מה הסיפור

roonas

New member
מה הסיפור

מה הסיפור של נושא המאגיה? רוני אשר

Swicca

New member
בהגיון...

אם לא היו, אז לא היה פורום. מה הפואנטה אם זה לא קיים?!

roonas

New member
מעניין

זה נשמע ממש מעניין, לצורך מה מישתמשים בכישופים הללו ומאיפו מקורם? רוני אשר

RainBird

New member
כישוף זה כמו מתכון אוכל. יש לכל מטרה בעצם לחש, ומקורם? בחברה האנושית. מאז שחר היקום הייתה המאגיה, והיא קרובה יותר ממה שנדמה לך. יש לך מזוזה בבית? חמסה? פרסה או עין כחולה? אלו קמיעות- וזה לא פחות ממאגיה, או מנסה להשיג את המטרה של מאגיה. תפילה יכולה להוות לחש יעיל, וכל זה בלי כל האימון וההכשרה שהמכשפה המודרנית מקבל או מקבלת.

Swicca

New member
.....

לצורך האישי משתמשים. :) זה פשוט מרחיב את האופציות שלך לגבי הפעולות שאתה לוקח בחיים. זה לא רק מספק יותר מידע אלא עוזר לך לראות תמונה רחבה יותר של פעולה שאולי ללא מאגיה לא הייתה נראית מרשימה או מכרעת במיוחד, שלא לדבר על מגוון התגובות הן פיזיות והן מאגיות שעכשיו תוכל להפעיל בו זמנית לשנות או להגיב לאותה סיטואציה. אם זה עוזר, הגדרה של מכשף זה בעצם אדם שמשנה את המציאות שלו, מאשר אדם ללא מאגיה שנותן למציאות לקבוע את מהלך חייב. מקור?! אני לא חושב שאף אחד יודע מתי או איפה זה התחיל, מה שכן זה משהו שהוא אכן חלק מכל אדם שמשתמש בזה, כי אם לא אז לא היינו מסוגלים לכך בכלל, לפחות לא על דעת עצמנו.

tomasci

New member
../images/Emo207.gif

היי, אני וחברה שלי עושות עבודה על מאגיה, אנחנו לא מוצאות הרבה על הנושא ונכנסנו להרבה פורומים, החלטנו לבקש עזרה! אם מישהו יכול להביא לנו מידע או שמות של אתרים עם מידע או לספר לנו משהו מאוד מאוד נשמח. תודה מראש :)

RainBird

New member
מאגיה זה נושא גדול. מה אתן צריכות בדיוק? היסטוריה? מאגיה ביהדות? פאגנית? לחשים בראי אנתרפולוגי? מה?

tomasci

New member
לא יודעת... קצת מידע

אנחנו צריכול לדבר 10 דקות על הנושא הזה בעיקר על ההבדל הין מאגיה שחורה ללבנה לא על היסטוריה או מאגיה ביהדות...

RainBird

New member
אין הבדל לצערי. אותה טכניקה- זו רק הכוונה שמשנה. הנה שני מאמרים שעשויים לעזור לך:

למעלה