיה שלו, אז זוכרים, הוא רצה לתת לה את במוקש הזה מתנה כדי שתזכור את הזמן הזה
לא זכרתי את זה :-D
הקטע שהם מנהלים את השיחה האמתית על הסיבה לריב היה כל כך עצוב,
לגמרי
ויש גם את הקטע שבסוף רון שואל את לזלי למה אנשים אוכלים אוכל שהוא לא ארוחת בוקר, ולזלי עונה כי אנשים הם טיפשים
וזה callback לפרק בעונה 2 (נראה לי) ששם לזלי שואלת ורון עונה לה
סחתיין על הזכרון!
סדר סליחה שאני לא מזהה משרדים :-D הבנתי את זה בפרק הבא!
כל המשרדים נראים אותו דבר.
אני לא חושבת שהמשרד נעלב שלא זיהיתי אותו.
:-D. גם הבנו שקרייג ממש שינה אותו
יש משהו בלראות בנאדם כמוהו (קשוח לכאורה) בעמדה פגיעה ורגישה, מודה שהוא נפגע ממשהו... לי זה קשה קצת.
|כן||כן|
חחח זה היה הגרסה האהובה עלי ואני גם הייתי שרה עד שזה קרה|מאוהב|:
ועכשיו אלה המילים מבחינתי:-D
מי זה שיושב על שולחן עם ג'קט שחור? בהתחלה חשבתי שזה מארק רופאלו אבל לא נראה לי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי זה שיושב על שולחן עם ג'קט שחור? בהתחלה חשבתי שזה מארק רופאלו אבל לא נראה לי
נראה לי שזה ג'ימי פאלון. כי זה עשו את זה כחלק מהתוכנית שלו.
(עדיין הייתי שמח אם היה אפשר להחליף אותו עם מישהו רלוונטי יותר בעריכה)

