מזל טוב לפורום השיחות

מזל טוב לפורום!

וכדברי הסדרה הדגולה והשולטת בעולם זהו-זה: סיפורים לשעת לילה מיותרה מואואואואואואואואואואו

תלתלית

New member
מזל טוב לשני אנשים שאני

כל כך אוהבת. נראה לי שאהיה פה הרבה אל תוך הלילה....

tairon

New member
../images/Emo141.gifתלתל.........

שמייח שאת פה.. תודה על המחמאות והאיחולים

טאKילה

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב חוצי&טאי../images/Emo65.gif

איזה כייף,שיש מקום כזה לפטפטת כל הלילה. ממ סה נראה שצריך להיות ממש שיחות טאי תתחפש מהר ליוסי סאיאס. ואת חוצנית מהר לתחפשת לגקונט, סהם נותנים רעיונות ..ושיחות לילה דחוף חח טוב דיברתי שטויות יותר מהגובה שלי,זה בגלל שרק התעוררתי עכשיו. רק לאחל בהצלחה אני מאמינה שיהיה כאן פורום פורה וכייפי. סה צריך להודיע לכל החנש"ם. חג שמח..

טאקי סליייייייייייייייייייייייייייי

איזה כייף שאת פה תודההה אוהבת אותך

סה ברור לי..../images/Emo3.gif

סה אני יודעת סה את מינהלת סה יודעת לסוחח בלילה סה בדודי סינה סלנו. סה יוצא לפעמים סיחות מיוחדות גם סיחות בידורית כסה סלא לסעממת לי. מינהלת סלי מותר למרוח לך מיסחית או סה את עחסיו מינהלת כסוחה עם סוט? חחחחחחחחחחחחחחחחח סה אני לא מיפחדת ממך בכלט..אני סובבה ובורחת.

חחחחחחחח טאקוש

תיזהרי עם המיסחית עם אני מתגלצ´ת סה לא יכולה לעבודת מואההההההההההההה

Mוניk

New member
../images/Emo57.gifחוצי&טאי ../images/Emo57.gifבהצלחה

טאירון וחוצנית! ההודעה הזו מופנית אל שנייכם בלבד. תגידו! עכסיו יס פורום לתוך הלילה ויס פורום לתוך היום ויס פורום לצהריים ויס פורום לבוקר אז מתי אני יוסונת מתי אני מוססת מתי אני מסדיינת ומה עם האופס והפוס ומה עם הנינוקת סלי פה אני אספר עוד.. בכייף זה טוב עוד פורום לילי בהצלחה ממושים אוהבת אתכם (אז הינה אני אצרף תמונה שלי יש אישור מג´קוב)
מוניק

Mוניקקקקק../images/Emo24.gif

היי חמודה, תודה על הברכות חחחחחחחח יש כל מיני פורומים, תמיד היו סה חנסית סלי, אבל מה מהיום את פו!!
והתמונית??? יו את חתיכונית סלנווווווווווו אפסר לתחיל איתך? סה סקוב לא חייב לדעת.....

Mוניk

New member
חחחחח חוצי סה תמונית באיסור חתום

זהו אני רק פהההההההה נקודה סה פורום מתאים לי התמונית מע מע אופו מערי3ים מהמין הסני וי וי הלכה על ס´קוב סה נתן לי איסורית לתמונית זהו סקוב אין דרך חזרה חוצי מואהההההההההה מוניק

אוגי פה

New member
מזל טוב ובהצלחההההההה

שיהיה בהצלחה !!!!!!!!!!!!!! והנה בדיחה טובה לפתיחה !!!!!!! לרגל הבחירות באהבה דוד לוי ואשתו יוצאים לחופשה בבית הלבן . אשתו של דוד לוי אומרת לו לשאול את ביל קלינטון למה הבית הלבן לא לבן . דוד לוי הולך לקלינטון ושואל \ מודיע לו : " אתה יודע שהבית הלבן לא לבן " . אז קלינטון אומר לו : " יס איי דו " . דוד לוי חוזר לאשתו ואומר לה : " זה בסדר , יסיידו " . פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אוגי פה

יונית38

New member
גם אני אוהבת את שני ../images/Emo24.gifמנהלי

הפורום האלה, מאחלת לכם המון הצלחה ואני מאמינה שאתם תנהלו כאן את הפורום בכיף גדול . אני כאן, איזו שאלה. אוהבת יונית

למעלה