מה אתם שונאים בסדרה נארוטו?

dsol

New member
אבל...

הוא רק רוצה את הגוף שלו לנצל אותו (בתור נשק הוא לא ידע שהוא יצטרך את הגוף עצמו) כמו שזאבוזה רצה את האקו ואמר לו אבל האקו אהב את זאבוזה ובגלל זה הוא נשאר איתו קימימארו נשאר כי הוא חושב שאורו מחזיר לו אהבה אבל הוא מוכן להקריב את עצמו בשביל אורו בגלל אהבה ולא בגלל שהוא נשק של אורו

dsol

New member
אל תייחסו אני בעצמי לט ממש הבנתי...

מה רציתי להגיד....

Hikaru

New member
והאקו... ../images/Emo58.gif

האקו ידע שזאבוזה צריך אותו. תמיד.. וזאת הסיבה שהוא גם נטש את הקרב עם נארוטו והלך להגן על זאבוזה ואולי זאבוזה לא הראה שהוא אהב אותו אבל המשפחה שלו נטשה אותו, וזאבוזה כן רצה את האקו (גם אם זה בתור כלי). זאבוזה כן חי איתו כל הזמן הזה, אימן איתו ובילה איתו את כל התקופה הזאת. אולי זה לא אותו הדבר, אבל זה בהחלט קרוב (לדעתי)

dsol

New member
נכון !

אוייש אתם עושים לי חשק ענק לראות שוב (בפעם ה 12234234213432523) את הפרקים האלו

kikome

New member
אוי *מחייכת מאוזן לאוזן*

אף פעם לא חשבתי שהסידרה הזאת כ"כ עמוקה!~ ^_____^

Hikaru

New member
למרות שזה לא תרם בכלל...

אני חייב להגיד שנהניתי לראות את זאבוזה והאקו שוב! האקו היה כזה מאמי ^^.. אני גם שונא פלאשבקים. אבל לא את אלה שרואים אותם בעבר - את אלה שכבר ראו משודרים באנימה ופשוט לקחו אותם ושידרו אותם שוב. למשל בפרק 115, אז היה פלאשבק לפרק מסוים. ולקחו בדיוק מה ששודר בפרק ההוא, זה סתם ביזבז איזה 4 דקות מהפרק עצמו. זה מאוד הרגיז אותי...

זהו! זה מה שאני שונאת..!

שמראים פלאשבקים של פרקים שהיו.. אני אוהבת פלאשבקים לעבר שלא שודר.. זה שולט!~

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ולפעמים פלאשבקים לפרקים שהיו ממזמן מזמן יכולים להיות מועילים. ממ הם מרעננים את הזיכרון

Hikaru

New member
אגב כשאמרתי שזה לא תורם.. ../images/Emo58.gif

התכוונתי לעלילה. זה לא הופיע במנגה

kikome

New member
יש בזה גם יתרונות.

למשל בפלאשבאק של קימימארו, גאארה, האקו... זה לא כמו וולט דיסני, שיש שם רעים מוחלטים, וטובים מוחלטים... בנארוטו כמעט אין רעים... יש אנשים שעושים מעשים רעים, בגלל שהחברה התנכרה אליהם.

הו...

שלא מראים את היחסים שמתפתחים בין הדמויות. שיש פרקי פילר מטופשים! ><' שמורחים קרבות על גבי ארבע-שלוש פרקים.. שמתעלמים מהמון דמויות כ"כ מגניבות!!! =[ ושאין מספיק פלאשבקים לעבר! למתי שהם היו ילדים קטנים!~

ליסאן

New member
מסכימה עם רוב מה שנאמר ../images/Emo41.gif

אבל הדבר שהכי שנוא עלי הוא ה-מ-ר-י-ח-ו-ת כמה אפשר (ולא רק אבל בעיקר הקרבות) נארוטו למשל רודף אחרי סאסקה (מתי תבין: לא זה לא
) ואוקי שני פרקים לקרב אפשר לספוג אבל די למרוח ולמרוח זה ניהיה מגוחך ואפילו משעמם כבר.

Hikaru

New member
מסכים שזאת מריחה, אבל

זאת הפואנטה של הסאגה הזאת - רודפים אחרי סאסוקה.

למעלה