Aranel Nenharma

Well-known member
איזה כיף שקתרין האן חזרה.
ובן היה כל כך חמוד באיך שהוא מתחנף לאנשים (כל הקטע עם ההורים של דונה) והנאום שהוא עשה בערב לפני החתונה. וזה שכשהוא שיכור הוא לא מצליח להגיד מילים מסוימות נכון (condifent).
ואז כמובן בבוקר של החתונה כשהוא מכריז בפני עיתונאים שהוא כן הולך לרוץ לבית הנבחרים (מה בית נבחרים, לזלי צודקת - הוא צריך להיות קיסר-סולטן של העולם)
אני ממש אוהבת את התמיכה הבריאה שיש אחד לשני בזוגיות הזו
קטע מעולה. אני מניח שהוא לא לוקח את המיקרוגל לכל מקום, אבל הוא ידע שדונה מתחתנת וזאת הזדמנות מעולה להבהיר שאף אחד לא יקבל עכשיו פופקורן :-D
אני רוצה להאמין שהוא מסתובב עם המקרו לכל מקום
וואלה זה רעיון לא רע. [אפריל מפיקה בתוכנית של ג'ואן]
למרות שהיא לא תהיה בוסית של עצמה וזה לא עבודה של אחד על אחד עם אנשים.
אבל עדיין
גם בעובדה שהיא מצאה בתור עוזרת לאנשים היא לא הבוסית של עצמה, אני מניחה שיש לה מישהי מעלה שדואגת לתקתק את הדברים. והיא לא באמת אומרת שם לאנשים מה לעשות אלא יותר מייעצת להם ונותנת להם מידע
מפיקה אצל ג'ואן נשמע לי הרבה יותר מתאים לה
קצת מוזר שלזלי פתאום מאוד בסדר עם הרעיון של לעבור לגור בוושינגטון. וזה לא נשמע כמו עבודה שתאפשר לה רק חצי מהזמן לגור שם.
מה קרה לפחד לעזוב את פאוני?
אם זה מקרב אותה לג'ון ביידן זה כבר משהו אחר
חוץ מזה יש גם פרד האפלי, הלורד האנגלי ההוא, וחברי להקת MouseRat (שאחד מהם הפך לרב)
כבר ציינתי שהייתי בכיף רואה סדרה על עלילות אנדי והלורד האנגלי הרחבי העולם
אבל בפרק הזה גילינו שגם ללזלי, רון, ובן היו פינות בתוכנית שלו ולא ברור לי איך היה להם זמן לזה בין עבודה וילדים.
זה במיוחד מגוחך כשחושבים על כך שבן עכשיו בקמפיין בחירות (קמפיין שבפרקים מסויימים לא מציינים)
זה באמת מגוחך.
אני גן לא חושבת שג'יין היתה מסכימה לבן לעשות את זה באמצע קמפיין
אז יש קטעים "רגילים" של הפרק שבהם ג'וני קרטה עושה דברים "רגילים", חלק מהזמן בתור ברט מאקלין.
אבל חלק הופך להיות שעת הוקרה לאנדי בהנחיית לזלי.
אהבתי שאיימי שיחקה את לזלי כשחקנית גרוע וכזו שלא טבעי לה להיות מול מצלמה
זה נחמד כשלזלי מציינת שהקטליסט לעלילה גדולה של הסדרה היה זה שאנדי נפל לבור ושבר את שני הרגליים שלו.
(אם כי לזלי כנראה בחוכמה לא מציינת שהוא היה אז חבר של אן שהפכה להיות החברה הכי טובה שלה)
ואז היא מתארת את ההתקדמות שלו בקריירה.
ולחשוב שהדמות של אנדי היתה אמורה להופיע רק בעונה הראשונה
*בIMDB חוץ מפרטי טריוויה יש גם Goofs שזה כולל כל מיני טעויות , בין היתר טעויות המשכיות כמו זאת:
When John Cena walks onto the Johnny Karate set, a small light-blond-haired boy wearing a red shirt is shown sitting between a girl wearing a blue shirt and a boy wearing a yellow shirt. A few seconds later, when the children are shown again, that child is missing and the space in the bench where he was sitting is empty.
