מה המחיר של קלאמרי?

bigwave2000

New member
מה המחיר של קלאמרי?

והאם זה מתקלקל אחרי פרק זמן מסויים במקפיא? אם כן,כמה זמן?

רמי האן

New member
קלמארי

קלמארי הוא סוג של דיונון (קטן יותר ומעודן יותר מסבידה). המחיר משתנה אבל בעונה האחרונה קניתי 1 ק"ג ב-30 עד 40 ש"ח (אם זכרוני אינו מטעני). אני אישית מעדיף לנקות אותו ולחתוך אותו מראש לחתיכות שמתאימות לגודל הקרס. אנשים רבים משאירים אותו שלם, לוקחים איתם לדיג את הקלמארי כשהוא שלם וחותכים חתיכות במקום לפי הצורך. לפי השיטה שלי, אני מקפיא קלמארי נקי בחתיכות וגם קלמארי שלמים לשימוש מאוחר יותר. לגבי קלקול במקפיא - ממילא הם אינם ראויים למאכל אדם מרגע שהקפאת אותם שלמים עם הקרביים והתכולה. אם הם מתקלקלים - שיתקלקלו. מה אכפת לי אם הדג יחטוף קלקול קיבה? לגבי הצחנה - כל הפתיונות האלו (גמבארי, סבידה, קלמארי) וגם דגים המשמשים לפתיון (טונה שחורה, סקומברי וכו') מצחינים כשהם מקולקלים. כשפירות הים הללו טריים, יש להם ריח ים אופייני. יש אנשים שאוהבים את הריח הזה ויש כאלה שלא. בכל מקרה, הג'יפה שנשארת לאחר תהליך הניקוי נספגת במטליות המטבח וגם בעור הידיים. לאחר מספר שעות היא מתחילה להצחין וקשה מאוד להיפטר מהצחנה הזו. שיטה מומלצת - מיץ מלימון טרי (לשפשף את הידיים ולשטוף במים). יאללה לך לדוג!

35 ש"ח לחצי קילו טבעות קאלמרי

למאכל...(-: קפואות, נקיות ומוכנות להכנה בטיב טעם אותו כנ"ל לשרימפס גודל בינוני קפוא מקולף.

bigwave2000

New member
נראה לי שאוותר

לא הייתי רוצה להסתובב עם ריח מסריח והמחשבה על לחתוך דיונון...בעעע נראה לי שאני אלך על שניצלים

gaichuk

New member
בעכו נמכר ב-25 ש"ח לקילו

מחלקים למנות של כמה יחידות או יחידות בודדות אם דגים דגי חוף קטנים ואין צורך בכמות גדולה כל יציאה. לדעתי ניקיון מוריד מהאפקטיביות אבל אולי מתאזן עם הבאסה של ניקיון הידיים אחר כך...

fishkiller

New member
כל פתיון אמיתי עושה ריח ../images/Emo5.gif

אם להגיד את האמת.... כח מה שבא מהים עושה ריח... רק שניצל טרי לא עושה ריח אבל שהוא קצת מתקלקל.... אבל בכל זאת הסירחון הוא חלק מהדייג ויש כאלה שבכלל יתרגלו לריח או שאף פעם לא יפריע... לי הוא לא מפריע רק אם זה משהו ישן ממש ואז

shragam

New member
זה כל יום ראשון ככה. אם נתחיל גם

לראות טלויזיה 4 שעות בבוקר וגם לצאת לדוג בצהריים, אז באמת לא נוכל לעבוד

עם העונה של הפלמידות בהחלט אפשר

גם לראות תוכניות מילא יוצאים ב 3 מנצרת ויש מספיק זמן

dobhy46

New member
חחח רוני כבר למעלה משנתיים אני צופה

בה ולתומי חשבתי שאתה מכריז על מפגש חדש חחחחחחחח

למעלה