מחיקת השרשור

yossef f

New member
מחיקת השרשור

הוא שירות דוב לכלל הכלבים ובע"ח אשר הפורום הזה מתיימר לייצג. אני חושב שנמנע כאן דיון אמיתי בבעיות עקרוניות אשר עולות מתוקף מעורבותו והשפעתו של נבו. האיש ופעולות העמותה שנויים במחלוקת,ומוטלת עליכם החובה לאפשר לנו לציין זאת ולשאול שאלות. צריך היה להעדיף דיון אשר הופך לעיתים ללא תרבותי בבעיות קשות על פני שיחות הסלון שמנוהלות כאן. אתם מוזמנים לקרוא את רבי השיח שמנהל האיש עם עצמו מעל דפי הפורומים,את העלבונות שהוא מטיח באחרים,למה אז לא נמחקים שרשורים או נחסמים דוקטורים? העדפתי לכתוב הודעה על פני מסר מפני שתרבות סתימת הפיות מתפשטת בכל הפורומים והיא סלקטיבית,ואני מצפה לא להימחק ולא להיחסם.
 
מי מוכן ללכת ע-כ-ש-י-ו לצב"ח ת"א?

ממש בשעה זו הורגים שם עשרות כלבים וחתולים. בעוד שעה מעכשיו תגיע משאית הזבל של העיריה ותיקח אותם מה"צפרדע" הירוק ותשליך את גופותיהם למזבלת חיריה. ומי שלא יכול לגשת עכשיו, גם ביום שלישי וגם ביום חמישי זה יקרה, בשעה הזו. ואחרי שתראו את מכונת ההשמדה בפעולה ואת עשרות הגופות הטריות של כלבים וחתולים צעירים ובריאים שנשמו לפני רגע, נראה אתכם חוזרים הנה לפורום ומהללים מישהו מצב"ח ת"א.
 

ניל´´י

New member
הנה אני מהללת....

כל זמן שאין פתרון אלטרנטיבי אחר, אין ברירה אלא להמית עודפי כלבים. ענת את יודעת היטב לשלוח את חרצובות לשונך... אולם עדיין לא ראיתי אותך קמה ונותנת פתרון חלופי אחר. על פניו נראה כי את נהנת להשתלח בצבח - ישראל.
 

לה פטיט

New member
את צודקת! לפני מספר שבועות

דובר צב"ח שאל על פתרונות . גם לך גברת רפואה לא היה פיתרון.
 
תפקידם להציל ולעזור, לא להרוג!

אגודה למען בעלי-חיים שנותנת "מקלט והגנה לכל בעלי-החיים" (כלשון צב"ח ת"א) מחוייבת להציל ולהגן על בעלי-חיים ולא להרוג אותם! רשויות הורגות. אגודות למען בעלי-חיים מצוות להגן ולהציל ולא להרוג. מתי תבינו זאת? מתי תפסיקו לשתף פעולה עם ארגון רצחני שמתחזה להומני?
 

ניל´´י

New member
ענת, הוא אינו מתימר להגן על כל

החיות שבאות בשערו, בהחלט מוסבר לאנשים הנוטשים כי הכלב/ה שלהם יומת, זאת הבחירה של בעלי הכלבים הנוטשים!!! אז אנא את כל האנרגיה שלך הפני לכל אותם נוטשים ולא לצבח ישראל... ועדיין לא שמעתי ממך מילה אחת על פתרון אחר.... התחושה שלי שלדבר איתך זה כמו לדבר אל שלושת הקופים: לא רואה, לא שומע ולא מדבר...
 

lilithmm

New member
ועוד איך להגן על כל החיות שבאות בשע

בשערו כנראה ששכחת שהרדמה הומאנית עדיפה בכל מקרה על מוות ברחובות, מחלות רעב דריסה התעללות ועוד.
 

shima

New member
יתכן שעדיפה,

ויתכן שלא. בכל אופן האשמים במצב הם האנשים שנטשו את בעל החיים לגורלו האכזר ולא מי שמבצע. תפקיד צער בעלי חיים הוא להודיע באופן ברור ומפורש שיש סיכוי גדול שירדימו את החיה המובאת אליהם, והשיקול המוסרי צריך להיות של הנוטש.
 

ניל´´י

New member
בדיוק זה מה שאני אומרת...

שנמאס לי להיות המצפון של אותם נוטשים... הם חושבים שהבאת כלב במקרה הטוב לעמותה או במקרה הפחות טוב למצוא אותו בבוקר קשור לגדר העמותה או במקה הנורא מכל לנטוש אותו במושבים/קיבוצים והכלב רץ אחרי המכונית ולבסוף נדרס על ידי מכונית אחרת... השבוע היו שלושה כלבים מרוחים בכביש היציאה של המושבים שלנו... כולם היו רבגזעיים בגודל בינוני.... מה שנותר לי לעשות זה להכניס אותם לשק אשפה "איזבל" ולזרוק לצפרדע... הלואי והיה בארץ חוק בעל שיניים....
 

klaris

New member
עדיפה למי? מי את שתחליטי מה

עדיף בשבילהם? לפחות ברחוב יש להם סיכוי לשרד ושאולי מישהו ימצא ויאמץ אותם, איזה סיכוי יש להם בצב"ח ת"א?
 

kkina

New member
הסיכויים הטובים יותר שלהם ברחוב

הם למות ביסורים
 

klaris

New member
ואת החלטת את כי?

וכמה את חושבת הם נהנים מלמות בהרדמה? אני לא חושבת שלילו, סודוקו, ועוד רשימה של כלבים שמצאתי להם בית יסכימו איתך שטוב היה אם צחי נבו חבריו היו מוצאים אותם לפני.
 
למעלה