מה היה
, ומה היה

rachel malasa

New member
מה היה ../images/Emo45.gif, ומה היה ../images/Emo31.gif ../images/Emo35.gif

אמ.. הסבר: אתם צריכים לכתוב מה היה לכם רע ביום הזה.
- ומה היה לכם טוב ביום הזה.
- יאללה לשרשר. =]

HagarStar

New member
ממ../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

הייתי אצל טניה בבוקר, וכזה אתמול בלילה היינו בחוץ אני טניה רועי אנאבלי ונעם והיה מצחיק וקניתי אתמול בגדים D: וארומה!
וחבר של אמא שלי קנה עוד דגים D::::
אה.. אני מניחה שזה לא לפה
כאילו זה לא קשור אליי זה פשוט עשה לי רע

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo9.gif

הדיסק של אבנג'ד סבנפולד יוצא היום
לפני יומיים היה לנו שחר חסון המתנ"ס בלילה ^^ יוווווווווווווו היה כזה מצחיק
היום יש לנו נאור ציון
זה עולה 10 שקלים. אהמ זהו ניראה לי ^^

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifהדיסק הקודם שלהם הגיע לארץ..

ככה שבטוח תמצאי אותו כאן
את החדש אני מתכוונת חחח אני מתארת לעצמי שיקח לו זמן להגיע לכאן וזה..

WaitForTomorrow

New member
טוב..../images/Emo110.gif

אני אחפש בטאוור רקורדס... עם אני לא אמצע אני אלך לסנטר...

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif

לא הלכתי לנאור ציון. חברה אמרה שנגמרו הכרטיסים וגם ככה הייתי בבייביסיטר.

64 panic girl

New member
שלהלה[!?]

אתם צריכים לכתוב מה היה לכם רע ביום הזה. -
הייתי צריכה לעשות עבודה באתר אינטרנט של הבצפר ולקום ב-8 ורבע והלכתי לישון ב-4 היה לי שיעור פרטי באנגלית. ומה היה לכם טוב ביום הזה. -
הרבה.. נמ הייתי בעבודה והרווחתי קצת קשP: הייתי אצל חברות ואני הולכת עכשיו שוב לראות חברות וידיד^^ אני מספיקה הרבה ביום ואני בקושי בבית אל תדאגו אני מקבלת פרצופים מאמא שלי על זה.. המשך יום נעים לכולם אני הלכתי

mcfly danna

New member
שלי.. למרות שאפחד לא יקרא..

היה כ"כ מצחיק היום , ידיד שלי כ"כ מצחיק... אולי אני אתחיל ללמוד גיטרה השבוע קיבלתי 97 במבחן במתמטיקה.. חרשתי על הטקס של מקפליי, הם כולם של כ"כ שקס..
דני לא זכה!!!! יואו איך בכיתי.. לא בא לי כלום, נמאס לי מהשגרה הזאת.. כולם פה רכלנים, כולם מוציאים את הרוע אחד של השני.. נכנסתי בקיר שלי ונפלתי חזק.. יש פשוט הרגשה כזאת של אני לבד כזה, עזבו אני והבעיות הפסיכולגיות שלי.. ועוד כמה אני לא זוכרת...

einav0sh

New member
אני קראתי... ../images/Emo9.gif

ידעתי שכן בכית!!
וכל הכבוד על הציון במבחן

mcfly danna

New member
אני לא הרשתי...

ואני לא בכיתי!!!! חוץ מזה שדני לא זכה... וזהו!! בהתחלה היו לי קצת דמעות אבל לא בכיתי...

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifזה היה דיי ברור שדני לא יזכה ../images/Emo12.gif

כי הרי זאתי (שמאוד מוכרת לי ושכחתי מאיפה!!!) קראה לטום ודני לבמה.. חחחחח זה היה יוצא מפגר אם הוא היה פותח את המעטפה ומחזיר על עצמו זוכה XDDD האאאאאאאאאאא נזכרתי מי זאת! היא מנחה משהו בערוץ הילדים הבריטי
ראיתי אותה כמעט בכל הסרטונים של מקפליי וסאן אוף דורק בתוכנית הזאתי שהם תמיד היו שם..

yarden28

New member
היי, רק אל תשכחי להראות שהדברים הטובים

חשובים יותר מהרעים והכל יהיה טוב

שלי../images/Emo28.gif

- ישנתי עד 12 וחצי. משהו שאני לא עושה בדרך כלל. - היה נחמד בחוג דרמה. אנשים מצחיקים ומוזרים. - אוליאוליאולי ת"א ביום חמישי.
- בסוף לא נסעתי לת"א היום. מבאס קלות. - כאב ראש. אבל נחיה. זהו. היום היה יום מאוווווווווווווד משעמם.

../images/Emo220.gifאוקי דוקי

אש לילה לשיכבה ז' בנוע"ל עבר,והיה מעולה! המלצה: אל תשארו בדיונות שכל כך חשוך שם רק עם נירות סביבכם ולבד או עם עוד מישהו שגם הוא פוחד.. במיוחד שאנשים עוברים שם פעם בשעה.. כאילו הייתי אחראית על הציוד כזה(לא אחראית אבל הייתי צריכה להשאר שם כי לא היה לי חשק להפחיד אנשים ולחטוף אותם) והייתי בצוות אש!!!(או ככה הבנתי ממישהו שהיה גם בצוות אש)(היתה כתובת אש) חזרתי הביתה עם סולר עלי, למה?כי כשאומרים לכם להחזיק ג'ריקן סולר "ריק" תבדו שהוא ריק.. אה,וגם אם זורקים עליכם ג'ריקן סולר"ריק" תתרחקו ואל תנסו לתפוס אותו! ואני מדברת מנסיון!
אתמול גיליתי שחבר של ידיד טוב שלי נרצח, רע לידיד שלי=רע לי עוד יותר.. כ"כ לא מגיע לו שיהיה לו רע. האש לילה,כל כך הרבה עומס היה היום. התמלאתי בסולר באש לילה.. סחבתי תיק מלא בקבוקים,תיק מלא ציוד,ובנוסף לזה ג'ריקן סולר "ריק" וגם דלי מלא דברים כבדים(תמיד דופקים את צוות אש) עד לקן,הליכה שאמורה להיות 10 דקות,לקחה לי ולשניים שהוא גם כן בצוות משהו בין 45 דקות לשעה.. הם סחבו את הכתובת אש(נו אחרי שכיבינו אותה וזה)את הסנדות מתחנה מסויימת ועוד כמה שטויות, וזה ממש כבד!!1 ומסובך..
חוסר בשינה רב מדי, אין לי זמן לנשום.. ויש יומולדת לשני בני קבוצה שלי בסופ"ש(אחד ב2 ואחד ב3..) -_- יש לי מלא עומס מזה גם מה לעשות להם!@#%^Y ראר-_- :)

למעלה