מה ביקשתי??!?!?

דנסן

New member
מה ביקשתי??!?!?

שיהיה לי רק קצת טוב על הלב?????כמה פעמים ביקשתי ממך שרק תשנה קצת את המצב!!!שיהיו לי חיים!אני לא מבקש כסף או מלוכה!רק רוצה חברים אמיתיים,שיהיה טעם לחיים חסרי המשמעות שלי!!!אבל כלום לא משתנה!למה?תן לי דרך כיוון או משהו!אני לא מבין אותך! ואני אומר לעצמי:"אין אלוהים!"אבל אני לא יכול שלא להאמין פשוט...ככה זה אני מבקש שוב:שיהיה לי טוב,שהחיים שלי ישנו מסלול...לא רוצה יותר מזה באמת שלא...לא חסר לי כלום חוץ מהחיים עצמם...

אולי...

חשבת לרגע שאולי מה שקורה איתך זה לטובתך? אם אתה לא יכול להאמין שאין אלוקים אתה גם צריך להבין שאין לו שום סיבה לברוא את העולם כי זה בכלל לא ברמה שלו וא"כ נשאלת השאלה למה באמת הוא ברא את העולם? התשובה לכך היא שהוא מקור הטוב ומי שהוא טוב הוא רוצה להיטיב ולכן הוא ברא אותנו כדי להיטיב עימנו ואילו היינו מסתכלים על חצי הכוס המלאה היינו משתגעים מרוב הטוב שהוא נותן לנו בלי שיהיה לנו שום זכות לכך כי הרי כל תזוזה שלנו מופעלת על ידו ואם הוא לא היה באמת טוב ח"ו היה יכול כאילו לשכוח מאיתנו ואז לא היו לנו חיים כלל. נחשוב על כך שאנחנו מחכים בתחנה לאוטובוס ומיד כשהגענו הוא היגיע למה אנחנו לא מודים על זה לה´ אולי בגלל חיסרון ההודאה הוא מעניש אותנו ופעם הבאה הוא מייבש אותנו בתחנה חצי שעה כדי שנלמד לקח? אם נודה לו על כל צעד ושעל נרויח ובגדול וזה לא משנה אם אנחנו חילוניים או דתיים העיקר שנאמין בו ונודה לו תמיד.

§Apocalypse§

New member
תודה...

אם לא נאמר תודה לאל, הוא יעניש אותנו על כך? איזו קטנוניות!
היתכן? כאשר אנו מודים לאל, אין אנו עושים זאת בשביל אלוהים עצמו, אלא בשבילנו. התודה מיועדת לנו. (הייתה לי שגיאת כתיב ובמקום תודה, החליקה לי "ע" וכתבתי תודעה. סימלי....) מכיוון וכך אנו באמת מכירים במה ששלנו וברצוננו לשמור עליו ובמה שברצוננו לקבל (הן על ידי בקשה והן על ידי אמירת תודה)... "תודה, אלוהים, על האושר בחיי" "תודה, אלוהים, על הגוף הבריא" "תודה, אלוהים, על הצלחת שלא חסרה על שולחני" פשוט תודה. שימו לב ליופי בשפה העברית להקבלה בין המילים: כאשר אנו מודים לאלוהים, אנו מודים בכך שקיבלנו את מבוקשנו, או שנקבלו... אפוקליפס, מודה לאל!

אתה צודק...

לא דייקתי בלשוני.הענין הוא שאם אנחנו לא מודים לה´ זה מראה שאנחנו לא מבינים מספיק מינתן לנו את הטובה ולכן בשביל שנבין מי נתן לנו את הטובה ה´ נותן לנו סימנים שנראים לנו כעונש.

§Apocalypse§

New member
קרדיט

אל תעניק את כל הקרדיט לאחר. אלוהים לא חיי את חייך בשבילך... את רוב העבודה אתה עושה בעצמך. האל עוזר לך כאשר אתה נתקל בבעיה קשה שאינך יודע כיצד לצאת ממנה. הוא "מחליק" ו"מזיז" דברים על מנת לסייע לך בפתרון הבעיה. זאת התחושה שנדמה לך שדברים "פתאום" מתחילים להסתדר. הוא זה שמגיש את העזרה שבפרטים הקטנים, אבל הדרך והלמידה הם התפקידים שלך

אולי...

חשבת לרגע שאולי מה שקורה איתך זה לטובתך? אם אתה לא יכול להאמין שאין אלוקים אתה גם צריך להבין שאין לו שום סיבה לברוא את העולם כי זה בכלל לא ברמה שלו וא"כ נשאלת השאלה למה באמת הוא ברא את העולם? התשובה לכך היא שהוא מקור הטוב ומי שהוא טוב הוא רוצה להיטיב ולכן הוא ברא אותנו כדי להיטיב עימנו ואילו היינו מסתכלים על חצי הכוס המלאה היינו משתגעים מרוב הטוב שהוא נותן לנו בלי שיהיה לנו שום זכות לכך כי הרי כל תזוזה שלנו מופעלת על ידו ואם הוא לא היה באמת טוב ח"ו היה יכול כאילו לשכוח מאיתנו ואז לא היו לנו חיים כלל. נחשוב על כך שאנחנו מחכים בתחנה לאוטובוס ומיד כשהגענו הוא היגיע למה אנחנו לא מודים על זה לה´ אולי בגלל חיסרון ההודאה הוא מעניש אותנו ופעם הבאה הוא מייבש אותנו בתחנה חצי שעה כדי שנלמד לקח? אם נודה לו על כל צעד ושעל נרויח ובגדול וזה לא משנה אם אנחנו חילוניים או דתיים העיקר שנאמין בו ונודה לו תמיד.

spyone1

New member
( לא חסר לי כלום חוץ ..