רק שזאת נשמעת יותר כמו הקונספט לסרט מתח.
אני דמיינתי שאלו השלישייה של בן ולזלי
הפרק מלא כוכבים אורחים, רובם חוזרים, אבל אחד מיוחד שרואים לראשונה:
בתפקיד ראש העיר גאנדרסון ששמענו עליו הרבה לאורך העונות אבל אף פעם לא ראינו מככב ביל מאריי.
מה שמוזר לי זה שלחלוטין לא זכרתי שהוא הופיע בסדרה.
אבל גם בכלל לא זכרתי את ההפתעה הנהדרת שהייתה ההופעה החוזרת של פול ראד בתפקיד בובי ניופורט.
חוץ ממנו חזרו גם: רון השני, ז'אן ראלפיו, מונה ליסה, אבא שלהם, ג'ואן קלאמזו, שדרן הרדיו הדוש, את'ל ביברס ולוסי
וכן אחרי 3 פרקים שהוא לא היה גם מופיע שום טום.
בהחלט מרגישים שמתקרבים לסוף הסדרה
אז ראש העיר מת ובן צריך לבחור ראש עיר חדש (זמני רק לחודשיים עד שיהיו בחירות) ולכן הוא מראיין המון אנשים חשובים בעיר, אבל רובם לא מעוניינים.
בסוף אפריל משכנעת אותו שימנה את עצמו לראש עיר כי זה יהיה לו חוויה מתקנת לאסון שהיה הזמן שלו בתור ראש עיר בגיל 18.
אבל בסוף הוא מחליט שלא לעשות את זה ודי משום מקום ממנה את גארי.
קצת מוזר הקטע הזה שמנהל העיר צריך לבחור ראש עיר חדש ולא שהסגן ממטנה עד שיהיה בחירות
וגם נראה לי די לא איטיקה שמנהל העיר יהחר בעצמו
בעלילה נוספת רון מתאבל על הספר שלו שמת והוא אף פעם לא ממש דיבר איתו (וזה מה שהוא אהב)
דונה לוקחת אותה לספר שלה טייפון (גם דמות שחוזרת בפרק הזה) שאיכשהו באופן מוזר רון מחבב למרות שהוא מקשקש תוך כדי שהוא מספר.
זה כי הספר גם שונא אירופאים!!
חוץ מזה לזלי מודיע רשמית שהיא מתחילה בקרוב עבודה בוושינגטון ולכן הם יצטרכו לעזוב לשם לפחות חלקית. גם אפריל ואנדי עוזבים לשם. וחוץ מזה דונה מודיע שהיא ובעלה עוזבים לסיאטל (לא מציינים סיבה לזה)
דונה לא עוזבת כי שוק הנדל"ן בסיאטל טוב יותר?
דונה וג'ו בסיאטל 2023 - היא מתווכת נדל"ן סופר מצליחה והוא עדיין מורה מסור, היא לוקחת אותם להמון טיולים נפלאים במקומות בעולם כמו "קוריאה התיכונה" והוא מקטר שהפסיקו ללמד מתמטיקה בבתי ספר והיא בסוף מממנת עבורו תוכנית של חוגי העשרה לילדים (דרך הארגון שאפריל עובדת בו, וכמובן רואים שאפריל שם בהריון).
למרות שדונה היתה דמות משנית ודי ברקע בעונות הראשונות. יש לה המון התפתחות דמות.
קרייג ב-2019 שר במסעדה של טום ואז מתחתן עם טייפון ורון סוונסון הוא השושבין שלהם והם מזדקנים יחד באושר ועושר.
זה היה חמוד
אנדי ואפריל ב-2022 - אנדי מת לילדים ואפריל לא, אבל בסוף משתכנעת ויולדת בן ששמו ג'ק (פחות אהבתי אבל יאללה פסדר).
כן.... יש לי הרבה לומר על כך שבסוף אפריל הביאה ילדים. היה גם דיון די סוער על זה באינטנט כששודר.
אבל כמו שאמרת... יאללה פסדר
גם שם הוא שר גריז???
טום שהתחתן עם לוסי, ב-2019 הפך את המסעדה שלו לרשת מסעדות ואז התרסק בגלל הכלכלה/מיתון אבל אחרי כמה שנים כתב ספר בשם "כישלון, סיפור הצלחה אמריקאי" שהפך לרב מכר גדול.
די אהבתי את העלילה של טום. גם שם יש המון התפתחות.
בכי מגיע לו בעולם
[וכן לא נעלם מעיני אנשי השירות החשאי מאחורי לזלי ובן בלוויה, אבל אני יודעת מראש על זה].
יופי

