מה הייתן עושות אם הייתן מגלות

שלום שוב

מצטערת על ההקפצעה אבל רק הרגע ראיתי את כל התגובות שלכן כאן ואני מאוד מודה לכן על העידוד והתמיכה זה מאוד מחמם את הלב. אז למה אני מגיבה רק עכשיו? אחרי שעה שכתבתי את ההודעה ביתי האהובה פיתחה חום מאוד מאוד גבוהה 39.8 ואיי לא הבנתי כי היא היתה בסדר גמור כל היום ובאמת חוץ מהחום ממש כלום היא היתה בסדר...בזמן שאני מוצפת בעצבים ורותחת על חמתי ביתי עם חום גבוה) ותחשבו שאני משוגעת אבל כן בכיתי בגלל המצב ושלא תבינו לא נכון זה לא היה בגלל קיצוץ ה ש י ע ר לא ממש לא!! פשוט העלבון אכל אותי הכעס הזה שאני אומרת משהו ואנשים פשוט מתעלמים ממני כאילו אני כלום. דיברתי עם בעלי ואמרתי לו מה הלאה איך מתמודדים עם זה הרי אי אפשר להיות ברוגז כל החיים (רק לומר שבעלי מאוד אוהב את הוריו מאוד ואף פעם לא יצא נגדם אבל כנראה גם בו היתה פגיעה דיי רצינית) הוא אמר לי "תעשי מה שאת מבינה אני איתך וסומך עלייך במאה אחוז וכל מה שתחליטי יהיה בסדר גם מבחינתי". עכשיו זה נהיה יותר מורכב כי גם בעלי וגם הילדה לא ילכו לשם יותר???? לא לא לא זה ממש לא מוסרי ואני צוחקת שאני כותבת את זה כי את הלא מוסרי הזה הם עשו ברגע שנגעו לילדה בראש.... אמרתי לבעלי שכרגע אני לוקחת חופש מהורייך כדי לנסות להתאוורר ממה שקרה כרגע, הלב לא יכול להעביר את זה הלאה אבל הזמן ירפא אני לא מתכוונת לנתק את המשפחה שלי מאף אחד, הוא הסכים איתי ושתק לבסוף נישק אותי ואמר לי שהוא מאוד מעריך אותי... אז שוב הזמן = רפואה נראה מה יהיה בכל אופן לא מתכוונת ליצור נתק. אז בנות יקרות מבטיחה לעדכן אתכן במה שיצוץ לו. עכשיו אחרי 24 שעות של חום מאוד גבוהה ביתי מרגישה הרבה יותר טוב מקווה שזה מאחורינו (-: תודה רבה לכן ושיהיה לכולם יום מקסים

עכשיו קראתי ואני בהלם!!!

הייתי מגיבה בדיוק כמוך. לי יש בן, עם שיער ממש רעמה. וכל היום אני שומעת מסביב הערות לספר אותו... לא רוצה! יש לו שיער מהמם... ואם אני אספר אותו הוא יראה כמו ילד גדול ולא כמו תינוק. אני מקווה שבתך מרגישה יותר טוב, ואל דאגה השיער יצמח...

jesenia

New member
רפואה שלמה לילדה

נתק זמני יועיל לכולם. בפרספקטיבה של זמן אני בטוחה שיתברר לך איך לנהוג במקרה הזה, את מכירה את החמים שלך אנחנו לא.
בהצלחה!

קוקה7

New member
את צודקתתתתתת אני הייתי מתפוצצת

מעצבים....באיזו זכות הם גוזרים לילדה שלך!!!! את השיער????? איזו חוצפה!!! אני חושבת שכדי שפשוט תדברו איתם ותבהירו להם הם לא עושים דברים כאלו על דעת עצמם, ובפעם הבאה שהם יעיזו אז תעשי מה שאת חושבת לנכון.... גם אמא שלי וחמתי נפחו לי ת'מוח בלגזור לבנות את הפוני....אבל הן לא העיזו לגעת לילדות בשיער.....אבוי למי שיגע לבנות שלי בראש בלי רשותי... לגבי הברוגז של בעלך, אולי מוטב לתת להם הזדמנות להסביר את מעשייהם (הבלתי ניתנים להסבר...)

ברוריהה

New member
מה שחמור כאן זו לא התספורת

אלא העובדה שמישהו (לא משנה עד כמה קרוב) עשה לבת שלך משהו שלא בהסכמתף/הסכמת בעלך. השיער יגדל, זה לא סוף העולם. אבל באיזו זכות בחליטו בשבילך מה טוב לביתך ? ? ?

בדיוק!!! הכעס הרב שהצטבר אצלי

הוא לא רק על גזירת השיער אלא העובדה ששמו עליי פס ועשו את זה ללא ידיעתי מאחורי גבי מה הם חשבו שאני לא יגלה את זה נו באמת?? כל דבר שונה אצל הילדה אני שמה לב אז דבר כזה בולט?? השיער גודל בחזרה מהר אבל הפגיעה ייקח לה זמן עד שתעבור לא מאמינה שהפגיעה תעלם לה כי תמיד אני אזכור מה עשו לה ולי אבל לא בקטע של טינה אלא בקטע של זיכרון רע ומרושע.

