מה דעתכם ?

talila3611

New member
מה דעתכם ?

אני יודעת שאתם לא ממש מספטים את ההודעות שלי...מלאות רחמים עצמיים, מקווה שהגרוש יחזור אלי וכו'...אבל בכל זאת. לביתי היתה יום הולדת לפני כמה ימים וקיבלה ממנו מצלמה דיגיטלית (900 ש"ח) יפה, כנראה שמצבו הכספי טוב ולא כפי שחשבתי. בחג 2 הבנות היו אצלו. כשחזרו אלי, ראיתי בתמונות שביתי צילמה במצלמה החדשה תמונות שלו עם החברה שלו במיטתם בבית, כשרואים שהוא שוכב עליה, מתנשקים, מביטים למצלמה ומי הצלמת...ביתי בת העשר. הרגשתי צביטה בלב כמובן וגם כעס כי שאלתי את הילדה והיא אמרה "הם ביקשו שאצלם אותם". איך להתייחס לדבר כזה ? זה לא נראה לכם מעשה חולני הרי ברור שיש פה כוונה (ואם לשפוט לפי החיוכים הזנותיים של החברה ועוד איך יש כוונה..). בקיצור מה אתם חושבים ? ודי לתקוף אותי...

פיקסון

New member
שעשו בכונה לפגוע

לגבי המתנה אולי עשה בתשלומים אולי חברתו עוזרת לו עזבי מרחמים עצמים תמשיכי בחיים רוצה להרגיזו??? תמצאי מישהו אבל שיהיה חתיך הורס תבימו נשיקה ושהבת תראה לגרוש בברכת שנה טובה

מצוטטת

New member
סמאללללללללללללללה

ב'מת כדאי שאפרוש לאלכנוס שלי....... על גב של ילדה בת 10 להרגיז לו נו.................שיהיה

Netta79

New member
פיקסון

ביום שהיא תפגוש את החתיך ההורס , לא נראה לי שבאמת יהיה איכפת לה משני הליצנים
ואת ... עזבי אותך משטויות שיתנשקו ויהנו תתעלמי לחלוטין זה לא שווה את שלוות נפשך ועזבי את "החתיך ההורס" גם חמוד טוב לב ואוהב יעשה איתך יופי של עבודה
בהצלחה ~נטע

לדעתי...

אכן יש בעיניין טעם לפגם... ולו רק לתת לילדה בת 10 להחשף לקטע מיני איני רואה את עצמי כטיפוס מיתחסד אבל צילומים במיטה בחדר השינה כשהאבא שוכב על בת הזוג והילדה מצלמת.... שונים מצילומים שלו עם בת הזוג כשהם מתחבקים למשל בטיול בחוץ.... לא יודעת מה הקשר ביניכם ועד כמה הוא טוב אבל הייתי מדברת איתו על כך יתכן ואינו מודע לנושא... והצביטה בלב.... בלי קשר מובנת... תמיד גם כשאת תמצאי בן זוג תהיה צביטה כזו....

א ו ר 33

New member
תשמחי שנפטרת ממנו

הוא נשמע ממש חולה נפש. זאת פשוט הגזמה מה שהוא עשה. אני לא הייתי עוברת על זה בשתיקה. הייתי פונה לעובדת סוציאלית. תחשבי מה הילדה שלך הרגישה... מסכנה, איזה גברים יש בעולם. לא יאמן!!!

א ו ר 33

New member
איך אני אוהבת את "החכמים" האלה

שתמיד חייבים לכתוב משהו, גם אם זה לא ממש לעניין...

למה לא לעניין? כי לא מסכימים איתך?

יקירתי, אם את בוחרת לכתוב בפורום ציבורי, קחי בחשבון שיש גם אנשים שחושבים אחרת, ולא רק ימחאו לך כפיים. אם את לא מוכנה להתמודד עם ביקורת או חשיבה מסוג אחר, אל תשתפי אותנו. אישית חושב שיפה שלאב, בדיוק כמו לך, זכות להיות מאושר. אם הוא בוחר להראות את זה לבתו, זו בהחלט דוגמא שגירושים הם לא סוף העולם. אושר הוא אושר משני הצדדים, בדיוק כפי שכשלך יהיה קשר, בשלב מסויים תרצי גם לשתף את הבנות שלך, לא? או אולי תמשיכי גם אז להסתיר אותו, ולהעמיד פנים שרק האב היה ויהיה בחייך לעולם? לא נעים, נכון, אבל.. אלה החיים. ככל שהם יהיו פתוחים וכנים יותר, כך גם בתך תגדל בתחושה שלכל אחד מהוריה יש זכות לאושר, גם אחרי הגירושים, ולא רק לאם. לדעתי..

פברואר68

New member
חבל לחטט בפרטים שוליים ולנתח אותם

לעומק להכאיב ולחפש עוקץ ד פ ד פ י א ו ת ם תראי לילדייך דוגמא אישית שאינך מתעסקת בקטנות..................

מיננה

New member
תתעלמי תסתכלי רק על עצמך ../images/Emo68.gif

שימי פס על כולם תעשי מה שטוב לך ולילדות. תני להם את כל האהבה וגם לעצמך. תגידי תודה על זה שהוא לוקח אותם וקונה . אצלי נדה. אז מסתכלת על הדברים הטובים שהם איתי והם החברות הכי...שלי והמתוקות שלי ואני אתם וקונה ונותנת מה שאפשר והכי חשוב תלכי תמיד בדרך האהבה והטוב. שהוא יתפוצץ.
המון טוב ואהבה מיננה

מיננה

New member
אני פניתי לעובדת סוציאלית../images/Emo140.gif

לא עוזרים בדברים האלה זו את בלבד אל תשחקי את המשחק שלו. מיננה

חושב שאת צריכה להבליג... לא לחפש

להשיב מלחמה ב"להרגיז" אותו בקטע דומה. אפילו לא לדבר איתו כעל העניין, אף שזה מתבקש באופן הגיוני.. פשוט להתעלם מהעניין..כאילו לא ראית.. לא הבחנת.. חלף לו.. כך תנטרלי, אני חושב, התנהגויות כאלו בעתיד.

למעלה