בגרסה שראית לא היה את הקטע של שונה טוויט? אני יודעת שזה מופיע רק בגרסת הבמאי.
ז'אן-ראלפיו - 2022 - מזייף את מותו (לא בהצלחה רבה) בשביל לפתוח קזינו בטג'יקיסטאן אבל נחשף ומבטל את התוכנית.
השחקן בן שוורץ העלה תמונה שלו ליד הקבר בNew year:-D
רון סוונסון - 2022 - פורש מתפקידו כיו"ר החברה "בניה טובה מאוד בע"מ" אחרי הצלחה כלכלית ושני ילדים גדולים ומוצלחים עם דיאן, ומתייעץ עם לזלי מה לעשות הלאה, והיא הופכת אותו למנהל הפארק הלאומי של פאוני.
גם עלילה טובה.
אני שמחה בשביל רון. והכי חמוד היה שהוא בא ללזלי ואמר שפעם הוא לא שיתף אותה ברגשות שלו והוא לא מתכוון לעשות את זה שוב|מאוהב|
לזלי ובן - 2025 - בארוחת ערב אצל ג'ו ביידן (זה קצת מצחיק לצפות בזה ב-2022 כשהוא נשיא).
אולי המסיבה היתה בבית הלבן
יש להם ילדים בשם אוליבר ולזלי (אוליבר מתחבר עם הבת של לזלי ובן) והם חוזרים לפאוני.
:-D אן ולזלי מנוסת להראות שהן לא מאשרות את זה כדי שהםדווקא יתחברו
אפריל שוב בהריון.
אני עד היום לא הבנתי למה היא אומרת להיות כזה בשקט.
הרי את כבר מספרת לכולם אז למה?
מחליטים בסוף שלזלי תרוץ למושל וכמובן שנבחרת וב-2035 אחרי 2 כהונות ולפני "האתגר הבא" שלה, קוראים על שמה ספריה (אבוי)
not the f*** library
זה היה רמז, אבל לא דווקא ללזלי, גם בן יכל להיות נשיא
אני אוהבת את המסתורין סביב זה
8 שנים אחרי ועדיין אנשים מדברים על זה
אוקי, אני ראיתי את זה רק לפני כמה ימים, אז איך זה שאני בכלל לא זוכר את זה?
הקטעים של ג'אם ושונה מופיעים בגרסת הבמאי.
(ממש ממליצה על הקטע של שונה, אני ממש אהבתי, ואם אתם לא מכירים אז יש לכן שם הפתעה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי סדרה שבה הם עושים מסע מסביב לעולם ב80 יום
הקטעים של ג'אם ושונה מופיעים בגרסת הבמאי.
(ממש ממליצה על הקטע של שונה, אני ממש אהבתי, ואם אתם לא מכירים אז יש לכן שם הפתעה)
אני לא ידעתי שיש גרסת במאי.
למה אף אחד לא מספר לי את הדברים האלו?

