מה הייתן עושות אם הייתן מגלות

jesenia

New member
אויש סליחה

הגבתי לך בלי לקרוא את ההודעה הזאת, את עושה נהדר כשאת לוקחת לך פסק זמן! ולא מגיבה כשאת שוצפת וקוצפת.

וואי, וואי. אני קוראת ומתעצבנת

סביר להניח (אפילו בטוח) שגם הייתי מגיבה ככה (למרות שאצלנו אין סיכוי שזה יקרה). זו ממש חוצפה לשמה. תני אבל לבעלך לעשות את העבודה כדי שילמדו לבהא (כי היום שיער ומחר משהו אחר...). אבל אל תגיעו לסכסוך לגמרי. אם יבקשו סליחה, קבלי את התנצלותם והמשיכו ביחסים תקינים. למען ילדתכם....

דבר אחד קשה לי להבין ולהתמודד

עם זה למה ריבונו של עולם למה???? מה זה הפריע להם בגלל שזה לא היה מסודר להם בעין איך אפשר ראבק לעשות דבר מרושע שכזה אני לא מבינה

minerali1

New member
הם ממש התעללו בילדה

אני מציעה טיפול הרבה יותר חמור מהטיפול שהם קיבלו - לא מספיק שבעלך לא מדבר איתם (ועוד יורד להוריו??) ולא! לא מספיק שהם לא יראו לעולם את הילדה, אבל לעולם! הרי הם עשו דבר חמור, אפילו חמור ביותר, מרושע וזדוני. אני הייתי נוקטת בדרכי ענישה הרבה יותר חמורים! השיער של הילדה עכשיו יותר קצר! לעולם הוא לא יגדל! לא, זה לא יעבור בשתיקה!

נועצוק

New member
מינרלי לא נסחפת? שיער צומח מה

זאת אומרת לא יגדל לעולם? ושההורים שלו לא יראו את הילדה לעולם?? אולי את מציעה להוציא אותם להורג וזהו?

minerali1

New member
להוציא אותם להורג??

גם זה לא יספיק. ושיער לא צומח! איך את מנפצת לי פה מיתוסים?

inbalim

New member
סבא שלי עשה לי את אותו הדבר....../images/Emo46.gif

כשהייתי קטנה היה לי פוני, וזה היה מעצבן אותו אם זה היה קצת ארוך ומגיע כמעט לעיניים, אז יום אחד הוא עשה לי זיגזג בפוני ואני לא שוכחת לו את זה. ויותר גרוע, כשאמא שלי הייתה בחו"ל סבתא שלי לקחה את אחותי הקטנה, שהיו לה תלתלים כאלה יפים וארוכים והחליטה שצריך לעשות לה תספורת קצוצה לגמרי. מיותר לומר שאמא שלי לא שכחה לה את זה עד היום, והיום אחותי כבר בת 24... אין להם תקנה!!

אסף4יי

New member
אני לא הייתי מוותר להורים שלו !

להורים שלי הייתי מוותר, וגם להורים של אישתי - אבל להורים של בעלך ?בחיים לא

אין סיכוי שהיית מוותר לאף אחד../images/Emo8.gif

ודרך אגב, בחתימה שלך....אפשר לקבל גם גרסא מצונזרת לכאלו שלא מניקות בפומבי??
הכתוב מעלה הינו בדיחה/הלצה/משהו שעשועי שכזה.....אינני נגד הנקה בפומבי ואף אם הדבר משתמע מכך, הנני מכחישה בתוקף

אסף4יי

New member
זהו רגע היסטורי ../images/Emo63.gif

השארתי רק את החתימה המצונזרת. ת.נ.צ.ב.ה

Tula1

New member
מעליב מאד, אבל.....

יש גם צד שני, ולדעתי הרבה יותר חשוב- הילדה. אני גם חושבת שמה שהם עשו הוא ממש חמור, אין להם זכות להתערב בהחלטות שלך לגבי דרך גידול הילדה שלך. אבל - האם את באמת רוצה למנוע מהילדה שלך לראות את סבאסבתא? כי את יכולה לקלל אותם מפה עד מחרתיים, אבל הילדה היא זו שתסבול ותרגיש בחסרונם. במקומך הייתי לוקחת נשימה עמוקה וממשיכה את הקשר איתם (עם הגבלות כמובן כגון נוכחות שלך או של בעלך בביקורים של הילדה שם). אגב- גם בעלך צריך את אמאבא, אולי בעתיד הוא יחשוב שזה אידיוטי שהוא הסתכתסך איתם בגלל כמה שערות וחס וחלילה יעלו האשמות הדדיות ביניכם עד כדי פגיעה בזוגיות...

למעלה