מהחיים עצמם ) ( שרק תשנה קצת את המצב ) .. (רק , לא חסר לי ) אז יש אחד משתיים . או שאתה באמת בחור צנוע ו לא מבקש הרבה ...יש לך כבר את החיים ( לא חיים מושלמים טוב זה לכולם ) אבל יש לך את זה . או שאתה לא רואה את הצד היפה ו משקיע רק במחשבה ש ( חסר לי ) ..אולי מבט מסביב בחדר שלך או דרך החלון ואז תראה ש יש המון דברים יפים ..שאתה נכנם לבית שלך בכניסה של הבניין אולי תזרוק מבט על הפרח שם בהצד .הפרח לבד אבל לא לבד . אותו דבר אתה . חברים אמיתים מילה יפה מילה גדולה ...אולי תנסה להיות חבר אמיתי למישהו שאתה כן רוצה שיהיה חבר אמיתי בשבילך ואז עם הזמן הקשר מתחזק ...כלומר תעשה אתה את הצעד ...תחשוב ש המישהו הזה גם הוא מחפש אותך ( את החבר האמיתי ) מקווה שעזרתי .

דנסן

New member
תראה....

אני מודה על מה שיש לי,רואה גם את הצד היפה ומודה לאלוהים גם על דברים שיש לי,אבל יש מצבים שאני פשוט נכנס למין דיכאון כזה,או כמו שהיה החופש שפשוט לא ראיתי אף אחד...וניסיתי ליצור קשרים עם מי שבאמת חשוב לי אבל לא יצא מזה יותר מדי ואלה שכן הייתי חבר שלהם (למרות שלא ממש חיבבתי אותם) אני כבר לא בקשר איתם בגלל שניסיתי ליצור קשרים עם אחרים.ככה יצא שיצאתי קירח מכל הכיוונים...אבל נעזוב את זה עכשיו אני באמת הולך להודות לאלוהים עכשיו על הדברים הקטנים אולי זה יעזור... ולגבי זה שלהסתכל דרך החלון ולראות דברים יפים?הנה אני מסתכל עכשיו,רואה את הים,מת ללכת אבל אין לי עם מי..לא עוזר לי

§Apocalypse§

New member
לבד...

לך לים לבד.... אין כמו האווירה העצמתית של הים לבד לפעמים.... תודה, ותאמין שמה שאתה מייחל לו אכן מגיע לך! יש כאלו המודים לאל על הכל, אבל לא מאמינים שהם ראויים ליותר טוב ממה שיש להם. ובכן, כולנו ראויים!

spyone1

New member
../images/Emo45.gif נכון

אבל הרגתם אותי בים ...........גם אני רוצה ללכת לים ..

spyone1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי יותר ...אני הולכת על אגד.

spyone1

New member
אין בעיה

אני הולכת על כל הקופה ואז אני יחלק ...רק יותר מאוחר .

spyone1

New member
אתה חמוד מאוד

לא יודעת בההודעה הראשונה קצת עצובה אבל אני חייבת להגיד שפה יש לי חיוך .... אתה יכול לראות את הים ....הלוואי אני יכולה ( ירושלים ) ...אתה רואה מה יש לך ו מה אין לי ...

רועי ס

New member
אתה בא בטענות אל האלוהים...

כאילו הוא חייב לך משהו אני מבין את המצוקה שבליבך כי הייתי באותה נקודת משבר אבל אז החלטתי לחזור בתשובה לא להיות חרדי אלא כמו כיפות סרוגות וקיבלתי על עצמי עול מלכות שמיים ותאמין לי זה ישנה לך את החיים תכיר חברים חדשים יהיה לך טעם לחיים. ותחשוב על יחסי הגומלין מה שאתה משקיע זה מה שאתה זורע וחשוב להוסיף לשים דגש על אהבת הזולת מה שנקרא אהבת חינם מוסר

spyone1

New member
אם מותר לי לענות

ואמרתי את זה הרבה פעמים שמותר לכעוס או לצעוק ו לבקש אנחנו בסך הכל בני אדם תמיד רוצים ועוד ועוד זה אנחנו . הבחור מבקש מאלוהים ...זה כל היופי ... ושאנחנו כועסים בטח בטח על מישהו או משהו יקר לנו מכירים אותו וגם אוהבים אותו ...ומצפים לטוב ...ורוצים טוב יותר .

פוחזית

New member
תקרא את הספר של לואיז ל.היי

ספר שמלמד שיהיה לך טוב תאמין לי אני כבר בשינוי מס שנים.

למעלה