אל תשכחי שיש לראות גם את פרק ספיישל הקורונה

מילי08

Well-known member
טום נהיה הסוכן של אנדי, כשהרשת (בניהול ההוא מסקראבס)
:-D :-D
אוקיי זה משהו שמאוד מתאים לי לעשות, אבל לפחות במקרה הזה אני באמת לא אשמה והאינטרנט מסכים איתי:
הם באמת דומים מאוד אבל דקס עדיין חתיך יותר מזאק.
אגב, לא חושבת שידעתי/ זכרתי שקריסטן בל נשואה לדקס שפרד
ג'ן חוזרת ומציע לבן להתמודד על תפקיד בבית הנבחרים. בן מתלבט אז לזלי מציע לו להתנהג ערב אחד כאילו הוא בחר להתמודד וערב שני כאילו הואבחר לא להתמודד.
יש מצב ששכחו מכל הסיפור הזה בפרקים הבאים? כי הרי בסוף ג'ן מציעה לבן את התפקיד השני ולא הגיוני שהיא תריץ אותו לשני תפקידים פרלמנטריים בו זמנית
סוף סוף מתקדמים עם העלילה שבן מתמודד לבית הנבחרים
אה אוקיי, שכחתי מזה
ואחרי שב"טעות" דונה שמה לטרישלט עם השם גרי כולם מחליטים לקורא לו מעכשיו גרי.
קטע מאוד יפה בין דונה ל(ואיזה כיף להגיד את זה) גרי. וגרי מרגיש מבורך כי סוף סוף קוראים לו בשמו האמיתי
אמנם היא השתתפה בצחוקים אבל היא תמיד היתה בעדו והראתה את זה
גריזל שהבינו מהטקסטים והשיחות של תושבי פאוני שהם כועסים על כך שהם מצוטטים להם לטקסטים ולשיחות, מארגנים להם קונצרט רוק חינם עם U2 וביונסה, בו ההושבה תהיה לפי רמת הכנסה והיסטוריה מינית... אבל "זו תהיה הפעם האחרונה שנצוטט לכם!"
:-D זה הצחיק אותי
עוד ניסיון לכיף (high five) עם רון מסתיים בטפיחות של לזלי על הבטן שלו. זה הולך ומחמיר...
טום מזמין את לוסי לחתונה של דונה יחד אבל בצורה מגושמת ואיומה.
היה שלב קצר באצצע הסדרה שטום היה יותר נסבל אבל זה עבר לו מהר ובגלל זה גם לא היה אכפת חי בכלל מכל מערכת היחסים שלו עם לוסי
אפריל נוסעת עם לזלי לוושנגטון ובזמן הזה רון, בן ואנדי מחפשים לאפריל עבודה בפאוני. משהו שיתאים לרישמת המשאלות שלה.
כאלה חמודים איך שאכפת להם
אני דווקא חושבת שהיה לה מתאים יותר להיות מפיקה בתוכנית של ג'ואן.
נכון! איזה רעיון מעולה. חבל שלא שאלו אותך
לזלי תומכת בה ומפגישה אותה עם ארגון שעוזר לאנשים למצוא עבודה, אפריל מתלהבת מהמקום הזה ומחליטה לעבוד שם. (כל זה בלי להתייעץ עם אנדי ועם המשמעות שהם יצטרכו לעבור לוושינגטון)
נכון, וגם טכנית זה לא תואם את רשימת הדרישות שלה אבל אולי בתוך תוכה היא הבינה שהיא התבגרה ומעניינים אותה דברים אחרים
הפרק הזה הציג בצורה יפה את הבעיות המגדריות שיש בעולם. במיוחד אהבתי ששאלו את לזלי מי נמצא עם הילדים ובן ציין שאותו אף פעם לא שאלו את זה.
|כן||כן|
וחייבת לציין את החלר האוהב עלי בפרק. ג'יין בראקלי
:-D היא מעולה
האמת שדי מעצבן אותי שהדברים האלו כאילו לא מספיק חכמים. למשל אני סומך על זה שאמזון שולחים לי על ספרים שמעניינים אותי. אבל הם גם שולחים לי על המון דברים שהם יודעים שלא מעניינים אותי. והם שולחים לי הרבה פעמים שוב ושוב פרסום על דברים שכבר החלטתי שאני לא רוצה.
אני יכולה לדבר עם חברי הבוטים למענך
לפרד האפלי יש תוכנית בית משפט שבה הוא השופט (וכל פעם שהוא אומר את זה מופיע מתחתיו כתובית שהוא לא באמת שופט.
:-D הצחיק אותי
*עוד קטע מצחיק זה שקרייג עכשיו גם נפגש עם הפסיכלוג ריצ'ארד נייגארד (שהיה בעבר הפסיכולוג שכריס היה נפגש איתו איזה 5 פעמים בשבוע) וכל פעם שהוא רוצה לצעוק הוא במקום זה אומר שלוש דברים טובים בחיים שלו (אנ זוכר כרגע רק את השיער של קרי ראסל)
:-D היו שם כאן מיני דברים מאוד אקראיים
זה קצת מוזר איך לזלי נלחמה להשיג את האדמה הזאת לפארק הלאומי במשך שישה פרקים ואז כאן פשוט מצליחה לעשות את זה בחמש דקות האחרונות (ומבחינת זמן סדרה בחמש ימים)
וואלה
זה שכשהוא שיכור הוא לא מצליח להגיד מילים מסוימות נכון (condifent).
אגב את דון משחק אחיו האמיתי של ניק אופרמן.
וואלה
היו את השניים במרתף, אלו שבעבר עבדו בAnimal Control, אז הבחור הלבן מהם נקרא האריס (גם הדמות וגם השחקן) והוא גם היה כותב ומפיק בתוכנית.
אז מסתבר שהוא מת 9 ימים לאחר שהפרק הזה שודר
:-0 אוי זה עצוב
יש מצב שבכלל לא הרגשתי את חסרונו
פתאום נזכרתי לבדוק בפתקים שלי וכתבתי על על פרק 5X07 שהצחיק אותי כשרון סיפר על השם הבודי שהוא פעם נתן לעצמו:
less. less vegetables :-D
וגם בפרק 8, החיוך של רון כשלזלי אמרה שהם צוות . הפרצופים שלו מעולים
מה הבעיה, בדיוק הלך להשתין...
חוץ ממנו חזרו גם: ז'אן ראלפיו, מונה ליסה,
ברצינות, אני כל כך אוהבת אותם! דמויות גאוניות. הייתי בכיף מחליפה את טום בשניהם
מקסים והכי הגיע לו
*מוזר לי מאוד שגם בפרק הזה בכלל לא ציינו את זה שבן נמצא בקמפיין לקונגרס. זה מרגיש כמו משהו שיהיה משמעותי בהקשר לשאלה אם הוא יהפוך את עצמו לראש עיר זמני.
אז לא טעיתי.. באמת ירדו מקו העלילה הזה פתאום
נראה לי שפספסתי את זה
כנ"ל
|כן||כן| בסוף קיבל את מה שמגיע לו
... on "alien gate": none of our players are aliens ...
ולפני "האתגר הבא" שלה, קוראים על שמה ספריה (אבוי)
:-D איך הם עשו שירות רע לספריות באשר הן...
ממליצה שוב לכולם לראות את הטיק. הלורד האנגלי הוא השחקן הראשי שם (נדמה לי בעצם)
למרות שדונה היתה דמות משנית ודי ברקע בעונות הראשונות. יש לה המון התפתחות דמות.
|כן| וטוב שכך
בגרסה שראית לא היה את הקטע של שונה טוויט? אני יודעת שזה מופיע רק בגרסת הבמאי.
גם אני לא ראיתי... מה היה איתה?
כנ"ל

