מזל טוב לתמיר של מירית
|שמש

מזל טוב לתמיר של מירית../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif|שמש

ילדון מקסים, הנה חלפה לה עוד שנה ואתה כבר בן שנתיים
מתרוצץ לכל עבר מקפיץ את ליבה של אמא מעלה מטה מקשקש ומלהג מלטף ומחבק שיהיו לך עוד הרבה הרבה שנים של בריאות, אושר, אהבה, קסם והנאה. ולאמא מירית, שכל יום נהנית יותר ויותר מהאוצר שלה - שלא יגמר לעולם! אוהבים שדוניהו ואמא שלו.

זואי11

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif מזל טוב לאוצר הקטן ../images/Emo70.gif

מאחלת לך עוד המון המון שנים של אושר ובריאות עם אמא מירית. הקסמת את כולנו בפגישתנו האחרונה. תמשיך להיות מתוק כל כך.
מהפושטקית ומאמא שלה

TOVA22

New member
מזל טוב לתמיר

המון המון מזל טוב לתמיר ולאמא שלו. שיהיו עוד המון שנים של בריאות ואושר ! (והפפושים מוסרים גם את אהבתם ומחכים לפגישה הבאה)

אור רון

New member
../images/Emo49.gif לתמיר המתוק ../images/Emo65.gif

מזל טוב לאוצר המתוק של מירית! שתמשיך לצמוח ולגדול ולהתפתח ולשמח את אמא שלך!!! שיהיו לכם עוד המון המון המון שנים של יחד ואהבה וכיף ושמחה!!!

../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo47.gif../images/Emo25.gif

הרבה
אושר ובריאות הנאה שימחה

../images/Emo49.gif לתמיר ולאמא שלו../images/Emo151.gif../images/Emo77.gif

הרבה שנים של אושר צרוף יחדיו ורק רק בריאות

תומילי

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gifמזל טוב../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

tipid

New member
../images/Emo49.gifליום הולדת של תמיר של מירית|נ

הרבה הרבה נחת בריאות אושר והצלחה!

dafi1

New member
יומולדת שמח לתמיר../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo85.gif

tipid

New member
../images/Emo141.gifברכת שבוע טוב ומבורך!

על אף האירוע המחריד בירושלים היום בפרוס השבוע החדש שבא עלינו לטובה אני רוצה לאחל לכל בית ישראל באשר הוא שבוע מלא שקט ושלווה בטחון בריאות אחווה ועזרה לזולת תמר.

iyellit

New member
מזל טוב לתמיר ולמירית ../images/Emo140.gif../images/Emo77.gif|בלון

../images/Emo65.gif מזל טוב לתמיר ולמירית !

מאחלת לכם עוד הרבה הרבה שנים טובות, בריאות ומאושרות. תמיר כבר בן שנתיים, ואני לא יכולה להתאפק מלהוסיף פרק קטן לפינת הנוסטלגיה: מבין חברות הפורום הפעילות היום, הראשונות שפגשתי פנים אל פנים היו מירית ועמית. נפגשנו בחודש מאי לפני כמעט שנתיים. אני הייתי בחודש השביעי, ומירית היתה לגמרי מעשית - אמא "ותיקה" (כך היא לפחות נראתה אז בעיני...) לתינוק בן חודשיים וחצי. תמיר כאמור בן שנתיים, מתן כבר "חצה" את השנה וחצי. לעמית, שלאותו מפגש הגיעה עם פרא, נולדו דבק ונזק, ומירית ואני חושבות על מספר 2. כל זה בפחות משנתיים. מירית ותמיר - מתן ואני שולחים לכם חיבוקים ונשיקות, ומקווים להיות ביחד גם בשנים הבאות.

noa37

New member
מזל טוב לתמיר ! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif

למעלה