מה אתם שומעים פרט לדפש מוד?

כן, גם את מיוז אני שונאת למרות שמאט

חמוד, אבל הם כאלה מעצבנים. את קולדפליי אני בכלל מתעבת, וגם את "אבות אבותיהם" רדיוהד, עוד סם שינה ללא מרשם.

זהר25

New member
סוף סןף../images/Emo24.gif

יש מישהו שלא אוהב את רדיוהד-ליפעמים נידמה לי שאני היחידה על פני כדור הארץ שלא מבינה מה מיתלהבים כול כך מרדיוהד,תמיד שאני אומרת שאני לא אוהבת אותם אנשים רוצים לירגום אותי באבנים.

גם אני לא מתלהבת מרדיוהד

וגם לא מאואזיס...

זהר25

New member
דווקא יש להם.......

שירים לא רעים בכלל ,את הסולן אני לא סובלת הצורה שהוא שר כאילו כואב לו כול הזמן.אין לו גם נוכחות חבל על הזמן.

milkshakit

New member
מסכימה..

NOT!!! אולי הלהקה הכי משעממת וממוחזרת שקיימת ואני בטוחה שהרבה יסכימו איתי. אבל בכל מקרה לא נתחיל להתווכח כאן, זה הכל עניין של טעם ואין מה לעשות.

aviGODFATHER

New member
למה לא בפורום הלא נכון?

דפש מוד היא אחת הלהקות הכי אהובות עליי... אני מתאר לעצמי שדפש מוד היא לא הלהקה הכי אהובה על כל חברי הפורום הזה... חוץ מזה, אני מכיר רק את קצה הקרחון בעניין של דפש מוד - אני מכיר רק את VIOLATOR ועוד 3 שירים מאלבומים נוספים, בניגוד לקולדפליי שאני מכיר כל שיר או ביסייד שלהם... האהבה שלי לדפש מוד יכולה לגדול כשאני אכיר עוד אלבומים ושירים. בינתיים למשל, VIOLATOR שהוא בעקרון רוב החומר שממנו אני מכיר את דפש, הוא אחד האלבומים הכי אהובים עליי (אם לא הכי אהוב) - הרבה יותר מכל אלבום של קולדפליי.

Jillian

New member
ויי לא ידעתי שיש פורום כזה! תחדשו!

*חדשה* NIN, Rasputina, prodigy, Siouxsie and the Banshees, Within Temptation, HIM, Switchblade Symphony, miyavi, JACK OFF JILL, Lacrimosa, Malice Mizer, Nightwish, Dresden Dolls, kron, Smashing Pumpkins

מיצי007

New member
המממ זה משתנה

Maximo Park,Keiser Chiefs,The Smiths,U2,The Clash,The Killers,Bruce Springsteen,Blondie,Aha,The Rolling Stones,Maroon5,Madonna ברי סחרוף, בית הבובות,פאנקייק ועוד כל מיני שציינתם כאן
זה באמת קשה להגיד

Rinor

New member
היחיד שהזכיר להקות כמו...

אז אני אולי בין הצעירים פה (25 אוטוטו) אבל האם אני היחיד שהזכיר להקות גדולות ואיכותיות כמו DOORS ו- Pink Floyd? המממ....גורם לי לחשוב....
יום טוב...

למעלה