Aranel Nenharma

Well-known member
לא הצלחתי למצוא רק את הקטע הזה, זה הכי קרוב שמצאתי
כמו מילי גם אצלי הדודים מאכזבים בקטע הזה;-(
הם באמת דומים מאוד אבל דקס עדיין חתיך יותר מזאק.
אגב, לא חושבת שידעתי/ זכרתי שקריסטן בל נשואה לדקס שפרד
ולהתחשב בעובדה שדקס לא כזה חתיך אז זה לא אומר דברים טובים על זאק.
וכן הם נשואים והם בין הזוגות ההולוודים הכי אהובים עלי.
יש מצב ששכחו מכל הסיפור הזה בפרקים הבאים? כי הרי בסוף ג'ן מציעה לבן את התפקיד השני ולא הגיוני שהיא תריץ אותו לשני תפקידים פרלמנטריים בו זמנית
ההצעה לתפקיד הראשון לבית הנבחרים זה ב2017, ההצעה לתפקיד השני להיות מושל (זה שהציעו גם ללזי) זה ב2025.
נכון, וגם טכנית זה לא תואם את רשימת הדרישות שלה אבל אולי בתוך תוכה היא הבינה שהיא התבגרה ומעניינים אותה דברים אחרים
זה קצת מטריף אותי, שזה לא מתאים לרשימת המשאלות שלה.
אני עדיין מחזיקה בדעתי שהיא הייתה צרכיה להיות מפיקה של ג'ואן
נכון! איזה רעיון מעולה. חבל שלא שאלו אותך
בדיוק!

מילי08

Well-known member
לא הצלחתי למצוא רק את הקטע הזה, זה הכי קרוב שמצאתי
תודה אבל הפסקתי באמצע. זה בעיקר הצליח לבלבל אותי... דיבור מהיר תוך כדי סצינוץ שאני מנסה להיזכר מאיפה הן...
טוב לדעת שאני לא היחידה
ולהתחשב בעובדה שדקס לא כזה חתיך אז זה לא אומר דברים טובים על זאק.
חחח, ממש. אבל זאק חמוד
ההצעה לתפקיד הראשון לבית הנבחרים זה ב2017, ההצעה לתפקיד השני להיות מושל (זה שהציעו גם ללזי) זה ב2025.
אוקיי, נראה לי שבשלב מסוים הלכתי לאיבוד עם התאריכים שלהם
אני עדיין מחזיקה בדעתי שהיא הייתה צרכיה להיות מפיקה של ג'ואן
את ממש צודקת!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב לדעת שאני לא היחידה
לי עדיין י את הקלטת שהדודים שלחו לי לפני שנתיים.
אבל אני גם בדקתי עכשיו ועדיין יש להם קלטת שהם יכולים לשלוח לכל האחיינים המעוניינים.
שימו לב שהם קוראים לזה פרק s07e00
ואם עדיין יש בעיה אז תכתבו לי מסר פרטי

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל אני גם בדקתי עכשיו ועדיין יש להם קלטת שהם יכולים לשלוח לכל האחיינים המעוניינים.
it's a galentine's day miracle!!!!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מעולה. אז כפי שקבענו (איפשהו, אני לא הצלחתי למצאו איפה)
נעשה היום צפייה מרוכזת בפרק הקורונה לכבוד גאלנטיינז דיי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הופעות של הרבה כוכבים אורחים כמו ג'ואן קלמזו, ז'אן ראלפיו, פרד האפלי, ג'רמי ג'אם, דניס פיינשטין, הדמות של פול ראד, תמי2 (שכמובן נתפסה אצל רון כי בגלל שהשחקנים נשואים אז יכלו לצלם אותם יחד).
אבל הכי מיוחד זה שלראשונה היה פתיח שכלל גם את כריס ואן וגם את גארי ודונה.

דברים נחמדים אחרים:
כמובן גארי עם הפילטרים המצחיקים
אנדי נעול במרתף או משהו כבר יומיים
בן כותב תסריט לסרט פליימיישן שיתרחש בעולם של Cones of Dunshire
לזלי מצטרפת לועדות חשובות שהיא עצמה הקימה

אבל דבר אחר שלא ציפיתי לו זה תחושת הנוסטלגיה לתקופה של הסגר הגדול הראשון - זה שהתחיל באמצע מרץ ונמשך כל אפריל והכיל בערך את כל העולם.
אנחנו כמעט באניברסרי של שנתיים לאותו סגר תחילת קורונה.
דיברו שם על כל הדברים החשובים - איך אנשים הרגישו שהם יוצאים מדעתם, איך זמן הרגיש חסר משמעות, הטירוף של לימוד ביתי, ההערכה לעובדי רפואה, החוסר ידע כמה זמן זה ימשך. (אולי לא מחר, אולי לא בעוד 100 שנים)

