מה דעתכם?

BellA עלמה

New member
לא יודעת

עדיין. קשה לי היא כותבת בשפה כלכך רהוטה וברורה שזה קשה טוב אני מרגישה שזה לא לעיניין לדון בזה כאן לא רוצה לפגוע בגולשים פה

נועה 202

New member
זה כן לעניין!

לא משנה כמה הם אינטקטואלים, כמה הם חכמים, כמה הם מתבטאים בשפה גבוהה ורהוטה- ולא משנה לי כמה הם למדו, או באיזה שנה הם, מבחינתי שיהיו גם שופטים בבית המשפט העליון. מוסרו של אדם לא נמדד בשפה או בשנים שלו באוניברסיטה. מוסרו של אדם נמדד במעשים, בנסיון חייו. אדם שתומך ומעודד פגיעה בכל אדם, לא רק נשים- הוא אדם שפל. וככל שתמהרי לראות את האנשים האמיתיים מתחת למילים או הדרגות - כך תצליחי למגר מסביבך את כל האנשים שלא שווים רגע , שניה, או אפילו מאית השניה מזמנך או ממרצך.

BellA עלמה

New member
מצטערת

קשה לי לדון בזה כאן מרגישה שאני פוגעת יש לי המון מה להגיד אבל מעדיפה שלא

אז כנראה שהיא לא רהוטה כמו שחשבת! ../images/Emo140.gif

גם אני נכנסתי לבלוג שלה בעקבות ההודעה שהתפרסמה כאן וגם כתבתי לגברת לביא מה אני חושבת עליה, היא חצופה ברמות שאין לתאר, וכמו שאת אומרת "מייצגת מעבר לבלוג" זה נכון, זה עצוב אבל זה נכון, אני מוצאת את עצמי לעיתים לא רחוקות מגינה בפומבי על כל מתלוננת של הטרדה מינית כי קשה לי לשמוע את הסביבה כמו למשל ההאשמה של "מעשים מגונים" נגד רמי הוייברגר, כולם אומרים בסביבתי הקרובה: "הוא בטוח לא עשה את זה" כאילו שלאנסים ולמטרידים יש פרצוף אחר, הרי לא יכול להיות שאיש כזה מצחיק הוא כזה מתעלל נכון?! כשאני מספרת על אבא שלי אנשים נדהמים, לא מאמינים עליו, יש אנשים שמעדיפים לחשוב בינם לבין עצמם שאני בודה הכול מלבי כי הרי לא יכול להיות שהאיש הזה "לתפארת מדינת ישראל" יכול לפגוע בזבוב אבל יש עובדות והן המשקפות את המציאות ולא מה פלוני אלמוני חושב על נפגעות תקיפה מינית באשר הן ולצערי אנחנו לא מעטות כלל, כל אישה 6 היא קורבן, איזה נתון מזעזע לקרוא לשמוע אבל זה כמו שאומרים על השואה 6 מיליון מרוב שזה לא נתפס ובלתי אפשר להאמין, הגברת לביא הביעה את עמדותיה ולמעשה בתוך הבלוג שלה היא מתנצחת איתי, אז רהוטה היא כבר לא, מי שמרגיש כל הזמן שהוא צריך להתקיף נמצא בבעיה עם עצמו, החברה שלנו לא אוהבת "נאנסות" ו"מוטרדות מינית", אני זוכרת שבמשך כל ילדותי לא דיברתי מפחד להמית על עצמי אות קלון... !! זה מה שהסביבה ואנשים כמו נועה לביא עושים, גורמים לאנשים כמוני לשתוק הרבה שנים, אני ילדה גדולה וכבר מתמודדת היטב (ברוך השם) אבל מה עם אלו שלא?! למה הן צריכות לסתום ת'פה? רק כי אנשים כמו נועה אומרים? בתוך הבלוג שלה היא קראה למין אוראלי בכוח "זכרונות נעורים" אפשר שלא להזדעזע?

למעלה