מורני היקרה!!!!!

מורני היקרה!!!!!

לגבי התגובה שלך מאתמול... האם בזה שאת שוביניסטית מוצהרת.. בעוד שהבנתי ממך שזה נאמר בשיא הרצינות.. האם יש לך על מה להתוודות באמת? האם את גבר? ואם את לא... למה מקומה של האישה במטבח או במיטה לסירוגין? אני דתיה ואני לא חושבת ככה... לדעתך זה בעיה? אני אשמח לשוחח בנושא...כי לי יש בעיה דוקא עם היחס לאישה ביהדות... בעסה שאין לי את האי סי קיו שלך... את בטח מפוצצת שם...אז ... תעני בכל אופן...

מורני !

New member
יעל

זה נאמר ברצינות. אני חושבת שכל אחת צריכה ללכת אחרי ליבה... אבל בחורה שקמה שבשש בבוקר כדי להכין אוכל לילדים לצהריים, להכין להם אוכל לבי``ס, להעיר אותם וכו`, ואז בשמונה בבוקר עד שבע בערב היא בעבודה... ואח``כ באה לטפל בילדים ולהגיש להם ארוחת ערב, להעביר איתם זמן איכות, וזה עוד בכלל בלי להתייחס לבעל... אז? כמה זמן היא תחזיק ככה? נכון יש נשים שמפתחות קריירה כי זה סוג החיים שמתאים להם.. האם במקביל הן יכולות להקים משפחה? סביר להניח. איך תיראה המשפחה הזו? .. אין לי שמץ... אז אני מראש חוסכת לי את כל השטויות האלו. אני נשארת בבית עם הילדים. לא מתכוונת לשחוק את עצמי בגיל 35 עם 5 ילדים ועבודה קשה ... זה מתכון בטוח לחיים מלאי מריריות... (ונאסטי אל תדאגי... עד גיל 42 אני אעשה עוד 2...).. וכן אני יודעת שהבעל פה בכלל לא במשוואה... אבל את יודעת עם מי תתחתני? לא. גם אני לא. אז ... זה לא קשור לבעל.. זה מה שאת מביאה לנישואין, לבית. כמובן... שאם יהיה לך בעל שיגיד לך 2 ילדים.. עדיין תוכלי לעשות אחלה קריירה... במיוחד עם הבעל תומך ועוזר וכל הבלה בלה הזה שקורא רק בספרים... אני אישית הדברים שאני הכי אוהבת לעשות זה לבשל ולנקות. זה גם די מסתדר עם התיאוריה שלי... (האמת שלפני זמן מה באיזה פורום אחר כתבתי הודעה על שובניזם.... ופשוט העיפו אותי מהפורום.. :)) זה שאת דתייה מה אומר? שאת חייבת לחשוב בצורה זו או אחרת? למה זה? כי זה החינוך..? את לא רוצה שאני אתחיל להגיד לך את דעותיי על כל הבולשיט הזה... (פה אני מסכימה ביותר עם שווארמה... על אף ששניינו ממקומות אחרים לחלוטין...). ואיך החלטת בדיוק שאי סי שלי מפוצץ? יום טוב יעל..

למעלה