מודל חדש

ננהננה

New member
מודל חדש

הפעם שוב במקס :) ציירתי לה עיניים בפוטושופ וגם הוספתי נויז וגם טישטשתי את העובדה שאין המשך לצוואר שלה. אני צריכה עוד לעבוד על השיער, שהוא סימטרי לגמרי וגם לא ממש נופל כמו שצריך, ויש עוד כמה תיקונים בפנים, אבל המחשב קצת זוחל מרוב פוליגונים אז זה קצת מעצבן. מה דעתכם?

ננהננה

New member
וגם עידכון לליצן

לא עבדתי בכלל על טקסטורות, רק שיידרים (מאיה), אולי בקרוב אני אצייר לו את הטקסטורות ונעשה אותו ליצן כמו שתיכננתי. ננה

draw4fun

New member
ואו בהחלט שיש לך חתיכת סגנון פצצה

אגל בקשר לפנים של האישה..יש לה פנים קצת ריבועיות אולי תנסי לעגל את הקצוות שלה כדי לגרום לה לקבל מראה יותר נשי

yupy9

New member
וואוו!!!

ממש תחושה של סיפור שלם שסופר רק מלראות תווי פנים. עולם ומלואו- והעיניים כ"כ אנושיות! בכלל תווי פנים שעושים לך משהו, נוגעים בך... מדהים באיזה כשרון ורגישות את יוצרת אותו!

ofir3dvb

New member
ואוווו והכל את עושה בבוקס מודלינג??

ממש ממש יפה הכל את עושה בבוקס מודלינג? שמת יותר מידי noise בתמונה של האשה, לא?

זושי

New member
../images/Emo2.gifסתם פתחתי את המודל שלך אצלי ו...

כל הסטודיו שאני נמצא בו נפעם ושאל: איך? מה? מי? מדהים...

OBT

New member
מצויין :)

אני מציע לך לעלות את היצירות שלך גם בפורום של CGTALK.COM אני בטוח שתזכי עם הליצן להיות בתמונת השער, ותקבלי הרבה ביקורת בונה :)

Katarzis

New member
כרגיל ../images/Emo45.gif

קצת בעיה עם הפה של הבחורה, לדעתי הקמטים מיותרים. הליצן מרתק
ואני ממש שונא ליצנים!

eldarinn

New member
יפה מאד ../images/Emo45.gif

אני כל פעם מתרשם מחדש מהפיסול העדין.
לגבי התמונה של הליצן נראה שהמצלמה קצת מעוותת לו את הפנים.

domnin

New member
כרגיל, מהוקצע למשעי.

מפריעים קצת (לי) קמטי זוייות הפה ולדעתי קצה החוטם צריך להיות מחודד יותר בהתאם לאופי הדמות. מת על עצמות הלחיים הגבוהות, והעיניים, אח... חבל שאני לא אהיה פה לראות שיפורים, אני יוצא לסדנא בת 10 ימים. בהצלחה, ואתעדכן כשאשוב.

DragonLore

New member
heh

יפה! הליצן נראה מצוין, אין ביקורת כלל. בקשר לאישה, הייתי חייב לומר שרוב הסיכויים שלא השתמשת ברפרנס... העצמות לחיים בולטות מדי, לסת חדה מדי ומאסיבית מדי, האף ענק וחסר שומן (והגשר לא מספיק עבה). השקעי עיניים ושפתים מצוינים, שער גם נראה שיהיה פיצוץ. גם המצח גבוה מדי. תעשי את השקעי עיניים יותר עמוקים, וקיבלת גבר. המידול מצוין, זה ברור, אבל זה הוא, לא היא. הראש מאורך מאוד גם, אם תשווי באורך הפנים, לגברים יש בממוצע כמעט 1/5 יותר שטח פנים לאורך. את צריכה איזה משפט ICON כזה... נראה פיצוץ, נראה ננהננה.

preacher

New member
!!!Holy Shit

זה נראה פשוט מדהים. יש איזו שיטה לעשות את השער או שזו "סתם" עבודה קשה?

ננהננה

New member
:) אוקיי, המון תגובות

קודם כל תודה רבה לכולם על כל התגובות וההצעות, זה משמח וגם עוזר וגם מעודד וגם מאתגר :) אז תודה! טוב עכשיו קצת יותר ענייני: המודל של האישה... טוב, אני רואה שיש הרבה הצעות לשיפור. אני חושבת שמתוכם אני אבחר למתן קצת את עצמות הלסת וגם איזה שינוי בעצמות הלחיים שאפשר לראות אותו בעיקר מהצד. וגם השפתיים דורשות עוד עבודה. היא לא אמורה להיות ריאליסטית. כלומר ברור שאין אנשים שנראים ככה
מצד שני כנראה שלא הקצנתי אותה מספיק וככה היא נופלת בין שני הכיסאות. בעצם אולי אני אוהבת את זה שהיא מין שילוב בין שני הדברים אבל כנראה שזה דורש עבודה יותר מדוייקת בשביל שהם ישתלבו ביחד בצורה טובה. אני אעבוד על זה ואעדכן. ofir3dvb, זה לא ממש בוקס מודלינג. מה שעשיתי כאן זה לצייר על היטל הצד את התווים הכלליים שלה, או את הקוי רשת העיקריים, בעזרת אדג'ים - ואחר כך לתת לזה מימד עומק ואז להתחיל לעבוד על הזרימה של הרשת תוך כדי הוספת פרטים. זושי, תודה
OBT, תודה, אולי אני אשים את העבודות שלי גם שם. רציתי גם להגיד לך שאני ממש אוהבת את הסרטונים שלך. במיוחד אהבתי את זה עם פסל דוד הקנאי :) כל הכבוד! אלדרין,
נכון השתמשתי שם בעדשה מאוד רחבה. domnin, תודה ותהנה בסדנה :) DragonLore, :) תודה על ההערות דרגון, ושוב אתה קולע בול (כבר אמרתי שיש לך ראיית רנטגן) נכון, לא עבדתי עם רפרנס ואפילו לא עם סקיצות מקדימות. זה יצר בעיות במודל שלוקח קצת יותר זמן לפתור. ובכל זאת, ההקצנה שבדמות היא מכוונת. נכון שהפנים מאוד ארוכות והתוים מאוד מוקצנים ודקים - אבל זאת הייתה הכוונה. preacher, תודה רבה :) השיער עשיתי על ידי ששיכפלתי את הראש, השארתי ממנו רק את הפוליגונים של הקרקפת וחילקתי אותם לריבועים קטנים ושווים, ואחר כך עם האקסטרוד המשופר שיש במקס 5 (שיפור מעולה בעיני, כי אם משאירים את החלון שלו פתוח, אפשר "לראות את העתיד" וזה ממש עוזר באוריינטציה הנכונה) משכתי כל פעם כמה ביחד - כשאני מתחילה לעבוד מהעורף ובמעלה הראש - ובשלב מסויים עבדתי על כל אחד בנפרד, כדי שלא יהיה אחיד. כמובן שלא כל פוליגון יצאה ממנו קוצת שיער, אלא רק במקומות חשובים או בשביל לתת נפח לשיער. די עבודה קשה... :) DarkArcher, תודה רבה מאוד :) אני שמחה שאתה אוהב את זה. Nebelis, Katarzis, draw4fun, תודה רבה גם לכם! אוקיי, אז אני אעדכן בהמשך ננה

life4ever

New member
קצת באיחור (אין צורך להגיב)

מעולה !! אני אוהב את הירידה לפרטים הקטנים אצלך .

למעלה