"מה יחשבו עלי"

אסתי69

New member
מענין אותי

אלה שיודעים ואינם בזוגיות פתוחה, מה היו התגובות?

אילו שיודעים

ולא בזוגיות פתוחה,למרות זאת הם אנשים פתוחים וקיבלו את זה בפתיחות. לרוב אפשר לדעת מראש מי יתקשה לקבל את זה ולהם לא מספרים.

מעטים מאוד יודעים

אני לא בעמדת "שינוי עולם" ואין לי כוח לויכוחים שמתעוררים ולשאלות ולחטטנות ול"הצהבה" של הכל כשהיינו במצב של זוגיות פתוחה או אחרת קרה ששחברים קלטו מה קורה ודיברו איתנו. למזלי ושמחתי, כל מי שהבין בעצמו מה קורה גם היה מאוד חיובי (אף אחד לא חשב שזה משהו שיתאים לו, היו שאמרו במפורש "לא מבינים אתכם". אבל אף אחד לא הפסיק להיות חבר) במשפחה ובעבודה מאוד לא מתאים לי שמישהו ידע ממש ממש ממש לא יש לי מספיק תקלות ובעיות בחיים גם בלי זה

אסתי69

New member
יכולה להבין אותך

את חוסר החשק להתחיל להסביר, במיוחד אם אנשים באים ממקום של חוסר הבנה וחוסר רצון להבין

אני נמצא

בזוגיות פתוחה למחצה
אבל למען ההגינות אומר שקיבלתי אישור יותר מפעם אחת שמאפשר לי ללכת ולחזור..רק לא להתאהב התאהבות קרתה לי פעמיים בשנים האחרונות ואולי קצת יותר מפעמיים.. אבל לשאלתך אם היו לנו יחסים פתוחים לא הייתי מספר לכל העולם ואישתו חושב שלמשפחה השמרנית משהו שלנו זה לא היה מועיל , גם לא לילדי יש דברים שצריך לשמור על פרופיל נמוך מה זה היה בכלל משרת אותי , ואיזה ענין היה ממלא חושב שגם היה עלול להרחיק את מעגל החברים הקרובים , שכן אני נהווה "איום" לבני בנות הזוג שלהם , כי אנו לא סופרים זוגיות נורמלית..( לא לגמרי סגור על החשש הזה ) אבל גם במעגל החברתי היה שינוי ולכן , לא הייתי מספר , לא הייתי מסתיר מחברים אבל שומר על פרופיל הכי נמוך בימינו , בשנים האחרונות עידן האינטרנט הגמיש הרבה את המחשבות ורעיונות שמצאו ביטוי רק במקומות סגורים , ידועים לכל היום וחילחולם גרם לכל שלא תהיה שפיטה אלא קבלה..והתרגלות לרעיון שישי שלום

gabiordebby

New member
אנחנו לא מהפתוחה, אנחנו מהאחרת

ולא קל. האמת שפשוט התרחקנו מחברים. כי לא סיפרנו, וזה גרם ליחסי חברות לגווע בעצמם. כי איך אפשר להיות חבר של מישהו כשהחויה העיקרית של חייך מוסתרת. למוזיקאי יש המון חברים, אבל הם יותר קולגות. הוא יכול להיות חבר של מישהו עשר שנים, לנהל שיחות של שעות אל תוך הלילה, ואחר כך לגלות שהוא יודע בדיוק איזה סוגי מפרטים הוא אוהב, או למה הוא מעדיף את האריסון על קלפטון, אבל לא שום דבר אחר. שזו עוד סיבה (אחת מני רבות אין ספור) שהחברות שלי עם ג׳יימס כל כך יקרה לי. הם פשוט המשפחה הכי לא שיפוטית בעולם. בפעם הראשונה שפגשתי את הבת שלו, ג׳יימס פשוט אמר ״זו גבי חברה שלי, ואלו בני הזוג שלה״. הכי פשוט בעולם. והמשפחה זה סיפור אחר. א׳ ניתק קשרים לפני שנים. ההורים שלו חיים כאן בניו יורק, אבל אף פעם לא פגשתי אותם, וזה גם לא צפוי לקרות. למוזיקאי יש רק את אביו המאמץ, והוא מכיר ואוהב אותי מאד. שבוע הבא הוא טס לכאן במיוחד כדי לראות את הנכדה שלו - באולטרסאונד. הוא אשכרה יטוס 12 שעות כל כיוון כדי לבוא איתי לביקורת אצל הגניקולוג. הוא איש מדהים ואני אוהבת אותו מאד. ההורים שלי... ההורים שלי מוזרים קצת. הם יודעים, ומתעלמים. זה כואב לי, וזו אחת הסיבות שאני לא רואה את עצמי חוזרת לארץ בזמן הקרוב. אחי איתם באותה סירה פחות או יותר. אחותי המהממת, לעומת זאת, קיבלה את הבשורה בכזו קלות וטבעיות שהרגשתי כמו מטומטמת שהסתרתי ממנה הכל במשך השנים. וכשאני רואה באיזו טבעיות היא חזרה לנהל לי את החיים אני מצטערת שהתנתקתי ממנה ככה.

