מה היה
, ומה היה

McSon of Busted

New member
פפפפפפפפפפפפפפ

מממ. עייפות שנחתה עליי השבוע..אני פשוט לא מפסיקה לישון!!!! וגם כל הגוף כואב לי...
אחחח. עבדתי כל השבוע
עבדתי כל השבוע D: מממ. אימונים סבבה אני חושבת חחח סתם, אין בצפר

yarden28

New member
היה טוב וטוב שהיה!

: אממ.. השעור קלאסי בבחינהP: השקמת בוקר ע"י שואב אבק><
: יצאתי עם חברות בערב,ואפילו שהיה משעמם התחברתי עוד עם יעל וראיתי חברות וידיד D: שעור רפרטואר בבחינה!
יום טוב שיהיה לכוולם

Sakai Shana

New member
על אתמול, כי בוקר.

(הבצפר הזה דפק לי את השעות שינה, כבר יום שני שאני מתעוררת מוקדם.)
הייתי אמורה לנסוע לאנשהו ובסוף זה בוטל. מילא, היום.
הייתה ישיבה.

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo18.gif חפירה ../images/Emo3.gif ^^../images/Emo29.gif

[מאחרת באיחור אופנתי XD]
הייתי מהצהריים עד הערב ככה אצל חברה שלי
והיה כיף, מצחיק, והזוי כמו תמיד. אח"כ הייתי עם ההורים בקניות. אח"כ חזרתי הביתה, היה כיף ומצחיק עם החברים במסן... יום חמישי ~תופים~ ת"א. יאיי לי. לכו חפשו ^^ [אם מצאתם במבה ונסטי תגידו לי
] [ואני רואה את ידיד שליייי ^^^ שלא ראיתי משהו כמו חודש XDDDDDD][הוא בא רק כי בא לו לראות אותי, למרות שקבענו לרנות מתנה לחברה אבל הקטע הוא שהוא קנה כבר :|] נמנמ... "השלמתי" אני לא יודעת עם רבנו בכלל XD סתם היו לי נקיפות מצפון בגלל משהו שאמרתי לידיד שלי... כשהיינו אני וחברה שלי והוא בועידה X_X" ואז דיברנו והוא היה כזה "תגידי את צוחקת עלי? זה באמת הפריע לך? איזו חמודה :$" הייתי בשוק! חשבתי שהוא כועס או משהו...
אבל עכשיו הכול טוב. ודיברנו והיה מצחיק. בסביבות אחת עשרה ומשהו שרצינו כבר ללכת לישון XD חחחח זה היה מצחיק... אמרנו שאנחנו הולכים לישון ואז הפלאפון שלי צלצל והוא היה כזה "הרס לנו את הרגע, זהו, הוא הרוס" חחחח... בקיצור ידיד שלי צלצל אלי
והוא היה כזה "רק רציתי לומר לילה טוב ^^" חמוד. ואז ידיד שלי [שדיברנו במסנג'ר] התחיל כזה "או או איזה חמוד" ואני הייתי כזה "רד ממני אנחנו לא יחד!" ואז הוא התחיל עם זה "אזמה, עדיין חמוד, רוצה שגמני אצלצל?" XD איזה ערב... אח"כ שבאנו ללכת לישון כבר הוסיפו אותי לועידה X_X [שירי וניר אלו-שלא-נטשו-אותי][בקיצור הם באים איתי לת"א XD] בקיצור אח"כ התנתקתי מהועידה, ואמרתי לידיד שלי לילה טוב.... והלכנו לישון XD זה היה אחלה ערב!!!!!!!^^^
ובסוף לא הלכנו לסבא וסבתא
[סתומרת שהפעם אני נוסעת לת"א חסרת כסף XD][וכשחושבים על זה, לא ראיתי אותם כבר שבוע שלם :\ לא נחמד לי.] יום חמישי אני לא אראה את אור
ואני מתה לראות אותהההההה [היא יוקנעם ולא נותנים לה לבוא לבד לת"א
] זהו
מצטערת שחפרתי לכם. אני בטוחה שתתמודדו!

אור לא יוקנעם../images/Emo28.gif

היא מ-יוקנעם. ואני הוספתי אותך לועידה כי לא הצלחתי להבין כלום מניר לגבי האוטובוס והשעה ואיפה אנחנו פוגשות אותו!
אבל תודי שהיה מצחיק, הועידה הזו.

xXx Lilo xXx

New member
מצחיק? מה בדיוק?../images/Emo29.gif

הייתי מחוקה באותו רגע, לא בהנתי מה אתם רוצים ממני. חוץ מזה שאמרתי לך שמחר [אעאעאע מחרררר@#%#$^%] נוסעים לת"א XD

להלהלנד D:

אתמול הייתה שיחת ועידה הזוייה לגמרי, עם חברות טובות עד מאוחר ^^ פרקים של לוסט ונמלטים ירדו כבר במחשב ~הפינסס~ דיזינגוף היום!
מישהי בבניין נפטרה הבוקר
קריפי. עווד כמה דברים גדולים. לא לפה O_O

PerfectSP

New member
אממ...אבל אני לא עושה כלום כל היום../images/Emo2.gif ../images/Emo190.gif

יש לי עוד מעט בייביסיטר,קצת כסף מחר לתל אביב^^
זה שש שעות לפחות^^אפילו שבע.
מספר השעות מגדיל את מספר הירוקים[כסף,למי שלא הבין^^]
קמתי רק לפני חמש שעות!!
אולי שמה סופסום אני אשה ש"ב שמחכים לי בטובם כבר חודשיים,ואני רצינית.
לא בא לי על ש"ב
דניאל באה לתל אביב
מי עוד בא לת"א?!
לא|חפרתי לכם היום

xXx Lilo xXx

New member
ולא יקרה כלום אם תבוא לסנטר ^^../images/Emo29.gif

רק שאני לא הולכת לישאול אנשים בסנרט "תגידו אתם מפורום פראמור?]

PerfectSP

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

ת'אמת כשהייתי בסנטר,במקדונלדס, שמעתי מאחוריי שתיים ששמעו פארמור^^