Aranel Nenharma

Well-known member
ואווו כמה דברים
וכשראיתי את זה ב2020 אחרי שלא ראיתי את הסדרה מזמן זה בכלל העלה בי הרבה זכרונות
זה מתחיל עם הגבר הכי סקסי - בובי נויפורט שלא מודע למצב בעולם :-D ולובש פוטר של לזלי למועצה 2012, שזה מצחיק כי קראתי שההפקה שלחה לשחקנים את הפרופס הנחוצים, אבל פול ראד הפתיע אותם שמסתבר היה לו את הפוטר הזה מימיו בצילומי הסדרה.
הם כמובן עושים שיחות זום, אבל בעולם של פארקס זה לא זום אלא ממשק של גריזלי. ויש שם שיטת נקודות שדונה קיבלה מעמד עליון וזהב וגרי יש לו מינוס נקודות:-D
בן שוב משתגע ומתחיל לעשות שילוב של סרט סטופ מושן והמשחק הזה שלו, והוא לובש את החולצה של הלהקה שהוא אוהב. וללזלי יש ברקע את התמונה מהחתונה שלהם|מאוהב|
הופעות של הרבה כוכבים אורחים כמו ג'ואן קלמזו, ז'אן ראלפיו, פרד האפלי, ג'רמי ג'אם, דניס פיינשטין, הדמות של פול ראד, תמי2 (שכמובן נתפסה אצל רון כי בגלל שהשחקנים נשואים אז יכלו לצלם אותם יחד).
איזה כיף היה לראות את כולם. והקטע עם ניק ומייגן היה מעולה ואדיר.
* וכריס קרא לאן אישתי, האם זה אומר שהם התחתנו? דווקא אהבתי את הקטע הזה הם לא נשואים וחיים ביחד כזוג
אבל הכי מיוחד זה שלראשונה היה פתיח שכלל גם את כריס ואן וגם את גארי ודונה.
נכון, זה היה באמת מרגש.
כמובן גארי עם הפילטרים המצחיקים
ולחשוב שזה ראש העיר|פנים|
אנדי נעול במרתף או משהו כבר יומיים
הם מצאו דרכים די מקוריות להסביר למה הזוגות לא באותו חדר בבית.
בן כותב תסריט לסרט פליימיישן שיתרחש בעולם של Cones of Dunshire
לזלי מצטרפת לועדות חשובות שהיא עצמה הקימה
מעולה
אבל דבר אחר שלא ציפיתי לו זה תחושת הנוסטלגיה לתקופה של הסגר הגדול הראשון - זה שהתחיל באמצע מרץ ונמשך כל אפריל והכיל בערך את כל העולם.
אנחנו כמעט באניברסרי של שנתיים לאותו סגר תחילת קורונה.
דיברו שם על כל הדברים החשובים - איך אנשים הרגישו שהם יוצאים מדעתם, איך זמן הרגיש חסר משמעות, הטירוף של לימוד ביתי, ההערכה לעובדי רפואה, החוסר ידע כמה זמן זה ימשך. (אולי לא מחר, אולי לא בעוד 100 שנים)
זה באת העלה נוסטלגיה לתקופה הזו ובעיקר לאי וודאות.
היה די מגניב שיצאו מלא סרטונים וספיישלים מיוחדים כאלו ובכללי הרגיש שכל העולם מאוחד.
אני אוהבת את הקטע הזה ששחקנים ניסו לעשות מאמץ להפוך את הבית שלהם לתפאורה מתאימה לדמות שלהם (כמו אפריל והתלבושת והתופים:-D)
והצילום הגרוע והאיפור שברור שהשחקנים עשו לעצמם.

אני חושבת שמכל הספיישלים של הקורונה את זה של פארקס הכי אהבתי.
ולפחות אנחנו יודעים שעד 2025 המסיבות יחזרו כבר ונפגוש את לזלי ובן במסיבה בבית של ביידן
* מה שמזכיר שג'אם עקרונית אמור להיות בקליפורניה שף במסעדה אסייתי ב2020|תוהה|

מילי08

Well-known member
יש את הקישור אבל הוא לא עובד. אני אבדוק שוב ואכתוב לך

Aranel Nenharma

Well-known member
תראו כבר את פרק הספיישל קורונה!!!!!!

אני עוד מעט מתחילה שוב צפייה חוזרת ובטח אסיים לפניכם

למעלה