"מה יחשבו עלי"

גם אצלי

הבת הקטנה יודעת ואפילו "עלתה" על זה לבד

ורד הבר1

New member
כמעט כולם יודעים

מבחינתי הייתי שמחה שרק החברים הקרובים שלי יידעו (אבא שלי "עלה" עלי מיד שאני מאוהבת, אז סיפרתי לו את כל התמונה...) אבל בעלי לא אחד שמסוגל להסתיר את עצמו ומי שהוא, והיחסים שלנו מבחינתו הם חלק מזה אז למעשה כרגע כל המשפחה מודעת לזה (אמא שלו מתעלמת ומבקשת שלא נספר לה דברים כאלו) עם הגיסות שלי (מהצד שלו) אני מדברת באופן חופשי על המערכות החיצוניות שלי הוא חופר עם אמא שלי שעות הרבה חברה מהיישוב יודעים (יום אחד ישבתי לי לתומי במרפסת ושמעתי אותו מספר לשכן בקולי קולות שכל השכונה יכלה לשמוע איך הוא קלט שאני חוגגת וזה עשה לו גם חשק...) והכי גרוע - חלק מהלקוחות שלנו יודעים! (אנחנו עובדים יחד...) לי עצמי ממש לא אכפת שידעו. אין לי שום צורך לשתף באופן מיוחד מי שלא קרוב אלי, אבל אני גם לא מרגישה שאני צריכה להתנצל על מי שאני או להסתיר את צורת החיים שבחרתי לעצמי. אבל בגלל שאנחנו חיים ביישוב קטן וזה יכול להשפיע על הילדים (החברה שלנו עדיין לא ממש נאורה לקבל מצבים כאלה, לצערי
) אז אני בכל זאת מנסה למדר. חשבתי על זה, שאם הייתי נכנסת ל"אח הגדול" והייתי צריכה להסתיר את זה כדי לא לפגוע באנשים שאני אוהבת (שיודעים, אבל מבחינתם יהיה נורא אם כל העולם יידע) לא הייתי עומדת בזה. חלק מהותי מהאישיות שלי שחתום עליו "חופש" היה פשוט נמחק.

למעלה