מחיקת השרשור

obshar

New member
לבאר שבע אוהבת חיות

אין מכלאה, אין תקציבים ואין ווטרינר. ואם כל הכבוד שיש לי לעמותה ויש לי באמת הרבה כבוד ואני גם מתנדבת של העמותה, הם ממש לא ערוכים לטפל בבעלי חיים נטושים בדרום וזאת גם לא האג'נדה שלהם. המקרה שתיארתי גם קרה לפני שהעמותה הייתה קיימת. מישהו מוצא כלב? אם הייתי לוקחת כל כלב שמסתובב ברחובות העיר, הייתי אוספת כמה מאות כל שבוע. זה לא ריאלי למצוא להם בתים, נכון?

obshar

New member
אם הם צב"ח ישראל

משמע שהמדיניות שלהם מייצגת את כל הצב"חים בארץ? איך זה בדיוק עובד?

the robster

New member
לא. בשום אופן.

אין קשר לאף עמותה אחרת, "צער בעלי חיים ת"א" הם בעלי מדיניות שונה מכל עמותה אחרת בארץ. לכן הם מנודים, ובצדק. הרבה אנשים טועים ולכן חשוב ללמד אותם.

obshar

New member
קצת סדר והיגיון...

אני חדשה פה בפורום ולכן לא נתקלתי בדיונים האלו פה בעבר. אני יכולה להבין את שני הצדדים, כמובן שעצוב וחורה לאוהבי חיות שממתים כמויות בלתי נתפסות של כלבים וחתולים בריאים. מצד שני גם העמותות והצב"חים למיניהם אינם יכולים להתמודד עם כמות החיות שמגיע אליהם. אז טוב ויפה מצד אוהבי החיות לבוא ולדרוש סוף להרג, ומצד שני גם מאוד לא פרקטי לבוא לאנשים פרטיים או לעמותות קטנות ומקומיות בקריאה לתקן את המצב. הרי אין ספק ד"ר שאין לאנשים פה פיתרון דיור לכל הכלבים, אז למה להציע דברים שכאלו? זה נשמע מעט כמו פרובוקציה. יש מספיק מדינות בעולם בהן לא קימת בעיית חיות נטושות, או לפחות התופעה בעלת מימדים קטנים הרבה יותר. אפשר לבוא ולבחון את פעילות SPCA ברחבי העולם וללמוד. מין הסתם הבעייה היא ברמת החוק ואכיפתו וההתערבות הממשלתית. דוגמה לפיתרונות יפים ולא פרקטים כרגע- בארץ שטחים פתוחים רבים ולא מיושבים באזורי הספר, למה לא להקים חוות לחיות שאינן בנות אימוץ? בתמיכה ממשלתית כמובן? וזאת לאחר מבצעי סירוס ועיקור המוניים? להגדיל בצורה משמעותית את "כמות המיטות" בעמותות והצב"חים הקיימים? הכעס לא צריך להיות מופנה לאגודות ועמותו אלא כלפי המדיניות הממשלתית ואוזלת היד של רשויות החוק אל מול האכיפה. אולי לאגד כוחות יהיה יותר יעיל מאשר התכתשויות והתנצחויות? הרי הנ"ל לא מביאות לשום שינוי... דוגמה קטנה ומקבילה- כאשר טיילתי בוויאטנם, דיברתי עם אחת המקומויות שסיפרה כי פעם הייתה מגפת כלבת ואנשים רבים מתו מהמחלה. הפיתרון היחיד שעזר היה מבצעי חיסון המוניים של הממשלה. כלומר התערבות הממשל (מדינה קומוניסטית או לא?).

