מה אתם שומעים פרט לדפש מוד?

מיצי007

New member
אני יותר צעירה ממך

ואני גם אוהבת אותם...למרות שלא הזכרתי אותם

bAruLi

New member
אני ../images/Emo13.gif

משינה
,Dire Straits,Pink floyd,Tears For Fears,מטרופולין, יובל בנאי,פיטר רוט, מוניקה סקס, ברי סחרוף, היהודים,Bloc Party,Franz Ferdinand,Coldplay,אביב גפן, איפה הילד,החברים של נטשה... ויש עוד המון
וכן אני שומעת ואוהבת

הו אממ, מאוד מגוון =]

אבל אלה בערך... Nightwish, Within Temptation, Blind Guardian, Epica, Trisrania, After Forever, Lacuna Coil, Entwine, HIM, My Chemical Romance, Green Day, My Dying Bride, NIN, Avantasia, Kamelot, Paradise Lost, Lorien, Battlelore, Arwen, For My Pain, Enya, L'ame Immortelle, Opeth, Elvenking, Evergrey, Sentenced... וגם רוק יפני, בלדות רגועות, מוזיקה אירית... אני אוהבת מוזיקה =]

כבר דיי הרבה זמן.. ^_^

הרומן בינינו התחיל לפני כמה שנים... הייתי מדוכאת מאוד וישבתי בסלון והאמטיוי היה דלוק (לא ידעתי אז על כל הלהקות האלה ולא ידעתי שיש משהו אחר) ומלא שירים עברו אבל שיר אחד תפס את תשומת ליבי- Close To The Flame. התלהבתי מאוד והורדתי את השיר וכעבור.. שנתיים בערך המליצו לי עליהם והבנתי שזו אותה הלהקה שריגשה אותי בעבר ומאז אני מכורה =] ותודה, אגב...

../images/Emo13.gif,

באמת שעשיתי פה הודעת להקות אבל היא יצאה מסורבלת ארוכה וגם לא עדכנית במיוחד עם הטעם המתחלף הזה אז אני פשוט אגיד שאני שומעת הכל פרט למזרחית. כרגע הלהקה המככבת אצלי היא Death Cab for Cutie, ומסביבה עוד הרבה הרבה אחרים, כשמתחשק. :]

dirty boots

New member
הרשימות האלה תמיד מסבכות אותי ../images/Emo13.gif

Soundgarden, Radiohead, The Doors, Sonic Youth, Led Zepellin, King Crimson, Muse, Placebo, Alice In Chains, The Velvet Underground.. והרשימה נמשכת [יש גם ישראלי, אבל לא עכשיו].

למעלה