מה הייתם מעדיפים מבין הרמקולים

Arama Audio

New member
הבעייה ברמקול הזה היא

במישלוח היקר שמחושב ניפחית בגלל גודלו.

י.לוי

New member
הוא ענה לי. אמור להיות הבדל במחיר

בינינו?
יואב

jk ff

New member
אז ככה...

בתור בעלים טריים של Audio Physic Spark III - אם ה-Virgo III ( שאמור שלהיות שלוש רמות מעל ה-Spark III ) משמר את התכונות החזקות של ה-Spark ( ועולה עליהן ) שהן Soundstage ו-Imaging - הייתי ממליץ לך בחום לשמוע אותו ( אני גם כן מאזין לרוב למוסיקה קלאסית אינסטרומנטלית וה-Spark III, לעניות דעתי, מצטיין בתחום הזה ). את שאר הרמקולים לא יצא לי לשמוע - אבל אני יודע שה-ProAc Response D25 קיבל Editor's Choice בגליון Hi Fi Choice האחרון ( סתם לידע כללי
). בנוסף הייתי ממליץ לך ( כמו גנאדי ) להאזין לקרמונה ( מאוד התרשמתי לטובה מהקרמונה אודיטור ).

freddi

New member
קרמונה אודיטור לא מתקרב לאיכות שאני

רגיל אליה מבחינת פירוט ודיוק. .... (וזה נבדק אצלי בחדר במשך שבוע) כנ"ל לגבי הקרמונה הגדול, שאמנם מוסיף בס בכמויות .... זה לא זה. sorry. לגבי AP ו-PA... תודה למידע.

רון ו

New member
אקווליזר

אחרי שצפיתי בעקומת ההענות שמדדת - באופן לא מדויק כי צריך לבדוק noise bands ולא תדרים בודדים אין ספק שפרוססור כלשהו יתרום בצורה משמעותית לא פחות מהחלפת רמקול - במיוחד כשהרמקול עצמו בעל headroom לא מנוצל ואיכותי יחסית. שלא לדבר על הפוטנציאל לשפר הקלטות לא מוצלחות ככל שהאקווליזר מדויק וחזק יותר - תהנה יותר. רון

למעלה