ציפציף1

New member
זה נבלה=הנוטשים וזה טריפה=צב"ח

עמותה/אגודה שחרטה על דיגלה את המושג "צער בעלי חיים", לא אמורה להרוג/לרצוח/לקטול/להשמיד בעלי חיים. מדיניותה האכזרית מביישת את השם "צער בעלי חיים" כבר כתבתי בעבר ששמה צריך להתעברת ל"מוות לבעלי חיים" אין שם תואר אשר יתאם להם יותר מהשם הזה. הם לא חייבים לאסוף אל קרבם את כל החיות אשר מובאות אליהם (הבחירה והברירה בידיהם) וגם עצם הצהרתם כי סופם של בעלי החיים אצלהם הוא דין מוות לא נותן להם לגיטימציה להרוג את החיות, ואם החליטו בסופו של דבר לאסוף אליהם את בעלי החיים הם מחוייבים להם בחיים ולא במוות, בעיני, החיות בצב"ח הם אותם עסקנים ועוסקים אשר פועלים בצער בעלי חיים ולא ההולכים על 4. תמיד נתונה להם הרשות לסרב לקבל אל קרבם חיות נוספות ובכך ימנע מאותן החיות מוות בטוח. במדינה כמו שלנו צריכות לקום עמותות אשר עוסקות במתן חיים ולא בקטילתם, אולי אם צב"ח תפסיק את פעילותה "המבורכת" של איסוף אותם בעלי החיים יאלץ את המדינה להקים ארגונים/עמותות/אגודות אשר ידאגו באמת לבעלי החיים. לדעתי אין לצב"ח כל זכות קיום במתכונתה הנוכחית ובמדיניותה, זו עמותה אשר אמורה היתה כבר לחלוף מן העולם. ובקשר לנוטשים למיניהם, אינם שונים הם מצב"ח במעשיהם ובמתן הרשות לצב"ח להרוג את בעלי החיים שהאמינו בהם אהבו אותם ונתנו בם את אמונם. ושאף אחד מכם פה לא ינסה להטיף לי מוסר על דברי כי מי שמכיר אותי יודע היטב כמה בעלי חיים מגדלת אני לבד בקושי מתמיד אבל אף פעם אף פעם לא הורגת אותם.

אני לא מבינה משהו..שאלה לגדי ויטנר:

" אותם 75% : גורים בני יומם, פצועים קשה, בעיות התנהגות קשות, מבוגרים מגיל- 8 ומעלה, חולים מאוד" איך זה שבמדיניות המתות חסד כמו אצלכם,לא גאלו אותם מיייסוריהם כבר? אולי כדאי לעשות את זה ,במקום להמית כלבים בריאים?

A k a s h a

New member
כשיגיע היום - אינשאללה בעזרת השם

שאפשר יהיה להרדים "רק" את הגורים בני יומם, פצועים קשה וכו' ומצב הכלבים הנטושים בארץ יהיה "הגיוני" (מילה מוזרה אבל מילא) יעשו זאת. כרגע המצב הוא שיש כלבים נטושים מעל לכל דמיון
והפתרון לשכן את אותם כלבים בריאים ו"ברי אימוץ" בעוד ועוד ועוד ועוד כלובים הוא לאו דווקא כזה פתרון הומני.

b0redavid

New member
מה שבטוח שאדון צחי נבו מצא את מקומו

אני בטוח שמי שמכיר אותו (והיה לי את ה"עונג" לדבר עם האיש פנים מול פנים) ואת צב"ח ת"א, יסכים איתי.

goolo123

New member
ככה זה כשצריך להתפרנס...ואף אחד

אחר לא מקבל אותך לעבודה....בצב"ח ת"א אתה לא צריך להצטיין בוטרינרייה...

לה פטיט

New member
כול הנראה עד אשר מישהו מבין

הכותבים בפורום לא יקבל תביעה על לשון הרע השטויות על צב"ח ת"א ימשיכו להתפרסם.

לה פטיט

New member
למי שיש כסף מיותר ורוצה שבית משפט

יחיב אותו לשלם לצב"ח ת"א בגין הוצאת לשון הרע שימשיך לכתוב את הדברים שטויות ושקרים על צב"ח ת"א. נראה מי מסוגל להתמודד איתם בבית משפט!

נטלי אם

New member
שלום לך

איום באינטרנט "בקרוב אצלך" "יוגשו תביעות" היא עבירה פלילית לעומת זאת אמירת אמת איננה לשון הרע, ציון מעשיהם של צער בעלי חיים ת"א הינה בגדר אמת דיברתי נ.ב- חיפוש תומכים בפורומים אחרים אינה מחמיאה לך

A k a s h a

New member
התייחסתי לשרשור ספציפי שנמצא

בעמוד הנוכחי (לפחות כרגע) שבו הגברת הנכבדה משמיצה אדם שהיא אפילו לא מכירה. לא מאיימת, רק מציינת שאם היא תמשיך כך, היא תמצא את עצמה תחת תביעה. לא שלי, של אדם יותר עצבני ונחוש ממני (לא מדברת על מישהו ספציפי).

למעלה