אסתי69

New member
../images/Emo24.gif

לא פלא שטסים 12 שעות כדי להיות איתך. ולגבי ההורים, לפעמים קשהלהם עם התהפוכות שאנחנו עוברים...

gabiordebby

New member
זו לא אני, זה הוא

ותודה על המחמאה... במיוחד שאני קצת עצבובית לאחרונה. וההורים שלי - מה אני אגיד לך, אחרי שהם טירטרו לי בשכל שנים שזה לא טוב שאני לבד, ואחרי איך שאמא שלי הסתדרה עם הבחורים כשהייתי אז בבית החולים - ציפיתי ליחס יותר נורמלי. אז אני מתקשרת פעם בשבוע להגיד שבת שלום, הם אומרים לי שתי מילים בקושי, לא שואלים חלילה לשלום הבחורים, וזהו. קלטתי עד כמה זה לא תקין כשהתקשרתי לספר להם שאני בהריון יותר משבועים אחרי שסיפרתי לאבא של המוזיקאי. ג׳יימס, לעומת זאת, חיכה איתי על הקו בטלפון כשעשיתי בדיקת הריון

gabiordebby

New member
תודה חומד

אני עובדת על גירוש העצב... בטח זה סתם הורמונים, אבל הכל נראה לי אפור ומדכא לאחרונה.

יעלי03

New member
לגבי

מצטרפת ל
לפעמים חברים הם הרבה יותר משפחה מהמשפחה הביולוגית שלך

gabiordebby

New member
לפעמים?

מהמשפחות שאני רואה מסביב זה יותר תמיד. בקצב הזה, לילדה שלי תהיה משפחה ענקית עם אפס קרובים ביולוגים.

זה עצוב לשמוע

וזה גורם לי לתהות, מדוע כל כך מאיימת על אנשים כל חריגה מהמוסכמה החברתית. אנשים חיים ביחד, באהבה. לא מציקים, לא מאיימים על איש, משלמים את מסיהם כדין
(אולי, לא מכירה אותכם
). איפה כאן החלקים שקשה כ"כ לעכל? אני לא מצליחה להבין את זה, ושמחה בשבילך שאת עטופה באהבה ביתית.

יוסף1948

New member
צר שזה כך - מצד משפחתך ../images/Emo140.gif

אחד הדברים שמטרידים הוא התהליך שתארת : האמת שפשוט התרחקנו מחברים. כי לא סיפרנו, וזה גרם ליחסי חברות לגווע בעצמם. כי איך אפשר להיות חבר של מישהו כשהחויה העיקרית של חייך מוסתרת. החברויות שלנו התנהלו למעשה כל השנים -בלא שתוף או בשתוף חלקי - בזמן האחרון כשהפתיחות נעשתה פעילה גם מצד זו שאיתי והכל נמרץ וסוער יותר - אכן יש קושי בחברויות הוותיקות - ויש כאלו שטעמן מתחיל להתפוגג . ניסיתי- כבלון ניסוי לספר משהו מינורי לחלוטין (שקיבלנו עיסוי טנטרי (סיפור כשלעצמו ) ) לשתי חברות קרובות והתגובה הייתה מסתייגת ושל חוסר הבנה - כך שלספר על העינינים האמיתייים ירד מהפרק . לעומת זאת - יש זוג חברות (זוג שחיי ביחד) שכבר פתחנו מעט בפניהן - ונדבר על הכל בקרוב -קווה שלא נתאכזב ואכן נתקבל בהבנה והיחסים אתן יעמיקו. מה לעשות כנראה שאי אפשר לנצח בכל החזיתות

אנחנו חיים בקהילה קטנה

ויש כאן אנשים מאד שמרנים, זה גם גרם לכך שהיום רובה החברים הטובים שלנו, הם מבחוץ ושייכים לסגנון החיים בחרנו לעצמנו, ואז כמובן יש עם מי לשתף. אמנם אני לא חוששת מרכילות, ולא נותנת לה להפריע לי בחיים, אבל בהחלט רק בזמן האחרון "יצאתי מהארון" והפסקתי למדר כל כך חלקים שונים של החיים שלי. זה לא היה כל כך בגלל החלטה אמיצה, כמו העובדה שממילא פוטרתי מהעבודה, אז זה לא שיגלו מה אני עושה ויפטרו אותי (סיכוי סביר אם בעבודה הקודמת היו מגלים חלק מהדברים שאני עוסקת בהם). אני עדיין לא יוצאת בהצהרות באור חוצות, ומתוך תקווה כן למצוא עבודה חדשה, אני ממדרת את המידע האישי שלי כלפי זרים, אבל רוב החברים ומשפחה יודעים פה ושם. אני לא נוהגת לדבר עם הבת הקטנה על חיי המין שלי, אבל היא פגשה חברים ויודעת שהם מהטנטרה, ושאני משתתפת בארועים נטוריסטיים. ומן הסתם אם היא מאד סקרנית, יש לה גישה למחשב שלי והיא מכירה את כל הסיסמאות של הניקים והדוא\"ל, אז היא יכולה לדעת מה שבא לה.

אסתי69

New member
זה שהילדה יודעת

לא אומר (כך אני מאמינה) שהיא תנצל את זה לרעה למרות הסקרנות. בהצלחה במציאת העבודה

היא ילדה מדהימה ומאד בוגרת

אין לי כל חשש, היא אגב בת 20, התינוקת שלי. כשהיא היתה יותר צעירה היינו יותר דיסקרטיים. מכל מיני סיבות, אבל בטוח בין השאר מהשיקול שילדים צריכים לגדול בסביבה בטוחה ומגינה.

למעלה