מה עושים כשהכל קורס?

מה עושים כשהכל קורס?

כישלון בלימודים, אבטלה (שהיותי סטודנטית רק מקשה עליי לצאת ממנה), בת 29 וגרה בבית... אני מתביישת בעצמי ולא יודעת איך לצאת מזה.

לנושנוש

New member
לוקחים דברים בפרופורציה...עוצרים רגע...

נחים וגם לוקחים פטור(אפילו זמני) מרגשי אשמה וכעס על עצמך. עושים הארכת מצב כמה שאפשר אובייקטיבית(להעזר בחברים וכו') ואז קובעים מטרה חדשה לחיים. מאוד רצוי שזה יהיה משהו שאוהבים. זה יעזור אם אגיד לך גם שהשוק כרגע קשה יותר וקשה למצוא עבודה אפילו עם תואר? בנוסף כשהדברים קורסים זה תמיד כיוון להתחלה חדשה. בזמן הקריסה לא כל כך אפשר ליראות את זה.

גם בגילי?

לעצור הכל? להתמקד רק במערכת היחסים שלי עם בן הזוג שאינה פשוטה (זוג מעורב) ולעבוד? ואולי בעוד שנה שנתיים כבר ילדים ואז חסל סדר תואר אקדמי... ואמא שלי תתעלף ואז איזו עבודה אמצא

לנושנוש

New member
את כותבת נורא, נורא קצר ולא מפורט, אז איך....

אפשר לנסות להבין מה קורה איתך? בפורומים כל הקטע שאת אנונימית ומותר לך לכתוב הכל ולא בקודים קצרים. אולי נסי לפרט? בגדול תמיד כשהדברים מתחילים להתפורר בכל התחומים רצוי לעצור ולעשות בדק בית במקום להמשיך לרוץ עם ראש בקיר. אם לבדוק דברים לעומק זה דבר אחרון שאת רוצה, אז המשיכי באותה הדרך. אין לי הצעות קסם. אם שאלת ברצינות ,אז לדעתי חשוב שתחליטי מה את רוצה באמת.

היי

ואם אני כבר לא בטוחה מה אני רוצה ומה חשוב לי? לסיים את הלימודים רק כי חבל לי להפסיק בסימסטר האחרון של השנה האחרונה?.. לא בטוח להצליח בקשר המאוד מסובך בירוקרטית שלי עם בנזוגי- כן למצוא עבודה - חייבת בשביל הסעיף הקודם ובשביל עצמי.. אני דיי מותשת.. חחש לסרטן לא ממש תורם לי עכשיו. (בדיקה נוספת נקבעה ליוני.. עד אז אין מקום ) אי לא יודעת לכתוב מלא- זו הבעיה שלי באוניברסיטה חח אני לא מהמורחים- אם יש שאלה אני עונה עליה בקצרה ולעניין בדרך כלל לצערם של המרצים

במקום לרחם על עצמך,תנסי לצאת מהמצב הזה

או לפחות לחשוב איך יוצאים מזה: למה את נכשלת בלימודים? הלימודים קשים מידי/אולי לא מתאימים לך? אולי את צריכה ללמוד משהו אחר? למה את מובטלת-לא מחזיקה מעמד בעבודה? לא מוצאת עבודה שמתאימה?לא יודעת לבחור עבודה שמתאימה לך? למה את עדיין בבית? האם את פוחדת? האם זה עניין של משאבים כלכליים ותו לא? אנחנו פה בשבילך

למעלה