מה זה הדואים רוצים לדאות בשקט

חיכיתי לך ידידי דובי..

שתקת בימים האחרונים, כנראה בהתאם לאופי עבודתך. אתה אומר את מה שכתבתי. אני מנסה לארגן גוף אחד גדול וחזק שיעמוד על הרגליים האחוריות מול כל השלטונות. אני מעדיף שהגוף הזה יקום על בסיס קה"ל הקיים, אבל ללא העסקנות והפוליטיקה אלא עם דם חדש ואנשים טובים.

לא ולא..אני אומר שכיום יש

אנשים רעים בועד ומספרם עולה על הטובים.. מכיון שאני לא עוסק בהשמצות- את אחד הטובים.. (גם דובי..)

אני תוהה מי יכול להיות ה"טוב"

השלישי של ניצן. (ע"פ הרוב רעים) יעל ודובי זה שתיים. ירון ואני בטח לא. רמי שדה איכס. מארק מגעיל. יגאל מירב - בכלל חבל להזכיר אותו. עוכר ישראל. דרור ארצי - סוכן של אל-קאעידה. אז נשאר אקלר...

giyora

New member
...מצאו ניצול יהודי באי בודד

לאחר החיבוקים, עשה למציליו סיור במקום. הראה להם שני בתי כנסת שהקים. שאלו אותו למה שניים? השיב, בזה אני מתפלל, ואת ההוא אני מחרים...

eli eagle

New member
מסכים אני איתך לגבי כל הידוע

לנו על ישראלים, על לריב, לצאת בכותרות וכו'. אני את דעתי בנושא שאבתי מכל הנתונים שהופיעו פה אם מצד טייסים רגילים, יודעי דבר מהאגודה פנים או חוץ וגם אנשים יודעי דבר החיים בתוך עולם התעופה הישראלי שכותבים פה בפורום. את שניצן אמר כאן לגבי טלמון, הציטוטים (שאני יותר מנוטה להאמין לנכונותם) שהביא אריאל וכן אחד שמזדהה כאן כ musik87 ומברך על סגירות הנתיבים ומסיים ב'תנו לדאות בשקט'. סלח לי, לאחר שבועיים לערך של טחינת הנושא, אני מוצא שאני די קיבלתי את כל התמונה ושאני רשאי להביע מחאה בנושא. הנה, בפועל טסתי בשבת צפונה ושמעתי בקשר את 'הבארדק' של נתיבים סגורים. חבל

למה התלהמות?

זה שאתה לא מעורב לא אומר שהעובדות לא נכונות. על פי המיכתב ארגון הגג שלך "דאג" לכך. תבקש אותו לשתף אןתך להבא בהחלטותיו.

ethanr

New member
יש הבדל

אילן, אני מבין את הנקודה שלך. אבל המרחק כאן להסתה נגד אוכלוסיה שלמה, בגלל אדם אחד בהנהלת הקלוב, הוא קטן. יהיו דיעותיו של מר טלמון אשר יהיו, רב הדואים אפילו לא יודעים מי זה האיש, מה תפקידו, מתי ואיך הוא נבחר, ואת מי הוא מיצג. אז אפשר לתקוף אותו או את הנהלת הארגון, מבלי לצאת נגד "הדואים" כקבוצה. זה כמו להאשים את כל הגרמנים בשואה. היטלר היה נבחר ציבור, וכמדומני אף בבחירות דמוקרטיות...

שי גנדל

New member
נסחפת, ידידי ../images/Emo31.gif

ההשוואה לשואה אינה במקומה. אפשר להבין את דבריך גם בלי דוגמה בעייתית זו

ethanr

New member
תמיד יהיה מי שיקפוץ כשאומרים שואה

אבל כוונתי היתה ברורה, גם לך: אין לשפוט את הציבור על פי מעשי נבחריו.

eli eagle

New member
טעות בידך

ואני מקוה שאתה לא מדבר על מחאתי. למה טעות בידך? מכיוון שאותו נבחר מייצג אותך. לצערך, לצערי, לצערנו, הוא זה אתה. זה תפקידו. כמו ששרון היום מייצג את השמאלנים ככלל הישראלים. וכן, הגרמנים, האוסטרים ומה שבינהם אשמים בשואה. הסייג הוא שאני לא יבוא ויתקוף אינדבדואל בכך, אבל את הכלל בהחלט שכן. מה שכן, עזוב את השואה בצד, אין לעסוק בו אלא רק להשתמש בו במובן של 'לא לשכוח'.

אני מסכים איתך בנושא, אבל לא חושב

שהכוונה הייתה להסתה גורפת נגד כל הדואים.

p i c k l e

New member
גם אני חושב שזה לאר בסדר כל העניין

של הדאייה הזה מה זה צריך להיות אנשים לא יכולים לטוס בגלל כל הנושא של האז"מים האלה...

למעלה