לא עדיין לא דיברתי איתם על זה

כרגע אני נוראה זעומה ועצבנית עליהם אם אני אדבר עכשיו יכול להיות שאני יזרוק דברים שאחר כך אני עלולה להצטער עליהם אז אני מעדיפה "להתקרר" כרגע לשבת עם עצמי ולחשוב ולחשוב ולהירגע וברגע שאני ירגע אני אדבר איתם ואסביר להם את עמדתי ואת הכעס הכל כך שלי אליהם ועוד דברים שאני יעלה (-: כרגע אני מלאת שינאה כן זו המילה שחיפשתי בדיוק אני מרגישה ממש שינאה וזה לא מרוע אלא בגלל מה שהם עוללו לי ולבת שלי. מאמינה שבסופו של דבר הכל יעבור

חוצפנים שחבל על הזמן , ואת צודקת

בתגובה שלך , גם אני הייתי רותחת מזעם אם היו עושים דבר כזה ללא רשות. טוב שבעלך כעס עליהם , ואיתך בעניין. אני הייתי נותנת להם כמה ימים להתבשל ואז הולכת לשיחה איתם שתבהיר בדיוק את חומרת העניין ומשלימה חזרה.

פלגיה

New member
עשו לי את זה

כלומר לילדים שלי. לא סתם גזרה - אלא עקום, שהייתי צריכה ספרית מומחית לתיקון הנזק כעסתי. לא כעסתי - רתחתי מזעם. אחרי שנרגעתי החלטתי להבהיר את זה במילים פשוטות. משפט אחד הספיק - אל תגזרי לילדים שלי את השערות. היא התעצבנה, וכועסת עלי בגלל זה, אבל מאז זה לא קרה שוב.

שהקטנה תרגיש טוב ../images/Emo20.gif

ואין ספק קצת פסק זמן יכול לעשות רק טוב מצד אחד זה יהיה כדאי לצנן את הרוחות ומצד שני להראות למשפחה שלו שזה מאוד משמעותי

zadkani

New member
פשוט חוצפה!!

דווקא הייתי מרוצה מתגובתך ובמיוחד מתגובת בעלך. למרות שאלה הוריו הוא גיבה אותך והסכים שזה ממש לא בסדר להתערב בעיניינכם הפרטי בצורה כ"כ אגרסיבית!!! אם זה היה מישהו זר הייתי מנתקת קשר, אבל בגלל שמדובר במשפחה קרובה ועוד שכנים (וכנראה שאת עוד תזדקקי להם) פשוט תבקשי מבעלך להסביר להם שהם יכולים לעזור ולייעץ ולהביע דיעה אבל בשום פנים ואופן לא להתערב!!! תשתדלי לא למסור להם את לידור תקופה מסויימת כעונש ואז אולי יבינו ולא יעשו זאת שוב. בהצלחה ואל תשמרי טינה השיער יגדל אל תיקחי ללב...

אני עכשיו דיי בדילמה רצינית

תראו רק איזה נשמה טהורה אני
(וגם צנועה אם שמתם לב) אתמול כמו שאתן יודעות חל יום המשפחה אומנם הייתי בבית עם הילדה והבעל אבל.......לא שלחנו זר כמו כל שנה להורים של בעלי ולא אמרתי להם כלום בכלל מאז שזה קרה לא דיברתי איתם וגם בעלי לא עכשיו לחמתי יש בסך הכל 2 ילדים בנים אחד אומנם אחרי צבא אבל כאילו התבגר עכשיו ילד כזה יוצא לבלות מצפצף על העולם כמו נער מתבגר ויש את בעלי שהוא יותר מחושב כזה אכפת לו מהכל עכשיו אני בטוחה שאחיו של בעלי אפילו לא עלה בזכרונו שיש בכלל יום המשפחה ובעלי לא יצר איתם קשר ולא אמר מילה והאמת כואב לי קצת בכל זאת הם ההורים שלהם.... מה לעשות???? מצד אחד אני פגועה בגלל מה שנעשה לנו מצד שני אני מרחמת עליה

לא הם לא ניסו בכלל

כי אולי הם יודעים שמה שהם עשו לא בסדר או יכול להיות שהם מראים לנו שהם הפגועים (שבעלי "צרח עליהם) ועכשיו זה שאנחנו לא בסדר כן אהה....

פלגיה

New member
ואם תשלחו זר באיחור של יומיים?

אני חושבת שזו גם אמירה. אפשר לצרף פתק כמו "גם כשאנחנו כועסים אתם תמיד ההורים שלנו" או משהו מרוכך יותר.

למעלה