מוניטור צירים- מאיזה שבוע?

בשמירה

New member
מוניטור צירים- מאיזה שבוע?

אני בשבוע 18 ומניסיון של הריונות קודמים, אני כבר מרגישה צירים. מאיזה שבוע אפשר לראות במוניטור צירים?

shoosh101

New member
זה מאוד תלוי,

לפעמים סביב שבוע 20 כבר רואים משהו, לפעמים גם בשבוע 25 מפספסים... אני חושבת שאם את מרגישה שיש, זו האינדיקציה הכי טובה בשלב זה, גם אם המוניטור לא יראה כלום.

לר בלא יראו צירים

לפני שבוע 26-27 אבל זה תלוי במיומנות של מי ששם את המוניטור ובמבנ של האשה _ככל שיותר רזה יש יותר סיכוי). מוניטור ללא צירים בשבועות שלפני 26-27 לא אומר שאין צירים בשבוע כזה מתייחסים יותר לדיווח של האשה בטח אם זו לא לידה ראשונה לי אישית הצליחו לאתר צירים כבר בשבוע 25

הגר הגר

New member
זה אומר שאם אני מאד שמנה

אז גם בשבוע 40 לא יראו?

לא

אבל זה אומר שיש יותר סיכוי שיהיו תקלות בקריאת המוניטור וצריך יותר להתאים מוניטור צירים חיצוני הוא מד לחץ. תמיד ישנה אפשרות בעת לידה לשים מוניטור פנימי שמודד ישירות את הצירין מתוך הרחם (אבל זה נעשה רק אחרי ירידת או פקיעת מים)

הגר הגר

New member
בקיצור אני צריכה להתכונן לבעיות במהלך הלידה

תקלות בקריאת המוניטור ולבסוף ישלחו אותי לקיסרי...

למה הפסימיות?

באמת.. זה שיכול להיות בעיות לא אומר שיהיו וזה שגם אם יהיו- ממש לא אומר קיסרי למדי על הלידה הגיעי עם מלווה/ים שיודעים גם על הלידה עשי כל מה שאת יכולה- להעיר על מיקום המוניטור למשל וכן- תמיד יש סיכוי לקיסרי גם בלי בעיות במוניטור אבל למה לחשוב מראש ככה? אגב- אצל נשים עם השמנת יתר רבה לא ששים לקיסרי כי הוא יותר מסובך. לכן גם הרופאים לא ירוצו לשם...

למעלה