מה דעתכם ?

א ו ר 33

New member
יש דברים לאסור להבליג עליהם

מה השלב הבא יהיה? יקיים יחסים מול הבת שלו? נו באמת... מספיק לטאטא את הבעיות מתחת לשטיח. יש דברים שעדיף "להחליק" ויש דברים שלא.

../images/Emo13.gif לא נראה לי, קוסם..

היא עסוקה בלשפוך, ולא להקשיב. יש גם כאלה, ולצערי לא מעט.

° זואי °

New member
נו ו?

אז היא שופכת ולא מקשיבה. אז? ולה מותר לא להסכים עם הדעות שלכם? או שברגע שכתבה את שלה בפורום, היא חייבת לקבל את הדעות שנכתבות בתשובה?

ממש לא

לא מקבלת-שלא תקבל. הנקודה היא נימת הזלזול בתגובות האחרים, כפי שכתבה כמה משפטים מעל. זה האיך,ולא המה. ועכשיו חסר לך שלא תקבלי את דעתי!!

° זואי °

New member
לא מקבלת את דעתך ../images/Emo3.gif

לא יודעת, זילזול היחידי שראיתי היה בתגובה לפיקסון ולדעתי היא כי לא הבינה את תגובתו. חושבת גם אם זלזלה, לא צריך לזלזל בה, כי זה עושה אותנו כמוה לא? מצד שני, לפעמים גם אני מזלזלת. טוב נו

א ו ר 33

New member
אתה כנראה באמת בן 5

במה בדיוק ראית זילזול? רק הבעתי את דעתי! נכנסתי רק בחודש האחרון לפורום הזה וחשבתי שמצאתי נושא משותף לשיחות והתיעצויות, אבל "תודות" לך ולעוד כמה זאת ההודעה האחרונה שלי בפורום הזה. לא נתקלתי בשום פורום בכל כך הרבה התקפות וציניות כמו שיש בפורום הזה. לתשומת ליבכם!!! שיהיה לכולם שנה טובה וגמר חתימה טובה, אורית

° זואי °

New member
הפעם

אני מסכימה עם הכוכבים. התגובה הזאת... מיותרת לגמרי. הכי מצחיק אותי האיום "לא תראו אותי יותר בפורום".

אישית, מת על סימני קריאה.

ועדיף שלושה בסוף המשפט. עכשיו הכל ברור. אבל בגלל גילי הצעיר לא אתפעל במיוחד מדרמת הכיס המיותרת הזו שיצרת לעצמך. החיים יפים, יקירתי. וקחי לך
, סתם כי מתחשק לי.

° זואי °

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

היית צריך לראות איזה מסר קיבלתי ממנה. עד עכשיו אני מרוחה כאן מצחוק. חוזרת בי מדברי מקודם. הזילזול, מוצדק לחלוטין.

זה עוד כלום לעומת המסר שאני קיבלתי.

כולל איחול שזו תהיה השנה הגרועה בחיי... האמת - מזהה את הפולניות הדרמטיות האלה מקילומטר. המלצתי לה על קצת ויטמין Z כדי שתירגע, אבל אני ממש מתחרט על זה שאני חושף גבר חסר ישע לרמת סיכון כל כך גבוהה.. מקווה שכולם תקועים עכשיו מול המשחק, ולא יענו לטלפון.

פיקסון

New member
או רלא להגזים

אור עד שלא יודעים בדיוק מה היה שם אף אחד לא יכול לשפוט ומנשיקה גם שהם אחד על השני ועד קיום יחסים מול הילדים המרחק עצום תשאלי את עצמך אם במהלך שנות נישואיך לא התנשקתם והתגפפתם ליד הילדים אולי זה כרגע גם היחס שבנהם לא שאני מצדיק את בקשת הצילום אבל עוד נקודה למחשבה מבלי לעשות עלהום

א ו ר 33

New member
בואו לא נהיה תמימים

ברור שזאת לא היתה נשיקה תמימה כמו שיש בין בני זוג. אני מאחלת לכל הילדים לראות את ההורים שלהם מתחבקים ומתנשקים (כמו שאני רואה את ההורים שלי עד היום) אבל זה מקרה שונה ורגיש כי מדובר בחברה של האבא, לא אמא שלה, אז הילדה בטח לא הרגישה נוח עם זה. לא שזה סוף העולם אם היא היתה רואה אותו מתנשק עם חברה שלו, אבל ברור שהם עשו את זה בכוונה, הם ביקשו מהילדה לצלם אותם. זה לא שהיא ראתה את זה במקרה. האבא הזה רוצה לעצבן את האקסית שלו על חשבון הילדים. ולקוסם - כן, אתה יכול להביע את דעתך. זה שהגבתי לתגובה שלך לא אומר כלום.

ואולי

אפשר להעביר איזשהו מסר אחר ערכי וחינוכי לבנות מבלי לדבר איתו. אם מערכת היחסים ביניכם טובה, כמו שכבר כתבו לך, אז אני חושבת שיש מקום להעיר לו על ההתנהגות, כי גם בעיני לא נראה שילדה תצלם תמונה כזו. אבל אם היחסים ביניכם על הפנים, הייתי איכשהו אומרת לבנות שזו אחלה מצלמה, ויופי שקנו לה אבל אולי יש דברים יפים יותר ומעניינים יותר לצלם. שתהיה שנה טובה לך ולבנות.

talila3611

New member
תודה לכולכם...

התמונות נועדו לעצבן אותי זה ברור. הן לא תמימות. נורא שבעזרת הילדה הוא עושה את זה. אני חושבת שאתעלם, כאילו לא ראיתי אותן. אין קשר ביננו כמעט, יחסים גרועים ולכן אין עם מי לדבר. נשאיר לאלהים לעשות את העבודה... תודה לכם ושנה טובה.

a n a t i 3 3

New member
אם היא היתה מצלמת אותם רבים...

זה היה בסדר? אמרו פה פעם חכמים ממני.. "אדם בוחר אם להיפגע או לא
" אז הם שכבו על המיטה מחובקים.. SO WHAT? באמת לא רוצה לפגוע בך.. אבל חושבת שיותר נחמד ובריא לילדה לראות אושר ואהבה (גם אם היא מוחצנת לפעמים) מאשר לראות אמא כעוסה ופגועה!!! ותחשבי על זה..

° זואי °

New member
חושבת

יש הבדל בין להראות לילדה בת 10 מה זאת אהבה לבין להראות לילדה בת 10 איך עושים אהבה. חושבת, ילדה בת 10, לא צריכה לראות זוג מבוגרים אחד על השני במיטה (גם אם זה אבא ואמא שלה והם אוהבים מכאן ועד הירח). להראות אהבה, אפשר גם מחוץ למיטה.

למעלה